Dragul meu sau draga mea la noi de cateva luni bune presteaza doar doua fete..Emilia si Paula..in fine, iar domnisoara bruneta despre care ai scris nu e deloc slaba, are forme foarte frumoase. Cat despre dus...se folosesc geluri de dus cu renume dar ca sa nu fac reclama nu spun numele..daca tot ai fost ai vazut ca sunt geluri despre care toata lumea a auzit si cu siguranta se afla si in dusul tau acasa. Bun..sa trecem mai departe..niciodata domnisoarele nu asteapta clientii imbracate in hainele cu care umbla pe afara, se stie clar ca nu se munceste in piata! Cat despre masajul inceput de la gat...prietene...e la mintea cocosului ca nu asa se incepe un masaj, dar in fine e alegerea ta daca vrei sa ai grija de altii in loc sa iti promovezi tu locatia..multa bafta in continuare.