Sari la conținut

rav3r

Serious Contributor
  • Număr conținut

    305
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre rav3r

  • Dată Naștere 31.01.1985

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    Muntele Olymp

Vizitatori Recenți Profil

3.197 citiri profil

rav3r's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • Very Popular Rare
  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Reacting Well Rare
  • Week One Done

Recent Badges

377

Reputație

  1. Bah băiatule, ce PARTIDĂ tata!!!! Ce PARTIDĂ !! Mi-a rămas în cap câteva ore după întâlnire🤣🤣🤣, parca m aș fi întors să îi mai dau “douănădite”.💪💪💪 Mai aterizează și pe la noi, din când în când, ce trebuie😁😁doamne ajută 🤣🤣 Îi dau 10 pe linie, oral făcut cu simț de răspundere, COF CIM LOT etc, ce să mai…..10, nu cu felicitări ca lipsește fk, dar îi trec 10 în catalog. Rarisime și trecătoare astfel de servicii, dar e bine ca sunt. Mai bine mai puțin, decât deloc !! 🔨 !! CIOCANE ȚĂRI !! 🔨
  2. Intenția mea nu a fost să creez threaduri sau să stric reputația feței, încă o dată, are potențial! De la nota 6-7 mai sunt 2-3 punte până la 9….e doar ceva de fine tunning…. initial nu vroiam sa dau recenzie, dar mi am adus aminte pe parcurs de scopul acestui forum și poate de cat de importanta e o recenzie și pt ceilalți membrii….. Mi ar fi fost imposibil să îți cer pe loc atunci sa schimbi unele chestii, nu toți putem face asta iar recenzia tre sa fie mega obiectiva. Părerea mea e ca dacă lucrezi la chestiile pe care ți le cer membrii, chiar o sa ai succes.
  3. Vizitat! locatie 6, îmi dă o stare de fast fuck zona colega în locație, se aude destul de bn acțiunea din cealaltă cameră… pozele sunt pe bune, are sâni mișto, cur tare, overall 8 oral 7 fara Deep, atenție la sateliți dar puțin mecanic (ON extra 50) np 6, nu face lot, e cam leneșă gfe 6-7, cu toate ca e extra 50,dai banii degeaba. O experiența nici rea dar nici spre bunicică. A mers! overall cred ca are potențial daca schimba zona si taie extra urile alea halat 500/h, servicii basic. ciocane tari!
  4. Probabil am anulat 😞😞asta este , oricum ce “futaiuri” trăgeam cu Adriana…..ohooooo, dar cine știe, cu puțin noroc, poate mă deblochează 🤣🤣🤣
  5. M ai blocat, 272 ? ! 😞😞😞
  6. La pomul lăudat, să nu mergi cu sacul! O experiență below average, oralul era ok dar super scurt.
  7. Dc e așa de greu de ajuns la tn?
  8. Vizitat și eu, zici ca s a întors Aisha😁😁😁 e ce trebuie pt cn vrea să meargă😁
  9. Auchhh ce piesă, cum de te am ratat eu pe tine?!!?
  10. Era scumpă rău dar merita fiecare banutz!!!😁😁😁
  11. Hey, nu prea rasp la whats, doream o programare pt maine.
  12. La tel dc nu răspunzi ? Ia spune tu repede 🤣🤣🤣sau te ai trezit și la figurat ? 😁
  13. Ce nr de tel are?
  14. Mi a plăcut mult cum arată, dar e doar aspect și atât!
×
×
  • Creează nouă...