Sari la conținut

KARINAA 0746515932


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

Vizitator karinaa
Reputație: 0

Salutare futăcioși!

Bună Karinaa!

Cine a văzut artificiile de aseară? Cum să nu fie? Ia întrebați-o pe Karinaa? La noi au fost!

După așa o absență îndelungată hormonii mei o luaseră razna încă de dimineață. Programarea era deja făcută cu mult timp în urmă. De pe scări deja mirosea a sex, hormoni, sex, din nou hormoni. Ajuns la ea, am elucidat misterul. Ai ei erau... și ai mei. S-a umplut casa de hormoni. Am crezut că îi potoli cu câteva săruturi pasionale dar a fost mai rău. Eu eram încins, ea era într-un neglije' care m-a încins mai rău. Doar câteva guri de... și de apă rece au mai stins din fierbințeală. Dar fitilul meu începuse să caute o scăpărătoare.

L-am dus la duș cu gândul de a-l mai potoli. Ți-ai găsit, că a intrat Karina să - mi zică ceva și din nou a început să se umple de miros de sex, hormoni, sex, hormoni.

Ea era bomba eu eram cu fitilul. Demențial a fost când s-a atins fitilul de scăpărătoare. Și s-au frecat cu ardoare și pasiune până au explodat într-o rafală de ARTIFICII. A trebuit să deschidem geamurile, ușile că ne sufocam de la atâta fum.

Fitilul încă mai ardea după prima rundă, l-am dușuit din nou dar degeaba; Karinaa l-a aprins din nou. Abia după runda doi am reușit să sting hormonii.

Sper să revină curând că mai avem de povestit.

Oricum pentru mine rămâne în top. Vedeți cum faceți să o readucem acolo unde îi este locul.

Spor la futut!

Te sărut Karinaa!

Te sarut si eu si iti multumesc pentru momentele de aseara :)

  • Like 29
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Maine fiind ultima zi in Timisoara mai am 2 ore disponibile:

15:00 si 19:00

Pentru cei ce m-au vizitat si cei care urmeaza sa ma viziteze am a multumii !

Ca de obicei in orasul acesta minunat m-am simtit frumoasa , oamenii de aici ii iubesc , mereu o sa vin cu placere !

Mi-a fost dor de voi , iar de acum promit sa nu mai lipsesc atat de mult din inima Banatui :* :*

Nu sunt eu cea mai buna in texte, dar va multumesc pentru ca de fiecare data sunt primita atat de frumos!

Noapte buna ! :*

  • Like 28
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Zic eu.

 

Interesant, ce ți-e și cu gusturile astea...
Mie ultima poză îmi pare una dintre cele mai faine, foarte serios vorbind de data asta.
Singura chestie care nu mă încântă sunt tatuajele de pe degete, dar în rest pentru mine poza este chiar incitantă. Poate pentru că e super îmbrăcată față de pozele ei obișnuite.
Lănțisorul discret de la gât și imitația aia parșivă de decolteu... Nu mă pricep la asortări de culori dar mie personal roșul sacoului cu roșul buzelor îmi pare foarte potrivit.
Închei prin a spune că după mine buzele alea numai după gust de sânge nu tânjesc...  :laugh2
 
post-228262-0-29524400-1541631876_thumb.jpeg
 
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Eu am o zi tare aglomerata!

Cat ghinion... :(

Curat ghinion ! :))

Eu am vrut sa sterg cu pic numele din black list dar nu am gasit...

Insa, apoi am vazut lista si eram trecut cu pix si culoare neagra...

N-am ce face...

Stau in exil. Parca-s in vacanta. E misto ! :))))

Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Atatea texte in contradictoriu aici...!!

Cum mai poate pune omu' baza in vorbele tale?

Nu trebuie sa se bazeze nimeni pe mine , asa cum nici eu nu am nicio baza :))

Merg dupa jocul “Risti si castigi” :)

Aveti grija de trupurile voastre :*

  • Like 22
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...