Sari la conținut

KARINAA 0746515932


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

Vizitator karinaa
Reputație: 0

Buna Karina. Incerc sa te contactez dar nu iti gasesc numarul. Cel de la inceputul topicului cred ca nu mai este valabil...

BUNA :)

Numarul este: 0728369606

Noaptea o sa am telefonul inchis , il deschid doar in intervalul de ore in care sunt disponibila (09:00-22:00)

Vineri este ultima zi in care activez in Timisoara :*

Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

“Tocuri inalte, parul lasat pe spate, delicat rujata si atent parfumata, mersul de felina pe barbati ii alina...

daca nu esti atent ramai fara un....”

post-247646-0-66904200-1528924884_thumb.jpeg

  • Like 31
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am avut placerea sa o vizitez in seara aceasta pe Karina, sunat, programat la ea, ajuns la locatie, m-a primit intr-o tinuta neagra sexy, i-am inmanat buchetul de trandafiri si cutia de Rafaello care i-am luat pentru care s-a bucurat mult, amandoi fiind fericiti ca ne-am revazut. Am stat cateva minute de vorba, dupa care am stabilit ca raman o finalizare, ON,NP, pret 200 de lei. Am trecut dupa aceeia in camera actiunilor unde ne-am sarutat respectiv m-am jucat cu sanii ei, dupa care am trecut la ON, un oral superb, de vis, umed, pasional si adanc cu deepthroat foarte bun. Am continuat cu NP, ea implicandu-se foarte mult, normalul cu ea este foarte bun, la care am schimbat doua pozitii: lady on top si doggystyle, pozitie la care am si finalizat cu finalizare corporala pe abdomenul ei. Este de recomandat si de revenit cu siguranta.

Acum sa acord si notele:

Locatie: 10, locatie frumoasa si curata.

Aspect: 10, este o tipa foarte frumoasa cu un farmec aparte, iar zambetul ei este fermecator.

ON: 10, oral de vis, umed, pasional si adanc cu deepthroat foarte bun.

NP: 10, normalul cu ea este excelent, ea implicandu-se foarte mult.

GFE: 10, GFE foarte ridicat, te simti perfect cu ea.

Atitudine: 10, atitudine remarcabila.

Igiena: 10, igiena ireprosabila, foarte curata.

Multumesc frumos Karina, si te pup!

Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Am avut placerea sa o vizitez in seara aceasta pe Karina, sunat, programat la ea, ajuns la locatie, m-a primit intr-o tinuta neagra sexy, i-am inmanat buchetul de trandafiri si cutia de Rafaello care i-am luat pentru care s-a bucurat mult, amandoi fiind fericiti ca ne-am revazut. Am stat cateva minute de vorba, dupa care am stabilit ca raman o finalizare, ON,NP, pret 200 de lei. Am trecut dupa aceeia in camera actiunilor unde ne-am sarutat respectiv m-am jucat cu sanii ei, dupa care am trecut la ON, un oral superb, de vis, umed, pasional si adanc cu deepthroat foarte bun. Am continuat cu NP, ea implicandu-se foarte mult, normalul cu ea este foarte bun, la care am schimbat doua pozitii: lady on top si doggystyle, pozitie la care am si finalizat cu finalizare corporala pe abdomenul ei. Este de recomandat si de revenit cu siguranta.

Acum sa acord si notele:

Locatie: 10, locatie frumoasa si curata.

Aspect: 10, este o tipa foarte frumoasa cu un farmec aparte, iar zambetul ei este fermecator.

ON: 10, oral de vis, umed, pasional si adanc cu deepthroat foarte bun.

NP: 10, normalul cu ea este excelent, ea implicandu-se foarte mult.

GFE: 10, GFE foarte ridicat, te simti perfect cu ea.

Atitudine: 10, atitudine remarcabila.

Igiena: 10, igiena ireprosabila, foarte curata.

Multumesc frumos Karina, si te pup!

Te pup tare, eu iti multumesc !
  • Like 25
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

De astazi sunt indisponibila :)

Ne revedem data viitoare , va pup de nu va vedeti !

P.S-de data viitoare o sa am locatie permanenta :*

  • Like 28
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Karino, poti sa te apropii de nivelul notelor astea cu mine?

“Karino” :))) ca pe tarla :))

Nu , nu pot , tu esti mult prea mult pentru mine. Alta intrebare...?!

  • Like 26
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Karinaa, imi zici te rog cu ce program ai editat video ? Si daca se poate instala pe tel

“nu e unu , e doua” :))

Acum serios vorbiind, sunt doua programe , cel cu care e facut video/ul este DUBSMASH , iar cel de-al 2-lea nu mai stiu cum se numeste, dar poti vedea pe video !!!

Cu placere ! :>

 

 

Completare, cel de-al 2-lea este viva video , mai poti incerca finalCUT ;)

  • Like 21
Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0

La voi in Banat, vocativul nu e de bon-ton?

 

Ce se ascunde sub sarcasmul tau?

Apropos, daca nu esti din BANAT, de ce te bagi in seama? In Banat se spune "Nu te baga in troaca, ca te mananca porcii". Tu de ce te bagi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...