Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

       Vreau sa ne jucam pe roluri, astazi, sclavule : tu sa fii barmanul umilit de mine si de prietena mea, sa ne servesti cu bauturi iar noi sa ti le turnam in cap, facand pe nemultumitele si razand de tine, sa ne urcam sus pe bar si sa ne pisam de sus pe tine, sa te punem sa ne lingi in cur si in pizda si sa faci stripteasse pentru noi, in timp ce te huiduim, umilim verbal si aruncam cu diverse obiecte in tine, sa te punem sa ne sugi tocurile si lingi talpile, sa te scuipam, palmuim, calcam in picioare si lovim peste penis.

 

    0737662980

 

https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/33785/clip_images/foot_worship_ballbusting_bartend.gif

 

     

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    In dimineata asta am facut inviorarea si incalzirea cu soldat Limba Lunga iar dupa amiaza, te astept pe tine, agent secret Pulache, sa duci la capat misiunea imposibila, de a ma satisface !

 

    0737662980

 

     POZE NOI.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu, asistentul meu si prietena si verisoara mea, vrem sa ne batem joc de tine, sclavule, si ne place sa iti dam porunci pe care tu, sa le executi.

 

 

https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/33785/clip_images/shoe_trifecta.gif

Puteti sa imi faceti toti clisma?
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

        Vreau sa iti fac masca faciala cu zeama pizdii mele, sclav limbist. Multumeste-mi ca iti revigorez si intretin tenul cu o masca naturala asa luxoasa, plina de celule stem si vitamine !

 

                       0737662980

 

 

    POZE NOI.

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Puteti sa imi faceti toti clisma?

 

   Doar eu, sclav cacacios.

 

Ce-ai facut, sclav cacacios ?

Sa vezi, ce te sparg in dos !

La stomac, azi, te-ai stricat

si veceul mi l-ai spart.

 

I-ai stropit capacul si

mi l-ai umplut de hartii.

Ia sa vad, acum, cum stii

sa mi-l speli, cu limba ta,

 

de nu, ti-o trag la rindea

si te spanzur cu scula

ce-ti atarna la podea,

bleaga si ca vai de ea !

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am avut o data o experienta de genu la dvs, am fost trimis de ,iepuras,

 

   Da, te stiu, cacareaza breaza, ce esti. M-ai pus sa bag apa fierbinte in tine pana te-am umflat ca pe un balon. Te-am ars in cur, pe romaneste.

Link spre comentariu

 

 

Ok, dar ceva mai out of box ma gandeam sa facem. 

De exemplu, ne vedem intr-un parc, tu te imbraci cu o rochita de vara scurta, stai pe o banca in fata mea, iti desfaci picioarele usor, repede iti dai chiloteii jos ii pui pe mana ta stanga pe post de bratara. Mergem unul langa altul prin parc, vorbim, ne plimbam, dupa stai pe o alta banca, lasi sa se vada pasarica, ma lasi sa te vad, ma masturbez uitandu-ma la tine. Cat ar costa asta ca prima intalnire. 

Link spre comentariu

      Sunt o bombonica extrafina si dulce de dai in diabet, dupa mine. Vino, sa ma gusti !

 

                  0737662980

 

 

  POZE NOI

 

       Vreau sa ne jucam pe roluri, astazi, sclavule : tu sa fii barmanul umilit de mine si de prietena mea, sa ne servesti cu bauturi iar noi sa ti le turnam in cap, facand pe nemultumitele si razand de tine, sa ne urcam sus pe bar si sa ne pisam de sus pe tine, sa te punem sa ne lingi in cur si in pizda si sa faci stripteasse pentru noi, in timp ce te huiduim, umilim verbal si aruncam cu diverse obiecte in tine, sa te punem sa ne sugi tocurile si lingi talpile, sa te scuipam, palmuim, calcam in picioare si lovim peste penis.

 

    0737662980

 

https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/33785/clip_images/foot_worship_ballbusting_bartend.gif

 

     

chiar se poate aceasta fantezie sau e vrajeala?

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Intra, sclavule, spasit, in bucatarie si asteapta-ma in genunchi acolo, pana termin de vorbit la telefon, sa vin, sa te pun, sa imi speli cratita pe care am ars-o aseara ! Daca o faci din nou sa straluceasca, te voi recompensa si hidrata cu un suc natural de pizdicuta. Vrei sa spui ceva ? Inghite-ti limba in fata mea, pana nu iti dau un sut in coaie ! Te las sa vorbesti, mai tarziu, cu talpile si cu dosul meu !

 

              0737662980

 

POZE NOI.

post-84499-0-68455800-1563381045_thumb.jpg

post-84499-0-75999600-1563381104_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Trebuie sa adormi numai cu mine in gand, sclavule, seara de seara ! Postez acum o poza  cu mine rascracarata, ca sa o pupi ca pe o icoana inainte de a te baga la somn. Sa ma pupi in pizda, sclavoi  credincios !

 

 

  POZE NOI

post-84499-0-28268900-1563392128_thumb.jpg

post-84499-0-91151200-1563392138_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

cred ca mai bine ai da aici detaliile ca mai multe cred ca ar fi curioasa de show-ul asta

 

   NU au decat sa fie curioase. Ce, eu le invat moca, pe altele, ce sa faca cu voi ? Nu am timp sa scriu povesti, doar sa stai tu, s-o belesti.

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Aseara ai visat frumos :

ca erai sus, pe gard, cocos

si gainile te-ascultau,

cand cantai tu, ele dansau.

 

Daca te prind, o sa-ti tai creasta

si-n ciorba ti-o arunc, cu pasta

de bulion si cu legume

si -o sa te fac sa mananci rame !

 

 

 

POZE NOI

post-84499-0-42116600-1563433341_thumb.jpg

post-84499-0-51643300-1563433356_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...