Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Se poate sa ti bag multa ciocolata in pizda si in cur si dupq aceea sa o mananc toata si sa mi faci si face sitting sa ma ungi pe toata fata de ciocolata?

 

   Doar in cur ... si se va topi intre bucile mele fierbinti ... si o sa ma frec cu curul meu de brazilianca pe fata ta ... de limba ta. Va fi o scena delicioasa.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Ce pofta am de-o amandina. Da' nu oricum... ci sa o ling de pe pantofii tai. Si as manca si un ecler...,insa strivit de talpa ta chiar pe gura mea.

 

   Super ! Imi place, ca ai imaginatie ... si imi plac prajiturile. Imi place sa am cu cine sa ma joc. Imi plac jocurile si fantezile erotice. Zilnic as incerca cate ceva nou. Nu ma mai satur de joaca.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

 

  Am sa iti storc o lamaie intreaga, in gura aia pe care o casti toata ziua pe aici, sclav neputincios si fara folos, limbist, muist, labagiu si poponar ! Am sa picur ceara fierbinte pe penisul si pe testiculele tale lenese si nefolositoare si apoi am sa ti le frec cu sare si am sa ma pis pe ele ...

Mi-ar place sa fiu tratat in acest fel de Dvs.

 

 

     Ma bucur ! Ofer fiecaruia tratamentul potrivit, de care are nevoie, tratament personalizat. Nici o sedinta nu este la fel ca alta, la mine. Pot sa domin si hard, dar si dragastos. Pot imbina umilirea cu tandretea. Orice combinatie este posibila, cu mine.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Vreau, pe talpi, sa-ti tatuez

numele-mi, sa jubilez

ca-mi esti sclav cu-adevarat

si ca stii sa-mi faci pe plac.

Dupa ce la talpi te-am fript,

sa te vad cum stai infipt,

cu curul intr-un strapon,

in timp ce am sa-ti ordon,

sa imi spui : - Scuzati, pardon,

legati-ma c-un cordon,

bagati-mi calus in gura,

spuneti-mi ca-s muratura,

si fiindca am guturai,

vreau recompensa un ceai

de pizdica de stapana,

vreau un tratament de-o luna,

sa imi dati si pentru acasa

sa-l beau la fiece masa !

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

   Sunt o stapana selectiva ... selectez sclavi in functie de varsta ( minim 30 de ani ), de gradul de educatie, etc. Sclavul trebuie sa aiba bune maniere, comportament civilizat, igiena pusa la punct, sa fie discret, sa aiba fantezii comune cu ale mele, pe care sa imi faca placere sa i le ofer .

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

    Sunt zeita ta, sclavule ... Trebuie sa venerezi pamantul pe care calc ...  sa adori locul in care ma asez ... Casa mea este templul in care vii sa mi te inchini pana la pamant ... Trebuie sa imi aduci ofrande, sa imi fii supus, umil, servil, ascultator ... Trebuie sa imi speli cu lacrimile ochilor tai picioarele, atunci cand gresesti ...

 

https://www.youtube.com/watch?v=ecuUF0NLaA8

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

    Fiindca nu ai venit cu flori si cadouri la mine, de 8 Martie, ma voi transforma in zana cea rea si te voi pedepsi, sclavule. Te voi transforma intr-un porc, fiindca ai soriciul gros. Te voi trage de nas si ti-l voi transforma in rat. Ma voi amuza teribil cand vei alerga in patru labe, fugarit de biciul meu, care iti va pocni peste spate.  Voi rade de putulica ta mica pe care ti-o voi baga-o pe gura unei sticle, zicand ca este tirbuson. Iti voi aplica electrosocuri, te voi lega de maini si de picioare, iti voi baga un mar in gura si te voi intinde pe masa, spunandu-ti ca tu o sa fii cina pentru prietenele mele, porcule. Cu o bricheta, iti voi arde parul de pe corp, spunandu-ti ca iti pregatesc soriciul pentru festin ...Te voi unge cu ulei, te voi freca cu sare si te voi bate bine cu un tocator de carne, ca sa ai carnea frageda, porcule nesimtit. Iti ajunge cat te-ai tavalit prin toate paturile ! A sosit vremea sa platesti si sa iti ispasesti pacatele !

 

https://www.slavestube.com/s1776/femdom-pig.html

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  Esti porcul cel mai porc, sclavule ! Iti place sa te tavalesti in pisat. Cand ai sa vii la mine, ai sa fii un porc in lesa. Am sa te musc de urechi si am sa te bat la fund. Am sa arunc cu popcorn in tine si am sa te pun sa il mananci de pe jos. Am sa ma pis intr-o galeata si am sa te bag cu capul in ea, dupa aceea, zicandu-ti ca este troaca in care iti place sa te mozolesti. Am sa rastorn pufuleti in galeata cu pisat si am sa te pun sa ii mananci. Am sa iti rastorn apoi, toata galeata cu pisat, in cap.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Vreau sa fac din tine, pudelul meu, calutul meu, presul meu, menajera mea, tarfa mea, cosul meu de gunoi, veceul meu, scaunul meu, servul meu  ...

 

  https://www.youtube.com/watch?v=xuJPDKkBUaE

As putea sa fiu cainele dumneavoastra de companie legat cu o zgarda electrica. Dimineata sa va trezesc lingandu-va curul. Mergand dupa dumneavoastra in 4 labe si asteptand sa va faceti treburile stand sub dumneavoastra iar mai tarziu sa fiu si la dispozitia prietenelor..

  • Like 1
Link spre comentariu

    Fiindca nu ai venit cu flori si cadouri la mine, de 8 Martie, ma voi transforma in zana cea rea si te voi pedepsi, sclavule. Te voi transforma intr-un porc, fiindca ai soriciul gros. Te voi trage de nas si ti-l voi transforma in rat. Ma voi amuza teribil cand vei alerga in patru labe, fugarit de biciul meu, care iti va pocni peste spate.  Voi rade de putulica ta mica pe care ti-o voi baga-o pe gura unei sticle, zicand ca este tirbuson. Iti voi aplica electrosocuri, te voi lega de maini si de picioare, iti voi baga un mar in gura si te voi intinde pe masa, spunandu-ti ca tu o sa fii cina pentru prietenele mele, porcule. Cu o bricheta, iti voi arde parul de pe corp, spunandu-ti ca iti pregatesc soriciul pentru festin ...Te voi unge cu ulei, te voi freca cu sare si te voi bate bine cu un tocator de carne, ca sa ai carnea frageda, porcule nesimtit. Iti ajunge cat te-ai tavalit prin toate paturile ! A sosit vremea sa platesti si sa iti ispasesti pacatele !

 

https://www.slavestube.com/s1776/femdom-pig.html

STAPANA, acest tratament merit eu sa fiu porcul D-voastra sa fiu biciuit si ars cu bricheta, sunteti o Zeita pentru mine

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...