Sari la conținut

NeaguClaudiu

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    2
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

1 Urmăritor

Despre NeaguClaudiu

  • Dată Naștere 06/21/1988

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat
  • Oras:
    Bucuresti
  • Interese
    Femei frumoase , relatii, prieteni online

Vizitatori Recenți Profil

465 citiri profil

NeaguClaudiu's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

  • Very Popular Rare
  • One Month Later
  • Week One Done
  • Dedicated Rare
  • First Post Rare

Recent Badges

197

Reputație

  1. @dragonfly300 @Cartman86 am o oferta pentru voi!!! Vad ca nu prea aveti ce sa faceti cu timpul si ma gandeam ca am jobul perfect pentru voi sa mai faceti un ban in plus. Impreuna cu un prieten dorim sa infiintam o cireada de Angus, cateva zeci de capete,pana intr o suta sigur, si am avea nevoie de 2 cowboy ,sa nu zic vacari , cu pachet salarial atractiv. 9000 de lei ,masa si cazare la ferma . Ce o sa faceti voi: calare pe ATV uri toata ziua dupa cireada, sa nu intre pe culturile oamenilor,practic stati dupa curul vacii in natura . Suna bine ?
  2. Am eliberat energiile negative prin "gioco din mano" tot weekend ul....nu mai am nimic negativ in aura .Tu ai eliberat energiile negative ? Stai sa ghicesc !!! Ai fost la munte si a facut gratar cu niste tovarasi ,dupa ai fost in pub? Nu ? 😂😂😂😂
  3. Ce spor la recenzii urezi tu ? Cand tu ai aprox 10 recenzii adunate in 3 ani.
  4. N ai tu ce sa i faci serifului Daniro .Apropo de asta ,maine imi vine o masina cu lemn de fag ,nu vrei sa ti versi nervii pe bustenii aia si sa i faci lemne de foc ? Platit.. nu pe degeaba...sunt om ca lumea nu tepar.
  5. Unde e veselia ? Asa va veseliti voi ?Nu mi se pare nimic vesel aici...nici macar sa prinzi ceva util . Numai vorbe aiurea, invitatii pe burta goala..sa nu mai zic de linguseli.
  6. Bai @Daniro1985 ,ce mai zici serifule? Merge bine televizorul ? Ce ai mai bagat si tu la ghiozdanel ? In rest.. Esti bine sanatos ? Eu m am vazut cu o brazilianca ,chiar avea un tatuaj pe buci cu Made In Brazil,nu era de pe Ferentari ...a fost klumea rau. Avea draci pe ea ,fereasca Dumnezeu cum facea nebuna....
  7. Ce faceti ,bai, cumetrasilor ? Tot pe hai hau ,pe bau bau ,ce are mah ? E de balamuc ...
  8. @MPutere vrei sa te iau cioban la capre ? 9000 de lei in mana ,mancare ,bautura ,cazare !!! Plus o vizita pe sapt la escorte. Da sau nu?
  9. Deci tu esti...am fost colegi! mi se parea mie ca te cunosc de undeva...🤣🤣🤣🤣Ce cauti mah pe forum asta ? 😂😂😂😂
  10. Am plecat la spritz ...in pub...cu nspe sute de tovarasi 🤣🤣🤣
  11. Vestul ca vestul dar mai mult estul 🤣🤣🤣.... ar fi tremurat si doagele de la butoi cand ne faceam aparitia in crama...🤣🤣🤣🤣🤣
  12. Daca aveam anturaj ... Eram spaima butoaielor.... Ce echipa am fi putut forma....🤣🤣🤣🤣
  13. Contra la o energie--- contra unei energii....Fereasca Dumnezeu..... Cu ajutorul caror poze ti ai eliberat energia negativa azi? Nimfo, Publi sau de la concurenta?
  14. Esti la reuniunea de 10 ani si iti vine randul sa zici ce ai facut in viata,si iti dai drumul la talent: Fiti atenti: Eu am fost arestat,am avut o perioada ..am stat 5 ani pentru diferite spargeri...🤣🤣🤣, am intrat peste oameni in casa 🤣🤣🤣 Pamflet ,cum zic unii!!! Sau am glumit 🤣🤣🤣🤣
  15. Alo alo alo,te prego ,allora, ma che cossa fai ?Ce faceti bai? Bai nebunilor!!! Pai stam asa?fereasca Dumnezeu ,cumetrasilor!!!!Pardon ,excusez-moi!!!
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.