Sari la conținut

Pentru cele si cei care nu aveti loc de mine...


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

De unde era sa stiu eu ca tu ai adus -o pe Vis pe plus ? Doar nu imi spunea mie Vis cine ii da ei like uri . Esti tampit .

Si oricum nu ma ofticam lool

Mda...adevarul e că tu mi-ai dat puține minusuri si nu aveai de ce să te oftici. ☺
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Hai ca v-am bagat prea mult in seama. Noapte buna. Vedeti pe cine mai banati in noaptea asta sa mai dati iar vina pe Inesis !!! :))))

Dumnezeu sa va ierte. Ca prea prosti sunteti.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

la cat esti de inteligenta toti userii sunt clonele mele :)

Nu cred că e mai inteligentă decât rozkendra. Nu are cultură...

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ca prea prosti sunteti.

Spune si tu ceva despre prostia unui om, mai ales după ce ai menționat numele lui Dumnezeu...Asa, pentru iertare!
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Te rog vorbeste frumos ca eu nu am trecut de o anumita limita,ce cautai la ora 4 sa-mi vizionezi contul exact la ora cand am fost banat?

 

Daca nu ai fost tu zi cine mai are acces la contul tau?

asta am incercat si eu s-o intreb

 

de ce aparitia ei este eminenta in cazutl tuturor banarilor (inaintea acestora) ca si a balalaului acela de @prostitution  incarcat de puncte tocmai de acele conturi Sp de Minusat

 

Doar nu eram eu nebunul sa-i dau cu plus unuia care s-a legat de propria mea familie :no2  cine face asta e clar dusmanul meu declarat si nu voi face niciodata vreun pact de pace cu acestia pe aici 

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Mda...adevarul e că tu mi-ai dat puține minusuri si nu aveai de ce să te oftici. ☺

Voi ma minusati pe mine si tot pe mine dati vina ca banez membrii . Mai spuneti si ca eu sunt pisicuts si ca eu dau avertismente . Cam multe fac eu pe aici de capul eu . Asa tare ma supraestimati? Cand am facut cont pe site ul asta ma faceati taranca pt ca nu stiam sa umblu

Nici acum nu stiu ft multe si dintr-o data , in doar 4 luni de zile , m-am facut experta in calculatoare si tehnologie

Mai sa fie ! Asta da ascensiune in viata

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

A aruncat Miky bomba ca eu intru pe contul lui pisicuts si pisicul salbatic a halit o . Imi zice mie ca eu dau avertismente care apar cu culoarea roz si cu numele administratorului . Va uitati des la filme SF ?

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:La căldurică
  • Oras:La căldurică

Voi ma minusati pe mine si tot pe mine dati vina ca banez membrii . Mai spuneti si ca eu sunt pisicuts si ca eu dau avertismente . Cam multe fac eu pe aici de capul eu . Asa tare ma supraestimati? Cand am facut cont pe site ul asta ma faceati taranca pt ca nu stiam sa umblu

Nici acum nu stiu ft multe si dintr-o data , in doar 4 luni de zile , m-am facut experta in calculatoare si tehnologie

Mai sa fie ! Asta da ascensiune in viata

Nu am zis ca dai avertismente ci ca Pisicuts mi-a dat zicandu-mi Inesuka ! de crede ca eu as fi Inesuka?

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Nu am zis ca dai avertismente ci ca Pisicuts mi-a dat zicandu-mi Inesuka ! de crede ca eu as fi Inesuka?

Si eu de unde plm sa stiu? Dar de ce nu il intrebi pe el ? Ma intrebi pe mine . Esti culmea.

Poate face misto de voi . Da-i PM ca doar ai acces . E mai simplu! Zi-i asa

Coaie , da tu vezi ce scrie la user nickname ? Ti se pare tie cumva ca scrie Ines ? De mi te adresezi cu Inesuka? Si vz ce iti zice . Sa imi comunici si mie apoi. Sunt curioasa.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hai ca v-am bagat prea mult in seama. Noapte buna. Vedeti pe cine mai banati in noaptea asta sa mai dati iar vina pe Inesis !!! :))))

Dumnezeu sa va ierte. Ca prea prosti sunteti.

 

popa pisoarca sa te binecuvanteze , ca de acolo te-ai infectat  :)

 

mergi cu Dumnezeu ca nu-ti taiem calea

  • Like 3
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Eu nici nu stiu sa umblu sa fac cercetari ca voi . Tot voi sunteti experti , si tot pe mine dati vina . Fenomenal !

Tot voi minusati la secunda cu mii de minusuri , tot voi primiti avertismente de care eu habar nu aveam

Tot voi probabil minusati si userii . Orice ati face e o singura vinovata . Inesuka !!! Hai siktir.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Suna da, ca e la plural :))))) nu am inventat eu SP urile , desi sunt accesibile tuturor .

Faza aceasta imi amintește de un user de pe forum care nu a mai îndrăznit să mă întâlnească a doua oară pentru că i-am făcut o ironie fină si complet nevinovată la o tîmpenie pe care mi-a spus-o pă nerasuflate. Era pentru prima oară în viața mea cand am fost martoră la asa ceva si omul acela imi spunea mie respectiva tampenie. Nu am vrut să râd...că poate il jigneam că nu îi luam în serios asa zisa sinceritate. Tu cum te simți cand face cineva o ironie si esti sinceră in ceea ce spui?

Link spre comentariu
  • Oras:La căldurică
  • Oras:La căldurică

Bine atunci de ce ma minusezi cu 4000 de minusuri in cateva minute ? Si acum inca 156

Pana imi zici de erai la ora 4 dimineata cand am primit 6 000 de minusuri si contul banat sa-mi vizitezi contul? Nu a fost nimeni curios 2 saptamani, chiar atunci te-ai trezit ?

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Pana imi zici de erai la ora 4 dimineata cand am primit 6 000 de minusuri si contul banat sa-mi vizitezi contul? Nu a fost nimeni curios 2 saptamani, chiar atunci te-ai trezit ?

Pai spune -mi cine esti ca sa stiu cu cine stau de vorba.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

A aruncat Miky bomba ca eu intru pe contul lui pisicuts si pisicul salbatic a halit o . Imi zice mie ca eu dau avertismente care apar cu culoarea roz si cu numele administratorului . Va uitati des la filme SF ?

 

nu esti tu atat de avansata , de hakerit contul pisicului , mai degraba cred ca esti implicata in oarece moderare cu anumite  puteri , inclusiv cea de banare ajutata de acele conturi fictive Sp  cu care iti faci de cap pe aici

  • Like 3
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Stii foarte bine, dar nu o sa zic eu pana nu va prind pe toti

Pai intai da PM la pisicuts si intreaba-l de ce ti se adreseaza cu inesuka. Sau esti clona mea si nu stiu eu ? :))))) tu nu vezi ca nici macar nu cauti adevarul ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...