Sari la conținut

Un mic ajutor,va rog?


Postări Recomandate

Buna din nou baieti!

 

Tin sa va anunt ca voi ajunge la voi in oras miercuri(15.11.2017).

Din pacate nu am gasit o locatie in regim hotelier asa ca ma puteti gasi/vizita la Hotelul "Darina" (sper ca asta nu va fi un impediment in a ne cunoaste).

 

Cate ceva despre mine:

Sunt o fata normala,fara fite/figuri,sunt bruneta,am 23 ani,miniona(1.60/55kg),sunt cu forme,deci nu va asteptati la un corp slim.

Nu-mi place graba sau nesimtirea dar apreciez foarte tare punctualitatea si seriozitatea.

 

Despre serviciiva pot spune doar atat:

Sex oral p/n (in fct de igiena)

Sex normal protejat in diferite pozitii

Sex anal protejat (doar daca marimea ne permite)

Accept cunni,anni,69,sex intre sani,sarutari,mangaieri...

Dus impreuna (fara implicare sexuala)

Finalizarea poate fi corporala sau orala.

Dusul/mica igienizare este OBLIGATORIU la mine in locatie(camera de hotel  :laugh2 )

 

Preturile sunt urmatoarele si NU sunt negociabile(nu insistati,va rog):

150lei/fin

250lei/ora

 

Programarile se pot face:

Telefonic: 0799 687 613

Sms

Whatsapp

 

Intarzierea (neanuntata) cu mai mult de 15 min atrage dupa sine anularea programarii.

Imi place corectitudinea,deci va rog,nu va faceti programari inutile!!!

 

Va multumesc ca a-ti avut rabdare sa cititi "romanul" meu.

Eu sunt Anays!

.          Va pup! :kiss3 

post-248996-0-14314400-1510412589_thumb.jpg

post-248996-0-91399500-1510412601_thumb.jpg

post-248996-0-73049600-1510412612_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Iti urez bun venit in avans si-mi pare rau ca nu vom reusi sa ne cunoastem.

Poti sa ne spui, te rog, pe unde ai mai activat, ce user mai ai pe acest forum?

Sincer, tariful il arunci destul de sus pentru o "new entry", desi in Targu Mures vei avea multi clienti pentru ca disperarea este mare.

Link spre comentariu

Buna!

Consider ca pretul meu este unul normal avand in vedere ca practic sex total.

Eventual imi poti spune tu un pret corect,te rog?

Nu de alta,dar sa-l arunc mai jos.....

Ar fii frumos , la o finalizare oral + normal ~~~ 100 ,  iar oral+normal+anal ~~150 / fin , iar la fel o ora 200 O+N , si 250 O+N+A  :) dar tu decizi :) astfel vei avea succes mare presupun , daca te descrii astfel cum ai zis mai sus :) 

Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

Ar fii frumos , la o finalizare oral + normal ~~~ 100 , iar oral+normal+anal ~~150 / fin , iar la fel o ora 200 O+N , si 250 O+N+A :) dar tu decizi :) astfel vei avea succes mare presupun , daca te descrii astfel cum ai zis mai sus :)

Sunt de acord...poti sa faci sex total, dar nu toti suntem interesați de anal.

Ar fi mai ok 100/ 200 si pt anal 50 extra, dar asta e decizia ta.

PS la Datină pe Gh. Doja?

Acolo cum e cu recepția?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania

Și eu consider mare prețul dar sa zicem ca pt prima oară accept prețul eu personal

Dar trebuie sa îmi faci un preț de abonament dacă o sa fiu mulțumit și pozele sunt reale

Despre anal sunt interesat și te rog sa îmi spui condițiile tale care sunt la anal?

Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Am avut 2 experiente neolacute cu acest site.

Am facut rezervare,am platit(asa iti cere site-ul),iar apoi cand am ajuns la locatie SURPRIZA !!!,nu mi s-a mai raspuns la telefon.....Deci PAS!

Multumesc oricum pt ajutor.

 

"Whether the reservation is two days or two months away, we hold the payment until 24 hours after check-in before giving it to the host. This hold gives both parties time to make sure that everything is as expected."

Trebuia sa sesizezi siteul si sa lasi review negativ la proprietar! 

Link spre comentariu

"Whether the reservation is two days or two months away, we hold the payment until 24 hours after check-in before giving it to the host. This hold gives both parties time to make sure that everything is as expected."

Trebuia sa sesizezi siteul si sa lasi review negativ la proprietar!

Asta stiu,banii oricum au fost recuperati,dar na,am ramas cu un gust amar si o oarecare teama,asa ca prefer sa evit acest site.

Link spre comentariu

Buna baieti!

Imi pare rau sa va anunt ca nu voi mai ajunge la voi in oras din cauza reticentei unora cu privire la locatia mea(majoritatea au dreptate).Imi cer scuze fata de voi si voi continua sa caut o locatie decenta si discreta.

Cand voi gasi ceva in regim hotelier voi reveni cu detalii.

Momentan imi cer scuze!

Va pup!

Link spre comentariu

Hai sa nu facem o drama ea are alte planuri. Nu din cuza anunta nu vine+ daca vrei gasesti cazare discreta si decenta in regim hotelier totul e sa vrei. Ori se pare ce a nu vrea. Ar fi culmea sa ne certam pe o fata care nici nu a ajuns la noif

Ai putea totusi sa rescrii cele de mai sus? Nu de alta dar nu am inteles mai nimic...Multumesc!
Link spre comentariu

Daca cititi bine topicul(de la primul post) o sa vedeti ca eu am scris ca imi plac pensiunile sau hotelurile si ca prefer ceva in regim hotelier.

Faptul ca unii din coi a-ti fost reticenti la faptul ca locatia va fi la o pensiune m-a facut sa renunt si sa mai caut.

Dar sincer....poate asta este si motivul pt care fetele nu raman la voi in oras.. atitudinea voastra.

Eu nu vreau sa va certati pt mine,o fata care nici macar nu a ajuns la voi in oras,dar totusi,fiti maleabili.

Eu am anuntat si mi-am cerut scuze pt neplacerea creata.

Mai mult de atat ce as putea face????

Revenin la ce a spus "danadoo",intr-adevar,se spune ca daca vrei gasesti,dar sincer acum,este prima mea vizita la voi in oras(oras in care regimul hotelier este cam restrans si foarte scump) si nu as vrea sa platesc 300 lei/noapte unui ap care pur si simplu nu merita!

 

Deci,va rog sa-mi respectati decizia si sa incetati cu aberatiile.

Multumesc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...