Sari la conținut

Hei, cine m-a facut verde ?


Vizitator gvbolovan

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

s-a ales prafu, ramane sa ne dam recenzii pe pemeu.

Se practică de ceva timp (ani). Și se mai întâmplă ca discuțiile în contradictoriu sau de lămurire să fie față în față, chiar dacă nu se mai practică întâlniri în grup mare, câte doi sau trei se mai întâlnesc din când în când amical. Și la o cafea sau un vin băut împreună se mai discută și fetele.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se practică de ceva timp (ani). Și se mai întâmplă ca discuțiile în contradictoriu sau de lămurire să fie față în față, chiar dacă nu se mai practică întâlniri în grup mare, câte doi sau trei se mai întâlnesc din când în când amical. Și la o cafea sau un vin băut împreună se mai discută și fetele.

 

Nu-mi spui ceva nou.

Ce stii de magic blue , no_body ?

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Nu-mi spui ceva nou.

Ce stii de magic blue , no_body ?

Nimic. Nu am interacționat cu ei,îi cunosc doar din postări.

Am avut o perioadă de câțiva ani pe alte coordonate, suficient ca să realizez că poze false și anunțuri pompoase sunt peste tot și ca soluție au apărut forumuri și în alte țări, în unele trebuie să plătești ca sa poți citi, în altele trebuie să fii invitat și recomandat de un membru deja existent...

 

În Orientul Mijlociu se merge pe recomandări verbale, acolo riscurile sunt mari dacă ești prins...

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

M-ai facut curios si am dat pe link-ul pus. Nu am putut sa nu observ ca doar domnisoarele i-au dat stelute imediat la profil. Marketing clar

Sincer, eu nici nu m-am uitat. Dar imi plac pisicutele si motaneii , nu m-am suparat pe el , din contra..

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

La multi ani ! Azi facem pace, de maine continuam lupta pe viata si pe moarte !

Multumesc frumos pentru urare , domnule !!!

Dar care lupta? :))) eu nu am minusat pe nimeni. Oricum voiiam sa imi fie contul banat ðŸ˜ðŸ˜ pup

  • Like 3
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Piata Nicaragua
  • Oras:Bucuresti, Piata Nicaragua

Mai am o suspiciune... vad ca anumite postari ale Andreei sunt apreciate si de jolly joker care era acelasi cu red-minus, sulla felix, si o b i e c t i v... Adica personajul care luna trecuta i-a banat pe cei din Constanta... Baiatu cu shaorma era si un "admirator" de-al meu, ca si ceilalti... 

bai tampitule vezi ca o dai in prosteala,te-am minusat pt ca ai inchis conturi aiurea, la oameni care nu au deranjat pe nimeni pe aici,ai vreo functie oficiala pe aici cumva? Pt cultura ta generala nu am treba cu nimeni ba chiar am primit propuneri de la unul din cei pe care i-ai enumerat sa banez alti useri in schimbul unor puncte de reputatie pt cine vreau eu ! Am refuzat si cretinul a inceput sa minuseze pe cineva nevinovat la care i-am dat 2-3 puncte aiurea fara sa-l cunosc, de l-au adus la -399 noroc ca l-au salvat Tanya si gasca ei

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti, Piata Nicaragua
  • Oras:Bucuresti, Piata Nicaragua

Kupidon ! Tu te-ai laudat ca l-ai inchis, Cu ce ti-a gresit tie baiatul ala nu stiu! Ca fapt divers si eu l-am minusat unde nu a jucat corect la Fazan din 3,iar unde a jucat corect am dat plus la toti ! De ce nu ai minusat pe cei care nu jucau corect, nu asteptau sa le vina randul, scriau cuvinte obscene, etc?Ai speriat si fetele care de plictiseala , pt reclama unele mai intrau si jucau.L-ai vazut mai timid poate, si ai zis ca ti-ai gasit fraierul,poate omul aici se simtea bine , mai era bagat in seama de fete, nu stiu,dar ideea e ca nu a incalcat nici un regulament,tu ai vreo functie oficiala pe aici?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...