Sari la conținut

ionutttz

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    17
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de ionutttz

  1. Respectele mele si felicitari pentru curajul si devotamentul de a face o astfel de recenzie din toata inima !!! (recunosc nu am talentul tau ) din nefericire sunt foarte multi 'barbati' care "uita" sa faca acest lucru...si ar trebuie sa nu uitam: "Sa-i dam cezarului ce-i al cezarului" !! nu banul ...nu multumirea...ci "Prestatia la nivel de arta" asta face diferenta....restul e cancan...
  2. Mmmm...Yummy yummy! Frumoase poze :)
  3. Senzati sa urci pe scari dupa ea si sa o poti admira de la spate in toata splendoarea ei te face sa te simti precum un rege care este poftait in patul cu baldachin, sa precum un sportiv care este invitat pe podium pentru o fi decorat. Camera are farmecul ei aparte intretinut cu caldura si multa pasiune de Antonia... Cele bune! Ciocane tari domnilor!
  4. ionutttz

    FAZAN

    atribut
  5. ionutttz

    FAZAN

    iernat
  6. ionutttz

    FAZAN

    lacusta
  7. ionutttz

    FAZAN

    era
  8. ionutttz

    FAZAN

    ornitoring
  9. ionutttz

    FAZAN

    argon
  10. ionutttz

    FAZAN

    argint
  11. Seara domnilor! eu unul am tot incercat sa stabilesc o vizita cu aceasta fata creca de 2-3 saptamani in coace... fara succces de altfel. Nici o data nu mi-a raspuns la vre-un apel telefonic, la sms-uri doar de 2 ori si anume sms trimis seara la 18-19 si raspuns primit a 2 zi la 10:30 dimineata; iar la cel de-al doilea sms primit de la ea ca mai este disponibila in acea seara dupa care un blank total nici un " m-am ocupat" nici un "revin-o maine" ....nu mai zic de ce va semne de politete..."ma-scuzi ca nu am reusit sa iti raspund" .... Adica o lipsa elementara de respect si bun simt fata de clienti... Nu sunt o persoana absurda... acord o sansa fiecarui om cu toate ca daca vad o persoana in maxim 3 secunde imi dau seama de caracterul ei si daca este in stare si vrea sa realizeze ceva in viata asta... Ori, in cazul de fata tind mai de graba sa ii multumesc ca nu ne-am vazut si cunoscut luand in calcul si cam cati colegi se tot plang de dansa. Cele bune! Ciocane tari!! :pepsi
  12. Buna seara dragi colegi! Las si eu o recenzie aici, vizita fiind facuta vinerea trecuta pe inserat.Ma programez la aceasta "felina" pentru a 2-a oara, cadem de comun acord la o anumita ora si zic ok, mai am timp de rezolvat cate ceva prin zona... Constat ca voi intarzia vre-o 18 min ii comunic si-mi zice "ok dar pe timpul tau.." , imi asum acest aspect dat fiind ca m-am simtit excelent in compania ei la vizita anterioara si purced. Imi deschide usa la fel de zambitoare si plina de voie buna :) ne luam la giugiulit (da este lipicioasa) si doresc sa ii inmanez cadoul la inceput dar ca un uituc grabit ce sunt :slap2 portofelul ramasese in masina.Imi zice ca ma pot duce dupa si primesc un prosop curat si fug la dus (baie curata dotata ok). Ma intorc si gasesc "felina" intinsa frumos in pat ce ma astepta sa ma alatur si incep cu saruturi tandre si pasionale pe tot corpul ei frumos dupa care o las sa-si inceapa " oralul marca proprie" cu atentie si la inprejurimi dezmierdat si alintat bijuteriile. Montam chipiuta la soldatel si o las sa vina in lot peste mine unde stiam ca este foarte energica si sare de "zici ca-i pe alkaline" :laugh2 . O las si pe ea pe sapte sa mai destindem atmosfera si dupa trecem la "mama iedului" sa ii pot admira curul frumos si talia de viespe unde si capitulez. Luam o pauza scurta de igienizare / improspatare, savuram o tigara ne hidratam si incepem numarul 2 cu ea pe toace si eu pe la spate din picioare (imi place maxim cu ea pe toace, are picioare frumoase) o mai intorc pe o parte pe alta pe spatele canapelei si spre final aruncam chipia la soldatel si o las sa ma tremine oral ,eu in picioare ea pe vine pe toace de ma supt de-mi tremurau planetarele :laugh2 . A 2- a vizita incheiata cu succes alaturi de o fata tanara , sociabila si talentata la oral! Inmanarea "cadoului" umpic mai aparte deoarece se ocupa dupa mine... mi-a lasat geamul deschis pe balcon de ma simteam ca in reclama cu "Maria" si toata lumea a fost fericita! Tin sa multumesc colegilor ce mau facut sa ii calc pragul acestei tinere, daca va reveni eu o voi vizita cu placere. Va salut si ma inclin :bow Ciocane tari domnilor si sa auzim de bine! :pepsi
  13. Intrebarea de "a sta o ora" a fost pusa umpic ostentativ din partea mea(cu talc) asta pentru a imi confirma cu tarie "simturile" si anume de atitudine de "fast fuck" ...; dat fiind aceasta prima intalnire ...eu unul clar NU RECOMAND... MULTUMESC!
  14. Buna seara dragi colegi! Am vizitat zilele trecute titulara topicului...stabilit programarea telefonic si am ales o finalizare(specificat in "meniu" de 30 min) asta ca sa ne cunoastem ne mai vizitand aceasta domnita pana acum. Referitor la locatie... intradevar este la dracu in praznic (daca imi dati voie sa ma exprim asa...) parcare.. da la metro si pregatitiva de mers gen "o tura de stadion" cu toate ca locuri de parcare existau in complex in fata blocului.. Locatia in sine curata, cu baie dotata cu tot ce trebuie, primit una bucata prosop curat, geluri de dus la discretie pe alese, o plasma cu ceva muzica in camera de nebunii... Acum sa trecem si la "domnita" ... m-a intampinat pe tocuri nud undeva la 1.80 cu tot, facem o scanare mica...un corp frumos placut ochiului, gropite in obrajori si deasemni si la fundulet.. Bunnn...zic sa trecem in revista "oferta" si tind sa inclin sa stau o ora...dar primesc replica ca se grabeste ca are ceva treaba..bla bla...inmanez cadoul 150+50 o extra optiune, sunt intrebat daca am nevoie la dus (de fiecare data fac dus cu toate ca fac si inainte de plecare). Intors de la igenizarea de rigoare dupa mersul prin soare de la Metro pana la locatie chiar era necesara...increc sa alint discret d'onsoara si am parte de "clasicele replici" "-vai usor" ,"- vai ma doare" .."-vai nu aia si ailalta" zic sa trece la "proba orala" ca deja imi venea sa ma ridic si sa plec cu toate ca nu aratam asta... Incerc sa o mai intorc pe o parte pe alta dar degeaba..., ea era "pe repede inainte"; o las sa revina la oral si dupa ce devenise soldatelul semi erect hop caciulita ca doar "traim in secolul vitezei" nu...Se aseaza pe burta intr-o parte incepem activitatile si zic hai caprita (in sinea mea sa ma descarc mai repede si sa parasim incinta..) Vizita in sine a durat undeva la 15 min asta cu tot cu dusul si discutia de rigore de 5-6 min..ma intreba foarte senina ce parere am??, iar eu va intreb pe voi ce parere ave-ti?? Prima imprsie conteaza in totdeauna iar atitudinea de "fast fuck" o miros in maxim primele 5 secunde de cand vad persoana..., pacat de corpul care o ajuta mult... La iesirea din bloc ma simteam privit si zaresc o masina parcata strategic imediat langa scara cu un domn ce ma fixa cu privirea... Nu imi sta in caracter sa fac astfel de recenzii dar acesta este tristul adevar... Va salut si ma inclin! Ciocane tari domnilor! :pepsi
  15. Buna seara domnilor si buna seara Antonia! La ceas de seara si in linistea noptii imi vine pofta de scris... O recenzie sau mai bine zis o parere personala fata de postarile ce se tot scriu in ultima perioada pe acest topic; nu este al meu sunt si eu un "beneficiar " ca si voi fara nici un fel de alte inplicatii...dar simt nevoia totusi sa imi exprim opinia...: -referitor la locatie... pe mine unul ma incita locatiile vechi si imi place sa le citesc..., sa le explorez si sa vad cum si-au pus oamenii ampreta asupra lor de-a lungul timpului... -excludem totusi ipoteza cu "drobul de sare" -cumva tot aici as dori sa punctez daca majoritatea ar dori alta locatie si implicit un cost aferent ce se va regasi in calitatea serviciilor/confortul nostru implicit (nimic nu este gratis pe lumea asta si nimeni nu trebuie sa suporte "mofturile" sau "neplacreile" noaste ci trebuie sa ni-le asumam cu maturitae) gen un chestionar la care oamenii pot vota...(nu stiu zic o parere) -referitor celor care cunosc detalii intime/personale fata de persoana in "cauza" oricare ar fi ea... ave-ti bunul simt si pastrati-le pentru cultura voastra generala si totodata apreciati va rog sacrificiile facute de acea persoana pentru mediul sau familia din care provine/ raportat la serviciile oferite...(a-ti putea voi insiva sa faceti asa ceva vre-o data...) -astfel de de persoane devotete fata de familie le numaram pe degetele de la o mana de regula...restul se plang si fug de responsabilitati... -sa nu iesi in parc in weekend cu persoana iubita si cu prietenii...(cati din cei car tot critica-ti pute-ti face asta...) - sau v-ati pus vre-o data in postura unei escorte (femei) ca dupa un simplu apel telefonic sa aveti taria de caracter si increderea in aceea persoana sa ii deschide-ti usa si sa pute-ti sa va purtati cu el ca si cu v-ati cunoate de o viata... -la modul general vorbind fiecare om isi duce singur "crucea" pe lumea asta...nu va obligat nimeni sa il ajutati cu ceva... - sau o alta opineie ...:cand admirati cu patos aceste poze ale lor ale escortlor (ale femeilor care incarca sa ne multumeasca fata de ce ne dorim, ce nu primim sau eu stiu nu avem parte acasa..) voi pute-ti oferi acelasi aspect fizic placut si atragator... Sper cumva aceasta postare sa fie de folos ambelor parti, reducand astfel stresul cumulat ...Chiar nu am vrut sa deranjez sau sa jignesc pe cineva prin exprimare! Tensiunile nervoase si clinciurile chiar nu isi au rostul in acest domeniu... P.S. Ciocane tari domnilor! Puup Antonia! :pepsi
  16. Este o persoana foarte ocupata...,este una singura..., nu suna-ti la infinit intr-o zi sau n mesaje...unul si bun ca sa aibe timp sa le citeasca pe toate,ce pot sa zic... multa rabdare si astepta-ti alinierea planetelor. Inca ma gandesc cum rezista...nu mai vorbim aici de zile libere concedii, vacante si alte alea..
  17. Buna ziua dragi colegi! acest post se adreseaza tuturor barbatilor care vor sa cunoasca o escorta de Top foarte porno,sarmanta, seducatoare putin spus, respectuasa din cale afara... O escorta selecta cu foarte mult bun simt ce stie sa se plieze si sa se adapteze la cerintele oricarui client cu standarde inalte! Sfaturi pentru domni: - fi-ti civilizati , respectuosi, intelegatori dar nu in ultimul rand rabdatori ( conexiunile interumane se realizeaza in timp aviz celor care cred ca platesc o ora precum atunci cand cumpara o shaorama cu detoate facuta pe banda , scuza-ti-mi expresia va rog...) - uita-ti de grijile cotidiene si relaxati-va alturi de omul de langa voi - munca cu omul este cea mai dificila! - trata-ti persoana de langa voi cel putin cum vre-ti sa fi-ti tratat si ve-ti primi inzecit inapoi! - cu totii avem zile proaste nu suntem roboti! - exista incompatibilitate intre persoane inca de la prima privire! - epuizare fizica si psihica din partea tuturor Pot spune sa zic un asa zis bilant: - in aproximativ 4 ani de cand calc pragul acestei femei care stie sa-si urce meseria la rang de arta avem: -4 sau 5 anulari din varii motive din care 2 cred chiar la 1 minut de scara... -pentru mine unul este o femeie foarte punctuala fata de mine -vrei sa pleci razand pe strada indiferent de vremea de afara -vrei sa-ti "tremure picioarele" -sa "arzi de dorinta" si sa te simti ca la 20 de ani -sa curga apa de pe tine precum la dus sau la sala -"sa-ti intre cearsafu in fund" -sa uiti unde ai parcat masina.. - sa-ti vina sa te urci pe pereti de placere -cand ii auzi vocea deja sa fi "drepti" -sa uiti de griji stres politica munaca si pandemii.. -sa incerci aproape tot ce iti trece prin cap intr-un mod decent si porno -sa ai langa tine o fata tanara cu un corp de revista (gusturile nu se discuta...) de i-ti rupi gatul pe strada -o persoana calda de zici ca se opreste timpul in loc ca la 1900 si ceva -o escorta devotata si in continua dezvoltare fata de atitudine si look -o escorta dezinvolta sa te goleasca si sa te incarce cu energie in acelasi timp, sa tremure langa tine sa se zvarcoleasca sa-si muste degetele si sa stranga puternic cearsaful si sa urle de placere Si lista poate sa continue la nesfarsit... va las sa ii descoperiti savoarea proprie si incitanta si foarte excitanta inca de la primul telefon precum cafeaua savurata dimineata alaturi de mireasma ei proprie, tigara de dupa...sau alte tabieturi ce le avem fiecare. P.S. : - Atentie!!! provoaca dependenta!! :) - Fi-ti gentelmani! - Nu va indragosti-ti de ea exista neveste pentru asta, cu totii avem o viata dupa munca nu... - Nu mai fi-ti rautaciosi chiar este o persoana care isi da silinta sa ne multumeasca pe toti!! - asazisa "naratiune" care la mine a devenit un 'roman'ramane pe Calea Victoriei, Amzei sau cum vre-ti sa-i spune-ti strada nu are nici o importanta pentru mine atata timp cat gasesti acolo acea persoana care ofera absolut tot ce zice in descriere ba chiar mult mai mult si la un pret onest si mai mult decat decent! - sa lasam gramatica la o parte e cam tarziu totusi... Acestea fiind spuse va salut si ma inclin domnilor! va las sa trage-ti voi concluziile! De revenit:... cum sa nu! intotdeauna cu mare drag e inutil sa ne pierdem vremea! asta atunci cand si daca ma va mai primii ( stie ea cu ce i-am gresit cu scuzele de rigoare) Si nu in ultimul rand pentru Antonia respect si spor in toate cu siguranta vei ajunge no 1!!!
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare