Buna dimineata! Am vizitat-o pe Maya cu vreo trei ani in urma, impreuna cu un bun prieten. Era cam tarziu, sa fi fost vreo 12 noaptea, dupa multe ore de baut, dar ne reveniseram in scopuri lucrative. A nu se intelege ca nu ne tineam pe picioare. Am ajuns unde om fi ajuns, nu imi aduc aminte exact unde, adica n-as putea sa va spun nici cartierul, nici blocul. Era la un parter, intr-un apartament normal, cu o bucatarie normala, baie normala, canapea normala... de la geam se vedeau copaci pe marginea strazii. Avea o colega cu o moaca draguta. Maya este mai spre pornache. Colega nu era prea comunicativa. Nu a fost sa fie mare prietenie intre mine si colega, asa ca m-a luat in primire Maya. E o fata cu care poti vorbi despre diverse si poti rade. Se vede in poze ce e de vazut. Am rezolvat pe stil normal, in toate pozitiile, cu blowjob lung la final. Luuung, foarte lung... nu m-a lasat pana nu m-a rezolvat. Cred ca am lasat la final un cadou de vreo 450, eu si prietenul. Am stat cam o ora. Nu imi amintesc detalii picante. A fost bine. Cu scuzele de rigoare, abia dupa ce am scris mi-am dat seama ca e o recenzie cam degeaba... Sa fii sanatoasa si sa-ti mearga bine pe unde te-oi duce!