Sari la conținut

Claudya - 0739821271


Vizitator j0hnny_legend

Postări Recomandate

  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Disponibila pana la 22 00 aproximativ 🥰

Preturile si serviciile!!

150 (1fin) - 20-25 min

200 (1 fin) - 30-40 de min

300 (2 fin) -60 min

350 (2 fin) -75 min

-fk ( la alegerea mea în funcție de compatibilitate)

-sărutări pe corp

-oral protejat/ neprotejat

- finalizare corporala

-finalizare orala

-sex normal protejat

-accept diferite pozitii( in funcție de marime)

-accept in diferite camere( dormitor,living,hol)

Deplasări doar la cunoscuți 500 de lei ora

Zona City Mall

Preturile sunt pentru timpul de când se întra în casa pana se iese!

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Claudia este cea mai buna experienta a mea pe care am avut-o de cand merg la excorte! Totul este la superlativ începand cu locatia, igiena si serviciile impecabile. Este o tipa foarte volubila si draguta care te face sa te relaxezi de cum intri în casa si totul se desfasoara intr-o ambianta placuta, îsi merita locul în top cu siguranta! 
Am fost la Claudia de 2 ori si atat ON cat si NP au fost de nota 10+ totul decurge firesc cu implicare si calm, nici un moment nu am simtit ca s-ar grabi cu toate ca la una din întalniri am întarziat putin. Nu pot sa zic decat Multumesc Claudia!

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 21 ore, mduta35 a spus:

Bună, la ce ora începi programul? 😘

Nu am program fix.. postez când încep și pana la ce ora stau.. îmi poți lăsa oricând mesaj cu timpul de răspundere..când vad răspund.

Disponibila pana la 22 00🥰🥰

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Salut , am revizitat o pe Claudia in seara asta , programare din scurt pe wapp , și pe această cale ii mulțumesc "colegului" care nu a putut sa vina la ora x ....confirmată ora din partea ei, eu am confirmat la rândul meu zis și făcut ....am ales opțiunea cu 75 de min , stat la vb țigară suc etc ....trecem în dormitor inițial venisem pt doua fin dar nu s a întâmplat din cauza mea , probabil oboseala dupa o săptămână încărcată și a spus cuvântul ...ON cum bine știți cum îl face , cu atenție la vecini , cu lins de jos până sus , cu joc de limba etc ..am cam chinuit o la oral dar nu mi a dat nici un semn de oboseala din partea ei și îmi cer scuze și pe această cale față de ea ...i am zis sa trecem la NP s a adaptat pus căciulița și am rugat o sa facem fin corporala ...am chemat o la margine de pat in doggy  ..in colțul patului priveliște frumoasă , s a adaptat poziției și chiar și ridicat 🍑superb in sus sa poți să te simți bine și să împingi ...o singura poziție a fost după care am finalizat pe sâni uh 💦....notele nu le mai dau că sunt de trecere cu brio ...eu revin la ea ori de câte ori am ocazia și ne sincronizam ! Succes ! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0739821271
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Disponibila pana la 22 00 aproximativ 🥰🥰

 Nu uitați sa îmi lăsați intervalul de timp în care pot răspunde 👀

 

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Servus la toata lumea! Pe scurt vreau sa va povestesc aventura mea din weekend la Mamaia

citind forumul am descoperit-o pe Dya,contactat pe wapp ,comunicare bună, programare stabilita pt 1 30 h,respectata de ambele părți

Ajuns la locația curata,servit cu apa(are de toate)stat la o mica conversație ( femeia e inteligenta) ,igienizarea de rigoare,prosop la alegere,papuci la baie,lenjerie de unica folosință ☺️

În pat se implica cu zâmbetul pe buze,ii place ceea ce face,oral cu schimbări de ritm,deep,saliva,atenție la zonele adiacente 

Singurul minus din partea mea e ca nu te lasă să te bucuri de pussy aia super mișto

Spre norocul meu am revazut-o și a doua zi ,ea fiind nevoita sa vina în locație pt întreținerea AC ului

Locație 9

Igiena10

Oral 10

Np 10,geme frumos și se implica

De revizitat cu siguranta da,de câte ori  o sa revin în Ct o sa o caut!!

Te pup Dya ,concediu plăcut!

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...