Sari la conținut

alexnic

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    11
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de alexnic

  1. Am vizitat-o ieri după-amiază pe Alice și vă las părerea mea: Locație: curată, baia este dotată cu tot ce trebuie (gel de duș, prosoape). Despre Alice: o tipă minionă și foarte frumoasă. Buze augmentate, sâni perfecți (din punctul meu de vedere)– rotunzi, fermi, cu sfârcuri jucăușe. Zona intimă îngrijită, fără mirosuri suspecte. Singurul minus pentru mine este că are câteva tatuaje, nu sunt fan, însă a compensat din plin prin aspect și comportament. Comunicare: promptă pe WhatsApp. Am ajuns la ora stabilită de comun acord. Am socializat 5–10 minute la un pahar cu apă, ea a fumat, mi-a cerut acordul înainte, lucru pe care l-am apreciat, apoi am trecut în „camera de luptă”. A început cu un oral soft, cu atenție la vecini, după care am trecut la acțiune: poziția LOT, apoi misionar, finalizând în doggy. Nota generală: 10/10. Cu siguranță este de revizitat.
  2. @pisicutsam plătit abonamentul, rog activare. Mulțumesc!
  3. alexnic

    Indisponibilă

    În ce zonă ai locația?
  4. Acesta este oare? https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/alexandra-blonda-siliconata-apetisanta/i42g57difh8f7f16d999523i2h17334g.html
  5. Am vizitat azi domnișoara și vin cu următor feedback: - programare prin wapp, confirmată cu 2 ore înainte, discuție plăcută cu câteva replici Funny - locație super ok, apartament nou, baia dotata cu tot ce trebuie, dormitor spațios, pat destul de confortabil - aspect: nu e genul porno, față de poze are câteva kg in plus, dar nu-s deranjante, aspect de “colega de liceu” un zâmbet superb, sâni foarte frumoși - acțiune: oral foarte bun, soft, cu atenție la împrejurimi, cu toate că se mișca ușor eram aproape să finalizez de vreo doua ori, dar a gestionat bine situația😀 normal am încercat o singură poziție, LOT se mișcă foarte bine Dar atitudinea și comportamentul pe care le-a avut au fost extraordinare, știe cum să se facă plăcută, e dezinvoltă, zâmbetul si privirea aia sexy sunt criminale. Concluzionând, cu prima ocazie îi voi mai face o vizită. Cadoul 400 lei. Andreea îți mulțumesc pentru ora de relaxare, ai fost minunată.
  6. Mie mi-a răspuns și am făcut și programare 😀 o să vin și cu o recenzie după întâlnire.
  7. Confirm, i-am scris pe wapp și a răspuns. Încă nu a ajuns în oraș 🤷🏻‍♂️ Să sperăm că ajunge mâine.
  8. Cat e halatul?
  9. Mai prestează? Prețuri?
  10. Gyulia dar nu poti sa pui nici o poza? sa isi faca omul o parere despre aspectul fizic..
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.