Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

MULTUMESC STAPANA MEA, SUNTETI MULT PREA BUNA PENTRU UNUL CA MINE VA ROG FITI FARA MILA CU MINE

 

 

  Daca ma vei sluji zi si noapte cu credinta si supunere, iata care va fi simbria ta .... cateva cuburi de ciocolata zdrobite sub talpile mele. Te rog, serveste-te, de pe talpa mea ! Astazi sunt ingaduitoare.

post-250470-0-64281300-1521300897_thumb.jpg

Link spre comentariu

  Daca ma vei sluji zi si noapte cu credinta si supunere, iata care va fi simbria ta .... cateva cuburi de ciocolata zdrobite sub talpile mele. Te rog, serveste-te, de pe talpa mea ! Astazi sunt ingaduitoare.

MULTUMESC DIVINA MEA STAPANA

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

   Buna dimineata, sclavii mei ! Mi-ati facut piata ? Ce bunataturi mi-ati cumparat ? Sper ca nu ati uitat sa cumparati frisca, banane, bomboane de ciocolata sau prajituri ... Fiindca imi sunteti ascultatori si supusi, meritati sa va spalati ochii cu ceva frumos ... de aceea am facut ieri cateva poze pentru voi ...

post-250470-0-28095700-1521361510_thumb.jpg

post-250470-0-70735600-1521361546_thumb.jpg

post-250470-0-27105700-1521361614_thumb.jpg

post-250470-0-05859000-1521361850_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  Esti un porc gretos, caruia ii place sa ii bag piciorul incaltat in gura, sclavule. Esti un sugator de tocuri, un mirositor de papuci si un lingau de podele ... Te calc pe cap si iti intep cu tocurile carnea, daca nu imi lingi bine talpile transpirate ! Miroase-mi sosetele transpirate ! Spala-mi sosetele, scrofosenie !

 

https://www.xvideos.com/video27856891/lady_iveta_-_worship_and_devotion_-

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi

Bai Siana, fosta Consuela, pensionara de 57 de ani! Ai INFESTAT SI TOPICUL ASTA cu poeziile tale bolnave si pozele tale SCARBOASE cu picioarele alea infecte de BABA DEGENERATA cu piele scofalcita si monturile alea DIZGRATIOASE si imputite! :sweaty :onloo :dodgy: :dodgy: :dodgy:
Se vede si din poze ca pui degetele de la mani sa acoperi monturile alea provocatoare de VOMA! :ill

 

Ia-l si pe maimutoiul ala de sclav si mergeti la tine pe topic sa elucubrati si sa va varsati boala psihica!!! :excl: :excl: :excl:

 

PS: Ai avut vreum client anul asta??? Incearca anunturi cu 50 de Lei, poate isi face careva mila sa vina sa iti goleasca coaiele :atm  in palnia aia de sloboz pe care o numesti gat si sa iti permita sa ii sugi Nutella din gaoaza... :pope
 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...