După cele câteva recenzii, m-am hotărât să merg și eu la Nicoleta. De fapt am discutat cu ea săptămâna trecută când a fost la mitici și încă de atunci a fost foarte amabilă. Mi-a dat o grămadă de detalii și a spus că pe 20 vine la Reșița. Și fiind parolistă, pe 20 a apărut în oraș. Azi la prânz am făcut o programare pentru ora 20, a fost de acord și mi-a și mulțumit. La ora stabilită am ajuns la ea și pot să spun din start că este cu mult peste ce avem în oraș de obicei. Imediat ce am intrat în cameră și-a închis telefonul. Am ales o finalizare cu ON (200 de lei). Nu sunt un fan oral, dar am avut parte de ceva wow.. Nu dau note că poate unii spun că de ce dau 10, iar alții că de ce acord 5, de exemplu. Și totuși cred că merită un 10 cu plus. Fiind un model mai vechi, diesel, a insistat puțin, dar nu a comentat nimic, dimpotrivă am vorbit, am glumit, am râs. Lucrarea, fără să se ajute de mână, când doar vârful, când adânc, când doar cu limba, când a coborât și la oo. M-a și întrebat dacă îmi place. Păi cum să-i zic că nu îmi place așa ceva. Nu m-a grăbit deloc, dimpotrivă ea m-a întrebat dacă mă grăbesc undeva. Apoi am trecut la o căpriță și ea a râs, a zis că e poziția preferată de toți. Și normal, că am avut o priveliște în față..... Se mișcă bine, nu e țeapănă, mută, pasivă ca altele, mi-a permis să-i dau și palme pe fund. Deci în concluzie, prin felul ei de a fi și prin atenția acordată, pur și simplu te face să te simți bine. Își merită toți banii. Așa că nu mai așteptați, nu știți ce pierdeți. Chiar este o raritate pentru Reșița.