Sari la conținut

Pentru cele si cei care nu aveti loc de mine...


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Ii este rusine sa recunoasca ca putea sa isi cumpere lemne pentru la iarna.....acum trebuie sa culeaga vreascuri.

 

plus din greseala

esti constient ca fabulezi? la fel ca pipilica? ca nu poti sustine ce afirmi cu dovezi?

ati repetat povestea asta pana ati ajuns s-o credeti cu tarie, doamne ce minti slabe si sugestionabile aveti, turma :sheep lui pipilica

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Asta e singura ta dovada ca:UN CONT SP- Mi-a dat un singur vot la mama naibii de decernare?

 

Nu credeam ca o sa spun asta vreodata,dar cred ca sunt mai desteapta decat tine.

 

Atatea zile nu ai observat nimic aici la postarile tuturor? AI ADEVARUL FIX IN FATA OCHILOR! :D

 

 

Chiar vrei sa-ti aduc acum dovezile?Doar zi-mi ,,,dar,ma gandesc ca..La cat mai injurat GRATIS...dc sa te ajut sa deschizi ochii?

 

NU AM nimic de castigat ca iti spun cine e...si ce manevre se fac pe aici ;)

 

Nu e un singur cont care te-a votat.

Iar incepem?

  • Like 14
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

plus din greseala

esti constient ca fabulezi? la fel ca pipilica? ca nu poti sustine ce afirmi cu dovezi?

ati repetat povestea asta pana ati ajuns s-o credeti cu tarie, doamne ce minti slabe si sugestionabile aveti, turma :sheep lui pipilica

 

Din greseala ? nu cred :)))))

Odata in viata ta ai avut dreptate.

 

post-248117-0-82540500-1511477883_thumb.png

  • Like 8
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Eu nu am vazut nici un scandal intre Rafa si Ines

Tu esti chiar o jigodie ordinara care vorbeste in numele altora.

Acum inteleg de ce te certi cu toata lumea...de prost fudul ce esti.

ba ,boule , mai citeste postarea o data   ....am spus contrazis , nu scandal....dar esti prea idiot sa faci diferenta

 

ca pe Rafa nu l-am vazut sa se certe vreodata cu fete /femei .

  • Like 4
  • Minus 10
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu stim cine fac /face parte din clica lui.

Si de ce conturile care ne minuseaza pe noi au votat-o pe Andreea Rebecca.

 

Eu tot ma rog de el sa posteze ce conturi sponsorizeaza el si o da de gard.

  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

hai ma ce dracu , tocmai tu sa vorbesti de chestii de reparat , cand se vede clar ca ai ura si ranchiuna in fiecare miligram de sange

 

bai nene , dau niste minusuri cand citesc ceva , si primesc mii de minusuri de la o gasca intreaga, si asta nu e ura si ranchiuna la aia? e la mine?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Eu vreau sa stiu cum mi-a dat mie Pisoiasul Salbatic peste 500 de minusuri la nici 200 de postari? Pe contul celallalt cenusiu cu Inesuka? Cum e posibil sa dai mai multe minusuri , mai mult decat dublu , decat exista postari? Doar de pe un singur cont. Astept.

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nobele ti-ai semnat sentinta , ca si Rafa care a indraznit sa o contrazica si s-a trezit pe minus

 

De maine plm esti si tu pa minus ....ba nu , peste cateva zile , sa nu bata la ochi :)

 

ps : a mai ramas picoaie ....daca o tine cum trebuie din joc de limba , s-ar putea sa treaca pe plus ....pana la sfarsitul lunii

 

 

ba ,boule , mai citeste postarea o data   ....am spus contrazis , nu scandal....dar esti prea idiot sa faci diferenta

 

ca pe Rafa nu l-am vazut sa se certe vreodata cu fete /femei .

 

Citest ma idiotule ce ai scris.

Nu o mai da de gard...tu vorbesti in numele altora ?!? 

Sa stii ca nu esti atotstiitor aici chiar daca citesti cuvant cu cuvant.

Nu tot ce zboara de mananca....poate doar la tine in munti.

 

Lamureste lumea ce conturi SP ai hackerule !!!!

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu

bai nene , dau niste minusuri cand citesc ceva , si primesc mii de minusuri de la o gasca intreaga, si asta nu e ura si ranchiuna la aia? e la mine?

hai sa o lasam asa , ca toti stiu ce poama esti . Probabil singuratatea te-a prostit  si ma rog, asta nu e de ras .

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Nu e un singur cont care te-a votat.

Iar incepem?

Pei ai zis de acest cont... ca doar m-a votat.Corect.

 

Dar dc nu vrei sa vezi mai departe de acest vot?

 

Esti mai "matur"decat mine si totusi sper sa-ti dai perdeaua jos de pe ochi :)

 

Eu nu am avut nici macar o disputa cu tine,sau cu altii cu care te-ai certat tu pe aici la DG..Deci nici macar un motiv nu as avea sa te minusez,sau sa pun altii .

 

Ce castig eu daca te minuseaza pe tine,sau altul la intamplare?NIMIC

 

Vasilepoamarosie din 2013 m-a tachinat aproape zilnic pe topic si ce crezi,nu-i port dusmanie nici in ziua de azi.Din contra  :P

 

Am o viata frumoasa ,sunt tanara si nu se merita sa ma agit pentru ceva insignificant pentru mine :)

 

Eu nu am prieteni virtuali  ca tine care in fata te pupa,si in spate..te injunghie ;)

  • Like 8
  • Minus 25
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Eu vreau sa stiu cum mi-a dat mie Pisoiasul Salbatic peste 500 de minusuri la nici 200 de postari? Pe contul celallalt cenusiu cu Inesuka? Cum e posibil sa dai mai multe minusuri , mai mult decat dublu , decat exista postari? Doar de pe un singur cont. Astept.

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Eu vreau sa stiu cum mi-a dat mie Pisoiasul Salbatic peste 500 de minusuri la nici 200 de postari? Pe contul celallalt cenusiu cu Inesuka? Cum e posibil sa dai mai multe minusuri , mai mult decat dublu , decat exista postari? Doar de pe un singur cont. Astept.

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Iar incepi sa spui ca vizitez lume pe care nici nu o cunosc ? Fa print sa vad.

 

 

 

Eu vreau sa stiu cum mi-a dat mie Pisoiasul Salbatic peste 500 de minusuri la nici 200 de postari? Pe contul celallalt cenusiu cu Inesuka? Cum e posibil sa dai mai multe minusuri , mai mult decat dublu , decat exista postari? Doar de pe un singur cont. Astept.

 

pisoi sclav ai cuvantul !!!

Sper ca esti in redactie !!!

  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Nu stim cine fac /face parte din clica lui.

Si de ce conturile care ne minuseaza pe noi au votat-o pe Andreea Rebecca.

aproape aceasi m-a votat pe mine si pe ines,tocmai ca sa nu bata la ochi.."Destept om".Ca sa parem noi vinovate chipurile.

 

Valetin89 plus alti SP care nu-i cunosc ,dau cu minusuri la alti membri si ce crezi?Nu au votat ,stelute absolut nimic-CEL putin nu la profilul meu (stelute)

 

CUM iti explici asta???

 

In afara de tine,pe cine mai minuseaza,ca vad ca nimeni nu se plange ca ar primii minusuri din partea la astia 2-3care m-au "votat"

  • Like 7
  • Minus 25
Link spre comentariu

Eu vreau sa stiu cum mi-a dat mie Pisoiasul Salbatic peste 500 de minusuri la nici 200 de postari? Pe contul celallalt cenusiu cu Inesuka? Cum e posibil sa dai mai multe minusuri , mai mult decat dublu , decat exista postari? Doar de pe un singur cont. Astept.

Tu sigur ai numarat bine ? Eu am dat zeci de mii de plusuri si nu am observat ca s-ar putea acest lucru .

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

....

Eu nu am prieteni virtuali  ca tine care in fata te pupa,si in spate..te injunghie ;)

 

Andreea esti obraznica :))) 

Rezolvati problemele in maniera diplomota de care ai dat dovada, dar nu da vina pe altii (nu fara dovezi solide).

  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Esti prost gramada...e de mirare cum de ai supravietuit pana acum.

Nu cunosti nimic despre mine pentru ca nu stii cine sunt si asta te roade cel mai mult.

 

Mai bine ai explica la toti pe forum cum esti tu calculatorist ca vad ca iti place sa te lauzi pe PM. Penibil.

De moment ce te-ai dat de gol ai face bine si ai recunoaste daca te tin coaiele ce prostii ai facut tu aici...si stii la ce ma refer.

 

EDIT: Apropo tot nu ai pus lista de SP-uri care le "sponsorizezi".

 

am spus ....ma pis pe tine  si ma doare in cur cine esti ....un fraier coclit , aia esti....care atarni toata ziua pe aici la hatereala proasta 

 

calculatorist !? ....ai de plm de  bididiu tractorist ....ma miram de ce ma cauti toata ziua la porumb ...besi in plm la somn ca mai este timp si maine sa te joci pe aici  :)

  • Like 3
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

hai sa o lasam asa , ca toti stiu ce poama esti . Probabil singuratatea te-a prostit  si ma rog, asta nu e de ras .

 

de ce sunt ma poama?  moarta , martaloaga , putrezita, curentata? ca spui tu si aia care simt ca le curge sange de la cateva minusuri? ca repetati voi asta non stop inseamna ca eu trebuie sa cred ?sa ma impusc sau sa-mi tai venele , cum imi zice picon sau  cum zbiara ranjind pipilica?

eu sunt poama? dementilor

voi care banati minusand in gasca, si urlati ca ati reusit,ca va pisati, cacati si muiti cand banati pe careva, sunteti zdraveni la cap?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Tu sigur ai numarat bine ? Eu am dat zeci de mii de plusuri si nu am observat ca s-ar putea acest lucru .

Da. Eu mai am un cont facut dintr un motiv de urgenta . Inesuka. Cenusiu. Nu am acces la PM ca nu l-am folosit indeajuns .

Si nu am nici 200

Postari cred ca sunt 170. Azi am intrat pe el ca voiam sa mai postez ceva pana il ingalbenesc , dar m-am trezit cu 500 minusuri de la pisoiasul salbatic. Si nu inteleg oare cum e posibil asa ceva.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Andreea esti obraznica :))) 

Rezolvati problemele in maniera diplomota de care ai dat dovada, dar nu da vina pe altii (nu fara dovezi solide).

Haha,tot eu sunt obraznica? :laugh2

 

Cu atatia nebuni,e  greu cu diplomatia..nu vezi ca nimeni nu intelege de vorba buna?

 

Ma chinui de atatea ore sa-l fac pe unu sa inteleaga,sa vada ..sa citeasca printre randuri..una alta. Si ce crezi?NIMIC.

 

 

Ps:La prieteni.."Persoanele de fata se exclud"

 

Am modificat,orcum nu am facut "inca referire la nimeni...

  • Like 6
  • Minus 25
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...