Sunt pe forum de mult timp , doar am asistat la discutii citindu-le dar ieri am fost si eu la Mona. Pot spune ca este o fata pe cinste , daca sunteti amatori de ceva mai pe soft ca si mine ceva cu o oarecare implicare pe care nu o gasesti la orice fata , o sa fie bine. Parerea mea este ca apreciaza omul de langa ea si incearca sa se conecteze cu el . Pt mine unul totul a fost super de la banala costumatie in care s'a imbracat in urma unui compliment pana la aspect , igiena si implicare.
P.S. Mona.. cum ziceam si ieri fiecare e liber sa zica ce vrea , cei ce au ajuns la tine au pareri diferite si trebuie respectate , eu unul stiu ca m-am simtit super si este ce conteaza.. semnat : baiatul cu scaunul