Sari la conținut

KARINAA 0746515932


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

:)Si acum concluzia:

- acum doua nopti pa comun era gvbolovan :)))))

- azinoapte pa comun era cozonac7

- cine o fi la noapte ??? :)))))

Lista e deschisa.:)))))))

Ok.Pana una alta cu chestiile comune, ma gandesc si poate ii fac o recenzie karinei...prima intalnire...da ma mai gandesc, ca treb sa mi amintesc de chestiile comune...:))))

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

:)Si acum concluzia:

- acum doua nopti pa comun era gvbolovan :)))))

- azinoapte pa comun era cozonac7

- cine o fi la noapte ??? :)))))

Lista e deschisa. :)))))))

Ok.Pana una alta cu chestiile comune, ma gandesc si poate ii fac o recenzie karinei...prima intalnire...da ma mai gandesc, ca treb sa mi amintesc de chestiile comune... :))))

Gelosule... :P  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:)Si acum concluzia:

- acum doua nopti pa comun era gvbolovan :)))))

- azinoapte pa comun era cozonac7

- cine o fi la noapte ??? :)))))

Lista e deschisa.:)))))))

Ok.Pana una alta cu chestiile comune, ma gandesc si poate ii fac o recenzie karinei...prima intalnire...da ma mai gandesc, ca treb sa mi amintesc de chestiile comune...:))))

  

 

Prima dragoste nu se uita niciodata..!...tu faci eforturi sa-ti amintesti?

 

buna dimineata :))) baieti !

Buna ziua!

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Prima dragoste nu se uita niciodata..!...tu faci eforturi sa-ti amintesti?

:)))))) deci ca sa ti fac pe plac iti povestesc despre prima dragoste. Eram la gradinita fo 5 ani. Tot pupam fetele pe acolo dar de una imi placea mai mult. Atat de mult ca i am luat umerasul.:) I am zis ca pana nu ridica fustita sus nu i dau umerasul :)))))))))) No, fetita dorea umerasul asa ca nu o avut ce face...mai apoi ne pupaceam pe acolo. Bey oare visa ea vreodata ca o sa i fac recenzie aici ??? :)))))) Poftim !:)
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:)))))) deci ca sa ti fac pe plac iti povestesc despre prima dragoste. Eram la gradinita fo 5 ani. Tot pupam fetele pe acolo dar de una imi placea mai mult. Atat de mult ca i am luat umerasul.:) I am zis ca pana nu ridica fustita sus nu i dau umerasul :)))))))))) No, fetita dorea umerasul asa ca nu o avut ce face...mai apoi ne pupaceam pe acolo. Bey oare visa ea vreodata ca o sa i fac recenzie aici ??? :)))))) Poftim !:)

Deci carevasazica ai traumatizat fata!

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

buna dimineata :))) baieti !

Buna dimi :) Cine se culca de dimineata... se trezeste la pranz  :laugh2

Cred ca azi il lasam pe @ccfdtig de serviciu la noapte...sa-i mai treaca gelozia  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Buna dimi :) Cine se culca de dimineata... se trezeste la pranz :laugh2

Cred ca azi il lasam pe @ccfdtig de serviciu la noapte...sa-i mai treaca gelozia :laugh2

:))))nieeee, eu nu ma incurc cu chestii virtuale, noaptea. :)
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

A gentleman dosen't kiss and tell! :O

:)))) corect, atunci nu eram...dar tu poti sa dezvolti subiectul, ca pare interesant...deci ce face gentlemanu ? Io s mai pe alta viteza si ma prind mai greu dar daca mi explici, promit sa invat.:))))))
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

:)))) corect, atunci nu eram...dar tu poti sa dezvolti subiectul, ca pare interesant...deci ce face gentlemanu ? Io s mai pe alta viteza si ma prind mai greu dar daca mi explici, promit sa invat. :))))))

Aveti topic de Chat la liber pe DG Timisoara. Nu mai poluati topicul de recenzii al fetei  :innocent   :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

:)))) pai stiu ca io l am deschis, dar na, acuma o trebuit sa raspund omului, numai ca intr-adevar daca el vrea io pot continua acolo discutia. Ai vz ce efect o avut ideea mea cu chat la liber ? Deja se baga mare....:))))) mi s un banatan falos, d'asta zic....:)))))))

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

:)))) pai stiu ca io l am deschis, dar na, acuma o trebuit sa raspund omului, numai ca intr-adevar daca el vrea io pot continua acolo discutia. Ai vz ce efect o avut ideea mea cu chat la liber ? Deja se baga mare.... :))))) mi s un banatan falos, d'asta zic.... :)))))))

Pai asta a si fost scopul postarii mele, stiam ca tu ai deschis topicul ala si ti-am creat cadrul in care sa poti sa te dai banatan falos  :laugh2

Ca doar n-o sa-ti inchipui c-o sa incetez sa fac off-topic pe topicul Karinei, mai ales cand stiu ca-i place. Incerc si eu sa-i atrag cumva atentia, sa-i fac pe plac, ca bag sama ca mi-ati cam luat-o inainte...

Link spre comentariu

Vizitator karinaa
Reputație: 0

Pai asta a si fost scopul postarii mele, stiam ca tu ai deschis topicul ala si ti-am creat cadrul in care sa poti sa te dai banatan falos  :laugh2

Ca doar n-o sa-ti inchipui c-o sa incetez sa fac off-topic pe topicul Karinei, mai ales cand stiu ca-i place. Incerc si eu sa-i atrag cumva atentia, sa-i fac pe plac, ca bag sama ca mi-ati cam luat-o inainte...

fa-mi, fa-mi pe plac ! :)))
  • Like 17
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...