Sari la conținut

Mariuuus13

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    6
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de Mariuuus13

  1. Pacat ca ai scos CIM din meniu
  2. Bine ai revenit , cu prima ocazie cand ajung in CT sper sa te revad , vad ca a disparut CIM din meniu ? . Poate adaugi cateva poze noi cu tine .
  3. Salutare ! Mai stiti ceva de ''Monalisa'' ? Eram in trecere prin Constanta si am incercat sa o contactez telefonic/whatsapp pentru funduletul ala stramt dar fara nici un rezultat.
  4. Confirm ! Am fost si eu zilele trecute si este o tipa normala , skinny , sani mici , serviciile sunt ok dar nu wow ! Este ok doar pentru ca nu este de etnie si are cei 7 ani de acasa .
  5. Revin si eu saptamana viitoare la Constanta si sper sa prind un loc liber ! Sper ca inca mai are analul in meniu , din ce am citit pe la alti colegi pare ce trebuie la toate capitolele
  6. Salutare ! Mai stiti ceva de domnisoara ? Sunt in vizita la mare , dar vad ca are telefonul inchis .
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.