Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Varsator - Azi aveti mai multi bani decat luna trecuta. Va implicati in proiecte aducatoare de bani si nu simtiti oboseala fiindca sectorul iubirii va dinamizeaza. Simtiti nevoia de multa apropiere iar damele de companie va stau la dispozitie.

 

  Pesti - Sunteti in forma si dornici de miscare. Va doriti mai multi bani, dar nu uitati, ca banii sunt un mijloc, nu un scop ! Aveti parte de aventuri de vis.

Link spre comentariu

   Astea sunt pedepse care se dadeau pe vremea bunicii.

Permiteti-mi sa va contrazic Stapana ! Acum ceva timp am fost la o Stapana, iar pentru faptul ca am intarziat 10 minute, a considerat de cuviinta sa ma pedepseasca punandu-ma sa stau in genunchi cu minile ridicate dublul timpului intarziat. Dupa vreo 10 minute ma dureau mainile si le am lasat putin jos , iar dansa m-a vazut si dupa 2 perechi de palme mi-a pus boabe de porumb sub genunchi si doi clesti de rufe pe sfarcuri, spunandu mi ca reiau pedeapsa de la capat sa ma invat minte asta nu inainte de a-mi aplica niste nuiele peste palme.Vreau sa va spun ca a fost o pedeapsa la care nu ma steptam ...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Permiteti-mi sa va contrazic Stapana ! Acum ceva timp am fost la o Stapana, iar pentru faptul ca am intarziat 10 minute, a considerat de cuviinta sa ma pedepseasca punandu-ma sa stau in genunchi cu minile ridicate dublul timpului intarziat. Dupa vreo 10 minute ma dureau mainile si le am lasat putin jos , iar dansa m-a vazut si dupa 2 perechi de palme mi-a pus boabe de porumb sub genunchi si doi clesti de rufe pe sfarcuri, spunandu mi ca reiau pedeapsa de la capat sa ma invat minte asta nu inainte de a-mi aplica niste nuiele peste palme.Vreau sa va spun ca a fost o pedeapsa la care nu ma steptam ...

 

 

  Depinde ce experienta are fiecare ... de cat de des frecventezi o stapana . Ai face tot timpul numai asta ?

Link spre comentariu

  Depinde ce experienta are fiecare ... de cat de des frecventezi o stapana . Ai face tot timpul numai asta ?

Nu as face tot timpul, dar e o pedeapsa in care doar stai si te gandesti la greselile facute, meditezi intr-o pozitie umilitoare. Nuielele la palme nu as vrea sa le mai experimentez si nici porumbul ala sub genunchi haha, mai rau nu cred ca se putea

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu as face tot timpul, dar e o pedeapsa in care doar stai si te gandesti la greselile facute, meditezi intr-o pozitie umilitoare. Nuielele la palme nu as vrea sa le mai experimentez si nici porumbul ala sub genunchi haha, mai rau nu cred ca se putea

 

      Daca te-as pune sa stai pe un fotoliu sau o canapea, in cap si cu curul in sus, cu picioarele la gura sau pe langa urechi si cu un strap-on infipt in cur si sa te mai fut cu unul si in gura,  pana te imbujorezi bine si te ia cu ameteala, sa te mai palmuiesc din cand in cand la cur si sa te trag de sfarcuri cu instrumente speciale, sa te oblig sa te pisi si sa spermezi pe propria ta fata, in acea pozitie, nu o sa mai intarzii de la ora de dezmat. O sa fii nerabdator sa ne reintalnim si vei ajunge mai devreme. Porumbul si cojile de nuci sunt pedepse de pe vremea lui mama mare si nu excita pe oricine. Nuielele lasa urme si clientii nu vor sa plece cu urme pe ei acasa.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Am sa fac skateboard din tine, leguma de sclav ce esti ! Esti blegul blegilor. Nu esti in stare nici mancarea sa ti-o tii in mana, ti-o mananca pisica. Trebuie sa iau masuri drastice si sa te scutur bine.

 

 

 

 

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...