Salut
Am vizitat și eu dameza în primele zile la Cluj .
Aspecte Pro
Ca și aspect se încadrează în categoria Milf ,cu forme ok conform vârstei ,silicoanele arata bine cu o forma frumoasa .
Per total ar primi o nota 6 cu indulgenta la în categoria Milf în care se încadrează.
Aspecte contra:
De la primele discuții avute prin mesaje am avut impresia ca este pe graba iar acest lucru s-a adeverit de la momentul când am întrat în casă dameza părea f grăbită,pana nu am apucat sa ma descălț ea deja era complet dezbrăcată în pat ,nici un am fost întrebat de igienizare,nu am socializat deloc înainte cum se fac la alte case prin Cj ,ea era deja întinsă în pat și își dezmierda piersicuta ,(teatru ieftin),explicat zi de alții din alte județe
Un teatru slab dpdv a decis ea tot actul cum vrea sa decurgă ,nu am comentat nimic ,deoarece în sinea mea știam ca o sa fie o vizita prea scurta ,din GRABA ei ,sa producă cat mai mulți bani!
Door-to-door 20min
La dus nu era gel de dus pt Barbati era un fel no name care nu părea de barbati ,am preferat sa ma spăl cu săpun lichid.
Slab/mediocru ,nu as mai vizita-o dacă s-ar intoarce chiar dacă prețul este jos vs restul .
Zi buna