Sari la conținut

sm_laudry

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    4
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre sm_laudry

sm_laudry's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputație

  1. Nu ma mai suspectati aiurea ca sunt ca si voi, un client futacios ! Am incercat sa ajung la ea vineri si surpriza: numarul nu mai este valabil ! Are cineva noul ei numar sau s-a retras din meserie?
  2. Am fost ieri si imi pare rau ! Oribila, burta si tzatze lasate, carne moale, oral cu prezervativ, finalizare pe la spate.In nici un caz nu voi reveni...bullshit
  3. Nu am mai fost la ea in ultimul timp din cauza de libere si concediu, insa mi-e tare dor de pasarica ei. Este o tipa curata si cu bun simt ! O recomand ! Marina, sa pregatesti ciorapeii...Te-am avertizat sa pui recenzia completa, ti-am lasat si mai mult timp la dispozitie decat cerusem initial. Iei vacanta 1 luna de zile si sper sa inveti ceva din asta!
  4. Am fost si eu la ea si mi-am facut deja abonament ! Are o pasarica delicioasa si curata. Am lins-o cu placere si o voi face si data viitoare.... La oral ii dau 10 atat pasiv cat si activ.
×
×
  • Creează nouă...