Sari la conținut

andrei1980

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    154
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre andrei1980

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    slatina

Vizitatori Recenți Profil

2.740 citiri profil

andrei1980's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recent Badges

79

Reputație

  1. Merci 😘
  2. Buna Mara. La ce ora incepi dimineață? Pup
  3. Îți plac palmele peste buci?
  4. A început Giulia sa se futa in cur?. De 3-4 ori i-am propus și niciodată nu a vrut
  5. Buna Mara. Ai inceput futaiurile săptămâna asta? Pup
  6. Pune-o tata să sugă fara prezervativ. Face mai mulți bani. Te asigur.
  7. @andreimanix ce îți mai face nevasta? O mai muieste colegul de serviciu? Sau o muiesc și alții? Cu tine cum mai e? Ai reușit sa o futi în cur?
  8. Exact la o faza cu fata de la pariuri m-am gândit și eu. Si acum ca am citit postarea ta cred ca o sa o fac. E una super la Stanleybet. Și cred ca ar merge pe cașcaval. Cat te-a costat pe tine cu aia de la pariuri?
  9. Și că tot suntem pe topul Giuliei, sa venim cu o completare. Și Giulia la fel, nota 10 la supt pula. Cu mențiunea că Giulia este mai buna la corp. Merge și fututa.
  10. Vezi care aici topic. Pe Craiova. E cam schiloadă, eu nu am futut-o. Da i-am dat in gura la greu. Duce bine de tot în gura. In orice poziție. Și te termini unde vrei. In gura, pe fata. E profesoara de muie
  11. Du-te la Giulia și la Evelina. Nu o sa regreti
  12. Mai bun că Oana. Stai cu pula la ea în gât cat vrei. Oana nu te lasă să o ții de cap și nici face-fuck nu știu dacă acceptă
  13. Salut. Cat e scorul? Și pozele din anunț sunt reale?
  14. Nu te supăra, dar la Craiova sunt pulele altfel și ai nevoie sa te pregătești suplimentar?
×
×
  • Creează nouă...