Sari la conținut

KARINAA 0746515932


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

După primul rând al postării tale mă gândeam că cei din galaxia mea mi-au dat extemporal cu tema: "Cum gestionează sinceritatea ta o incompatibiltate între doi oameni pe care-i apreciezi din multe puncte de vedere?" 

Noroc că am avut curajul să citesc în continuare și astfel am constatat că, în mod ciudat, universul ține în continuare la mine, și în loc de extemporal mi-a oferit mie și întregului forum o mostră de sinceritate și de bun simț :)  :hihat

 

PS: Mai fac o încercare, poate cu tine îmi iese ;) Deci ce zici, la primăvară, de un threesome cu Karinaa si cu mine la o terasă în Piața Unirii? Cum am mai precizat, eu dau băutura, tu plătești cafeaua :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

:rax2

 

Apropos, cum zicea si un frate...  hai sa nu-l aducem in discutii pe Doamne-Doamne

Mi s-au gătat punctele... Dovadă că acest forum este minunat și mulți dintre utilizatorii lui sunt la fel :)

Doamne-Doamne cu care discut eu din când în când în mintea mea merită să-i mulțumesc uneori public, pentru că îl simt alături de mine :)

Hai, noapte bună! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

După primul rând al postării tale mă gândeam că cei din galaxia mea mi-au dat extemporal cu tema: "Cum gestionează sinceritatea ta o incompatibiltate între doi oameni pe care-i apreciezi din multe puncte de vedere?" 

Noroc că am avut curajul să citesc în continuare și astfel am constatat că, în mod ciudat, universul ține în continuare la mine, și în loc de extemporal mi-a oferit mie și întregului forum o mostră de sinceritate și de bun simț :)  :hihat

 

PS: Mai fac o încercare, poate cu tine îmi iese ;) Deci ce zici, la primăvară, de un threesome cu Karinaa si cu mine la o terasă în Piața Unirii? Cum am mai precizat, eu dau băutura, tu plătești cafeaua :laugh2 :laugh2 :laugh2

Răspunsul meu este cu siguranță,

...DA Dar cred că ar trebui să răspundă în primul rând actrița principală "KARINAA"

Eu sper că nu trebuie să așteptăm până în primăvara,nu de altceva dar sar putea sa-mi pierd încrederea în țara asta și să fiu departe

Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Răspunsul meu este cu siguranță,

...DA Dar cred că ar trebui să răspundă în primul rând actrița principală "KARINAA"

Eu sper că nu trebuie să așteptăm până în primăvara,nu de altceva dar sar putea sa-mi pierd încrederea în țara asta și să fiu departe

:)) Cu persoanele pe care nu le cunosc nu ies la cafea :)

Deci , dragul meu Ionica , mai intai ne cunoastem altfel (mi-ai facut oricum parere nu tocmai buna cand m-ai sunat cu privat) , apoi iesim la cafea.

Dar asta ramane de vazut (daca ne cunoastem) pentru ca am de gand ca pe Timisoara sa lucrez cu circuit inchis si poate prin recomandari . (Mai nou am buletin de Tm si parca n-as vrea sa dau nas in nas cu prieteni/vecini/) .

Va sarut si abia astept sa ne REvedem :*

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

pe Timisoara sa lucrez cu circuit inchis si poate prin recomandari

 

Sper sa nu il inchizi pana nu te revad, deabia mi te amintesc. Si Craciunu'se face acas',daca tot ai buletin. Prea mult "umbli"ðŸ˜!

dag dal gas!

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

:)) Pentru tine sigur sunt la “De evitat” .

Imi cer scuze ca nu m-am ridicat la standardele tale :)

Pai sa stii ca astazi chiar am evitat sectorul 3.

Era prea aglomerat! :)

 

Nu cred ca este cazul de scuze... :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator tiru7
Reputație: 0

pentru ca am de gand ca pe Timisoara sa lucrez cu circuit inchis si poate prin recomandari

Eu chiar imi doresc sa ne cunoastem, daca recomandarea vine din partea unui Maestru, ma primesti?
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

“Dar la probleme stiti bine , fugim unii de altii”

:))

Pai nah...

Tu ai atatea...destinatii ;)

 

Nu mai stiu exact versurile...zicea ceva de mai multe femei parca. :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Tu ? :))

Si pentru tine sunt la de evitat? :))

Pai nu o suci ca la Ploiesti acuma...

Eu imi pastrez cu sfintenie locul din black list...atata tot.

Nu-l cedez nici in ruptu' capului.:laugh2

La S.B. e altceva.;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...