Sari la conținut

De ce a fost banat Ultravox ?!


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Tu ești un fel de icoană făcătoare de minuni...dacă n-ai fi, nu s-ar mai povesti :)

:))))) eu chiar nu am vbt cu acel om , cum nici nu stiam de existenta altora care au fost banati.

Insa am anuntat ca eu nu ma mai ating de contul inesines , sa vad ce se va intampla. Sa vad care imi face manevre online.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Ba, labagiii ăştia, care bannați a prost, aveți si orgasm când o faceți???

 

Trolle, vad ca tu esti inverzit, mai sii cumva daca marean a scapat?

 

Inca un aspect... Se actioneaza cu incrancenare si asupra unor conturi ce nu pot fi banate acum, cum ar fi Picon sau Raffaelo. La Raffaello ma apucasem eu sa ii dau reputatie sa-l aduc pe plus... In cateva minute au aparut conturi ce au reinceput minusarea, dandu-i peste doua mii de minusuri in mult mai putin timp cat mi-a luat mie sa-i dau vreo cinci sute de plusuri.

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In momentul in care mai apar de azi inainte la ultimii vizitatori, este clar ca cineva ma pune sa apar acolo, si o sa cer verificarea ip ului , si evident banarea acelui cont . Acesta e noul meu cont incpand de ieri.

Altfel nu imi explic de ce apaream eu la profilul unor persoanede care nu aveam habar. Sau nu interactionam.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pai cand spuneam eu ca 2 maimutele in combinatie cu alte laturi au ajuns sa duca de nas useri vechi de aici si sa-si bata joc de ei poate nu credeati  :)

 

 

 

PS: mai devreme spuneai altceva "Nu mai pot accesa contul meu vechi inesinesca" , acum ca nu te mai atingi ...ai de plm ...rau le mai incurci in vorbe :no2

  • Like 1
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Trolle, vad ca tu esti inverzit, mai sii cumva daca marean a scapat?

 

Inca un aspect... Se actioneaza cu incrancenare si asupra unor conturi ce nu pot fi banate acum, cum ar fi Picon sau Raffaelo. La Raffaello ma apucasem eu sa ii dau reputatie sa-l aduc pe plus... In cateva minute au aparut conturi ce au reinceput minusarea, dandu-i peste doua mii de minusuri in mult mai putin timp cat mi-a luat mie sa-i dau vreo cinci sute de plusuri.

 

Eu sunt inverzit cu japca, n-am idee de ce si cum :(

 

Bag pula-n minusurile lor...după expirarea conturilor inverzite cu japca, ce vor face, se vor minusa intre ei???

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Eu sunt inverzit cu japca, n-am idee de ce si cum :(

 

...

 

A facut-o pisicuts cand a vazut ca incepe sa-i dispara dintre useri... Dac vezi "dolarei" pe membri vechi (cum sunt Rafa, Obse, Picon, altu2, etc) sa stii ca tot el a facut-o. S-a intamplat dupa banarea lui Scrat, Oly, taki, harry poker, etc...

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Pai cand spuneam eu ca 2 maimutele in combinatie cu alte laturi au ajuns sa duca de nas useri vechi de aici si sa-si bata joc de ei poate nu credeati :)

 

Din câte am citit p-aicişa, pe sărite, recunosc..tu, esti unul dintre campionii minusatori...ai orgasm continuu când apesi pă rosu???

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Eu sunt inverzit cu japca, n-am idee de ce si cum :(

 

Bag pula-n minusurile lor...după expirarea conturilor inverzite cu japca, ce vor face, se vor minusa intre ei???

Pai asta-i si ideea,sclavul asta care minuseaza vrea doar sa faca rau si baneaza pe oricine ii iese in cale fara nici un motiv

Omul e frustrat rau,probabil pula nu i se mai scoala  si mai mult ca sigur cineva de pe forum i-a futut nevasta sau mama

Sa-i luam familia in pula!!!!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

A facut-o pisicuts cand a vazut ca incepe sa-i dispara dintre useri... Dac vezi "dolarei" pe membri vechi (cum sunt Rafa, Obse, Picon, altu2, etc) sa stii ca tot el a facut-o. S-a intamplat dupa banarea lui Scrat, Oly, taki, harry poker, etc...

 

Si pe harrypoker l-au bannat? :(

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Pai asta-i si ideea,sclavul asta care minuseaza vrea doar sa faca rau si baneaza pe oricine ii iese in cale fara nici un motiv

Omul e frustrat rau,probabil pula nu i se mai scoala si mai mult ca sigur cineva de pe forum i-a futut nevasta sau mama

Sa-i luam familia in pula!!!!!!!!

 

Amin, laic şi şer =))

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

A facut-o pisicuts cand a vazut ca incepe sa-i dispara dintre useri... Dac vezi "dolarei" pe membri vechi (cum sunt Rafa, Obse, Picon, altu2, etc) sa stii ca tot el a facut-o. S-a intamplat dupa banarea lui Scrat, Oly, taki, harry poker, etc...

 

Adica ptr. un user mai nou pana apuca sa citeasca discutiile de aici despre banari , inverziri sau alte alea  ....zice "ba trebuie sa ma fac verde mai intai ca sa pot intra in dialog cu cineva"

 

E si asta o  tehnica de manipulare cu japca  :)

Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Si pe harrypoker l-au bannat? :(

 

E mai usor sa faci lista celor ce nu sunt banati... Gandeste-te la taki, grecul avea obiceiul sa posteze doar recenzii sau sa clarifice aspecte pe topicurile de recenzii.Nu tin minte sa-l fi vazut pe la DG. Si se stie ca scria recenzii corecte.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...