Sari la conținut

ronie

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    2
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de ronie

  1. M am hotarat si am ajuns la Sebastian parc.Am anuntat cu vreo 15 minute inainte .Am fost primit de o fata slim ,curata la prima impresie dar cand am cerut prosop ...pauza ,tocmai trebuiau spalate. Draguta dar cu meniu restrans la OP, N , fara atentii adiacente. Oral 6 indulgent de data asta Normal 7 . Prosop 100 nu avea rest !!!!! Plictisit am plecat fara finalizare. Am stat putin la o tigara dar subiecte comune nu am gasit. Undeva la 50 roni cred ca ar functiona. Nu recomand.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare