Am fost recent la Roxana și pot spune că realitatea depășește cu mult orice recenzie scrisă aici. Fiind o persoană destul de introvertită și după o pauză foarte lungă, aveam emoții uriașe înainte să trec de ușă.
Roxana este absolut adorabilă, incredibil de sociabilă și caldă. Pe lângă faptul că este o femeie foarte frumoasă, cu niște forme superbe care arată excelent în realitate, caracterul și felul ei de a fi sunt cele care fac diferența.Nici nu stiu cand au trecut cele 60 de minute!
Vreau să îi mulțumesc pentru timpul minunat petrecut împreună și pentru răbdarea și căldura ei. O experiență de nota 10+, cu siguranță voi reveni!