Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Azi este ziua in care  lucratorii de la salubritate, vin sa ia gunoiul, sclav netrebnic si bun de nimic, ce esti, gunoi uman. Asa ca, am sa te bag intr-un sac mare de gunoi, lasandu-ti doar capul afara, am sa te leg cu sfoara, am sa te bag in tomberon, am sa arunc peste tine si alte gunoaie si am sa te scot la poarta, ca sa fii dus de gunoieri acolo unde ti-este locul, la groapa de gunoi.

 

 

     POZE NOI

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Asa cum ti-am promis, toata ziua astazi m-am sters la pasarika cu chilotii dupa ce am facut pipi, pentru ca tu sa ii mirosi cu placere, la sfarsitul zilei, Labus. Te astept, sa te leg la nas si la gura cu chilotii mei murdari !

 

   0737662980

 

  450 ron / ora

 

  Poze noi.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Imi poti vorbi deschis despre fanteziile tale si te asigur ca voi pastra confintialitatea lor. Cu mine te vei simti si intr-o conversatie, si in pat, relaxat si dezinvolt, ca in compania unei prietene vechi, careia ii poti incredinta secretele tale intime. Te astept, sa punem in practica, fanteziile tale ascunse !

 

     0737662980

 

:69 :doggystyle :stiletto

post-84499-0-06451800-1543932367_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Sunt intruparea dorintelor  ascunse  ale oricarui barbat, in materie feminina, pentru care zi de zi se roaga  cerului : Maseuza noastra cea de toate zilele, da-ne-o noua astazi ... :69

 

            0737662980

 

                :kiss3

 

          100 euro / ora

 

 

Poze noi, reale.

  

Imagini atasate
  • post-84499-0-56152700-1543995529.jpg
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mamaie e bine?

Vad ca tot poze de pe net pune în căutarea tinereții de mult pierdute.

 

 

        Bai, cacat oligofren si pensionar care mergi cu gaozul ala spart, taras, dupa tine, ca un trantore storcit, poti sa astepti mult si bine sa vezi filmari in direct cu mine. Mars dracu, de bolnav si alienat mintal, in pizda ma-tii, care te-a scos fortat, cu forcepsul, cand te-a nascut, ca erai asa dependent de pizda, ca nu voiai sa iesi din ea !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

   Sunt intruparea dorintelor  ascunse  ale oricarui barbat, in materie feminina, pentru care zi de zi se roaga  cerului : Maseuza noastra cea de toate zilele, da-ne-o noua astazi ... :69

 

            0737662980

 

                :kiss3

 

          100 euro / ora

 

 

Poze noi, reale.

  

Imagini atasate
  • post-84499-0-56152700-1543995529.jpg

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...