Sari la conținut

Randomuserrr

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    1
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre Randomuserrr

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat
  • Oras:
    Bucuresti

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

Randomuserrr's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post

Recent Badges

8

Reputație

  1. Dupa ce m-am uitat cateva zile pe profilul ei, am decis sa o vizitez azi si asta am facut. Va spun sincer ca a fost prima data cu bani pentru mine si nu stiu sa evaluez dupa toate criteriile si prescurtarile care se folosesc prin recenzii, nici macar nu stiu exact ce inseamna gfe, fk, kfc. Totusi cred ca nici cei care au evaluat-o pe Nadia Comaneci nu tin cont de atatea lucruri.. Daca au fost udate florile din ghiveci, daca avea hartie igienica bagata pe vizoru de la usa, etc. Ma rog.. Cred ca din Pipera pana la locatie nu am remarcat o fata mai frumoasa ca ea. Inalta cat trebuie, ingrijita si politicoasa. Locatia exact cum trebuie sa arate: curata, miros placut si suficient de intunecoasa cat sa ofere atmosfera potrivita. Am facut dus, m-am dat cu alea de pe acolo, dupa care am iesit ca la mine acasa, in prosop. Cand am dat cu ochii de ea, statea pe marginea patului fara nimic care sa ii acopere sanii. In caz ca sunteti genul caruia ii place partea cu dezbracatul sau alte detalii de genul, probabil e bine sa precizati dinainte. Pentru mine a fost ceva placut. Are sani frumosi la fel si corpul. Ne-am ocolit putin privirea la inceput, e normal, nu ne cunoastem. Sarutul a fost partea cea mai tare va zic sincer, ori am rezonat cu ea la capitolul asta ori nu stiu. Daca ar descrie sarutul Radu Banciu ar zice ca e ceva absolut dumnezeiesc. Cat despre sex, a fost un sex frumos, fara erotisme nebune sau perversiuni de pornhub. Iar care va ganditi ca mergeti si faceti elicopterul acolo si alte nebunii va recomand sa treceti pe la Obregia inainte sa fiti si voi evaluati. Per total, pot spune ca am facut o alegere foarte buna si nu am simtit nici cea mai mica neplacere pe durata sederii. Iar cei care o sa luati ca atare ce am scris si rezonati va recomand sa o vizitati. O sa ma pomeniti. Bonul fiscal cica mi-l da data viitoare.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare