Sari la conținut

cautatorull

Serious Contributor
  • Număr conținut

    240
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de cautatorull

  1. Citeste descrierea asta: Offtopic Iasi. Discutii diverse despre timp liber, cluburi de noapte, restaurante, baruri ,caterinca etc pentru mine esti demn de mila…dar nici aia nu meriti. De aceea te incadrez la caterinca..aici suntem in DG. Un mare om spunea : bolnavul de vindeca uneori…dar de prostie nu ne vindecam tu spui ca nu esti bolnav nu?
  2. Sincer…ai incercat sa mergi la specialist? Gasesti in bucium…dupa rompetrol…serios vorbesc. Banii cheltuiti pe fete nu ma privesc, atitudinea si comportamentul tau deviant ar avea ceva in spectrul care are nevoie de ajutor specializat. Dar poate explici si zecile sau chiar sutele de - date fara motivatie reala…ai dat tuturor postarilor…asta e comportament de om sanatos? Forumul si viata reala sunt chestii paralele..nu confunda…..
  3. Planul e simplu…nu poti da tu - cate + ne dam sa recuperam prostiile pe care le faci. nu ai inteles nimic din toate astea….ti-am zis clar, fa-ti prieteni in viata reala nu aici…aici fa recenzii cf regulamentului, vizioneaza ce fac altii…joaca si fazan daca mai este… In rest..respecta si vei fi respectat. Ai o opinie? Nimic gresit….o exprimi politicos fara **li in gura…Din cate vad, spui ca nu iti pasa de conturile tale…dar vad in acelasi timp ca platesti sa te aflii in aceasta comunitate. Daca tot vrei sa te aflii pe aici (p.s. ai vazut ca sunt oameni care scriu aici de peste 10 ani…fara un warning sau ceva..) comporta-te ca un membru activ sau mai putin activ, dar care respecta regulile…atat. Ai adunate niste obsesii/frustrari? Mergi la specialist…nu te autoexclude din societate…(o sa spui ca esti integrat in societate, ca ai o viata plina de realizari, ca ai o iubita si ca vizitezi fetele just for fun…da de unde…vise..) P.s. mai astept banii? Ca tot nu intra nimic…cred ca nu sunt eu ala platit….singurii bani de aici sunt aia pe care ii dai tu sa tot deschiz conturi. ps2 respecta regulamentul si nu mai ai nevoie sa faci alt cont…poti scrie cf regulamentului ani de zile….
  4. Ai fost banat ptr ca nu ai respectat regulamentul. Nu stiu de ce te plangi…ne-ai inrosit cu - aiurea, esti bine iar cu acest cont. Ia si fa recenzii cf regulamentului, lasa atitudinea de bombardier inchipuit, vei vedea ca nu are nimeni ceva de impartit cu tine. p.s. eu de unde tre da iau banii daca sunt platit? Pana acu nu au intrat…inca mai sper..
  5. Aualeu:)) intalniri sa ce? Doamne…
  6. Mai naduf…interlop inchipuit ce te vezi…faptul ca jignesti nu te face mai destept. Ghita Muresan e cel mai mare baschetbalist avut de tara ta suveranista (sigur esti votant CG…si nah…sa iti vorbesc pe limba ta). Mi-ai dat PM sa spui ca ma plateste unul sa iti dau tie -, cand tu toata noaptea ai dat 76 de - sa scada reputatia:)) mai retardule…nu ma pasioneaza prostiile tale, atat poti, atat spui…atat faci. Cum bine spunea un alt mare om de cultura (nu stii ce e aia, foloseste DEX), daca as pune minte ta unei vaci…ar paste pe asfalt.Acum de cand TikTok-ul va face interlopi, batausi, luptatori…daca te vede careva in viata asta reala, rupi fuga, pixurile, deastea…
  7. Cautand recenziile tale …pe vremuri nu treceai clasa revenind la topicul fetei, realitatea bate filmul. Nu am negat ca are servicii bune, nu am fost…nu imi dau cu parerea. Ce mi-a parut ciudat am exprimat …pozele de pe forum comparativ cu poza de la whatssup…fereasca Dumnezeu… Forumul este pentru a exprima parari, recenzii , etc…membrii mai vechi pot spune mai multe daca nu crezi…daca am ajuns sa dam bani pentru a vizita asa ceva, ma rog…probabil avem alte “standarde”. chiar si aia de la Coca Cola poate are niste servicii…dar totusi nu mergeti…oare de ce? hai sa judecam ce vedem, vizitam ce vrem si ne place, dar sa nu coboram nivelul in halul asta…
  8. Nu stiu unde ai vazut jignirea…totusi Ghita Muresan e cel mai bun baschetbalist pe care l-am avut vreodata P.S. zi-mi parerea ta cand te uiti la poza de profil
  9. curios din fire, vazand ca in ultimul timp nu are recenzii, ce imi spune mintea? Ia sa dau un mesaj sa vad…bag nr in agenda, cand sa dau mesajul ma uit la poza…frate, fata asta pare ca e fata lui Ghita Muresan. La fata pe care o are ma gandeam cat sa ii cer ca sa ma duc la ea…cei care au fost si scriu ca nu e urata, avea masca de nu s-a vazut? La corp m-am uitat pe forum la poze, dar daca la profil dau de Ghita Muresan eu unul nu merg fara sa am un bat in mana…Forumul avea ceva bun …topul ala….la fata pe care o are nu prindea top 500 indiferent de ce servicii ar avea…probabil e sora aleia de la Coca Cola…
  10. Multe anunturi…recenzii putine…
  11. Sa stii ca poti pune si ceva poze recente..
  12. E mai mult decat acceptata…iar pe topic putem scrie de bine sau de rau, asa cum te vede fiecare din noi…ca iti place sau nu asta e realitatea. Spor la clienti!
  13. Ce programare…dau sa intreb de disponibilitate…nu mai apuc sa raspund de disponibilitatea la o ora ca sunt blocat:)) ghinion
  14. Pacat:)
  15. hai poate intri in top 🤦🏻‍♂️😂
  16. Scopul e simplu…vrei sa joci in echipa cu Messi nu cu Balba (fost fotbalist la Poli)..ca sa fac o paralela cu fotbalul…
  17. Hai sa o luam cu începutul: 1. Aspectul fizic - aici oricat de subiectivi am fi , ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place. As considera aspectul fizic primul criteriu. Pareri?
  18. A trecut ceva timp de cand nu mai avem pe forum Top escorte si pe Iasi. Probabil asta e decizia corecta dar noi ne putem face cumva un top al fetelor vizitate(neaparat sa mai fie active). Ce ziceti?
  19. Clientul trecut la “de evitat “ambitionat de polemica in care a intrat a facut programare la dra. Punctualitate din partea mea cat si a ei. Asteptat intr-o tinuta sexy, fata f draguta. Acum sa trecem la note cf regulamentului: Aspect fata: 9 ( f draguta) Locatia : 10 ( curat, prosop si tot felul de geluri la baie) OP: 9 ( ar fi fost interesant sa faca N dar mi1a explicat motivele pentru care nu doreste si am inteles-o) NP : nu am incercat Cadou : 150 Ron fara reducerea ca la kaufland :) De revenit? Clar da...fata nu merita curent, am vazut ca mai are ulei de masaj, o sa mai vin chiar daca nu face reduceri..
  20. 1. Care rautati? Frustrari...fii sigur ca toti avem...2. Poluarea topicului? Deloc..doar am povestit cum m-am priceput eu ceea ce am primit ca si raspuns...afirmativ sau negativ ramane la latitudinea fiecaruia. 3. Sfatuitorule de fete, ce te recomanda ca si sfatuitor? Recenziile fetelor vizitate de tine??? Sau sa ma gandesc eu ca tu esti un fel de fan al fetei? Cu Ema nu am nimic, nici nu vad rautate in postarile mele referitoare la modul in care raspunde sau nu in timpul programului anuntat. Nu am ce sa ii reprosez si probabil nici nu voi avea...dar nu se stie niciodata, poate o sa o vizitez si sa va povestesc ulterior. Propun sa se revina la recenzii si daca am ceva de impartit cu ea o putem face in privat fara interventiile “sfatuitorilor”.
  21. Acum...nu cred ca isi are rost vreo polemica. Totul tine de cerere si oferta. Singura varianta in care as vizita “doamna” ar fi la un pret pentru care sa nu imi para rau. Nu vad nimic deosebit in a intreba...macar daca ar fi asta problema. Spor la clienti in continuare, faza cu pretul nu trebuie sa fie suparator pentru nimeni, vrei bine, nu vrei iarasi bine...nu e cu suparare pentru nimeni. Atitudinea ta referitoare la publicarea unui numar de telefon nu ma sperie cum nici pe tine nu ar trebui sa te sperie publicarea fetei de exemplu. Daca sunt si alte nelamuriri le putem discuta noi fara sa poluam topicul. Acesta e loc pentru recenzii pozitive sau negative , facute de clienti pe baza serviciilor prestate. Nu vei putea schimba nimic prin atitudini de genul asta, doar poate prin remarcarea unde ai gresit si imbunatatirea serviciilor astfel incat sa ai cat mai multe pozitive.
  22. Poti lasa orice numar fara probleme numai ca mesajul era altfel;)
  23. Dat azi mesaj in incercarea de a vedea daca am ratat ceva..no answer...
  24. Vizitat astazi domnita din anunt : https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/te-astept-in-locatia-mea/9349ggd762287f9526177h064gh98788.html pozele sunt reale dar o avantajeaza... Locatia : 8 ( in camera de primire putina dezordine,bucataria open space cu cutii de pizza ramase si etc, in camera de lucru curat) Aspect : 8 ( blonda, tinerica) ON : 8 (atentie acordata imprejurimilor, ok ca sa zic asa) NP : nu am incercat GFE : 8-9 ( nu fura curent , atenta cu cel din fata ei) Cadou 100 RON inainte de prestatie De revenit? Sigur ca da...astazi am stat o fin rapida dar fata are potential.
  25. Am vazut multe pozitii..pe pat,pe masina...dar pe Vaslui pana acum nu am vazut. In alta ordine ar trebui sa incerci sa vezi recenziile colegilor, sa analizezi din toate punctele de vedere (fizic,GFE, financiar, etc) si sa alegi pentru ca perioada asta chiar ai de unde.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare