Sari la conținut

Diana reală 0738162183


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

dragule,inainte de a spune ca est rea mult botox,idee ce este ala si unde se poate injecta(in ce parti ale corpului)pun pariu ca nu,plus ca in realitate nu m ai vazut niciodata,deci hai sa ti spun:cel din buze se numeste acid hilauronic;)

domnisoara scumpa... ai dreptate, ii greseala mea. Nu am fost atent la acest mic detaliu, pentru ca nu sunt curios de fel de aceste substante. Daca aceste interventii sunt facute cu bun simt, nu am nimic impotriva, DAR, in unele cazuri consider ca exagerati. Este parerea mea personala ! Si crede-ma, nu trebuie sa te vad in realitate ca sa imi dau seama ca ai exagerat cu ACIDUL HIALURONIC (ca sa fie corect)...

Spor la treburi don'soara.... :)

PS: nu te simti ofensata...nu vreau sa ma cert... Doar mi-am spus parerea...atata tot ! Te pup ... :date

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

imi pare rau pt baietii din Oradea,dar eu sunt publica pe site!!!si da fac si out call uri doar la hoteluri de minim 4 stele,maine revin cu drag la un oras drag mie CLUJ NAPOCA,voi vi intr o zona ultra centrala,locatie de lux+parcare si discretie totala,de maine va astept cu vizite si bineinteles dupa aici cu recenziile in urma intalnirilor cu mine descrise amanunt cu amanunt:)pupici!!!😚😚😚😚

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

imi pare rau pt baietii din Oradea,dar eu sunt publica pe site!!!..................

 

Ai vrut sa spui ca ai avut anunt pe publi24, nu?  L-am vazut. Dar acolo sunt si multe anunturi cu poze furate asa ca un anunt pus si aici confirma ca  anuntului de pe publi este real. 

Poate in viitorul apropiat te vei reintoarce. Pana atunci sejur placut la Cluj unde sunt baieti ok, din toate punctele de vedere, contrar celor spuse de alte persoane. :D

  • Like 4
Link spre comentariu

imi pare rau pt baietii din Oradea,dar eu sunt publica pe site!!!si da fac si out call uri doar la hoteluri de minim 4 stele,maine revin cu drag la un oras drag mie CLUJ NAPOCA,voi vi intr o zona ultra centrala,locatie de lux+parcare si discretie totala,de maine va astept cu vizite si bineinteles dupa aici cu recenziile in urma intalnirilor cu mine descrise amanunt cu amanunt:)pupici!!!

Tx

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...