Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

Vizitator falcosul
Reputație: 0

  Ti-am mai spus, clona obosita, du-te la culcare !

 

Burebista, cand dai login incepe sa miroasa a mort pe forum. 

 

Inteleg ca deal-ul cu Antipa e ca si semnat.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Mos Craciun darnic si bun,

ti-au ramas renii in drum

deoarece peste an

n-ai oprit la al meu han

sa-ti tragi sufletul putin,

frumos sa ne giugiulim,

barba sa iti descalcesti,

sa-ti culeg din ea povesti,

drumul lung sa-ti pregatesti

si sa nu te-mpotmolesti.

 

Acum bati la usa mea

sa-mi spui ca masaj ai vrea

si-un ceai cald, de piersicuta,

ca ai puta cam bleguta.

Desi esti cam ragusit

eu iti spun: - Bine-ai venit !

Te primesc, fiindca mi-esti drag,

sa-mi aduci stelute-n brad

si s-aprindem amandoi

in bradut, sperante noi.

 

  100 euro / ora

 

      Poze noi

Imagini atasate
  • post-84499-0-05093000-1544176771.jpg
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Sunt extenuat, stapana, nu obosit. Neuronul meu singuratic, pustnic, as zice, este extenuat. Mi-este greu si sa mai clipesc. Nu pot sa tin pasul cu tine. Nu am citit atatea pagini in toata viata mea, ca citesc foarte greoi, pe silabe. Trece anul pana termin de citit propozitia. Ma duc in cimitir, sa trag un pui de somn mai lung si adanc, sa-mi revin, ca am mostenit de la Burebista un loc de veci acolo. M-am incapatanat sa devin exponat la muzeul Antipa, dar sunt groaznic de obositori vizitatorii de acolo. Ne vedem intr-o viata viitoare !

 

      Du-te in pace !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Buna seara, dragii mei sclavi ! In acest moment, in care stau de vorba cu voi, am la picioare, facut ghem, pe un Labus, bagat in zgarda si legat de piciorul biroului. Ii place sa fie umilit, sa il batjocoresc verbal si fizic inclusiv in public. Cum la birou nu suntem decat eu si el m-am gandit sa intru pe forum, sa il fac de ras la toti ...

 

 

  Va continua ...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 ... Continuare ...

 

 

  Ii citesc si lui ceea ceva scriu voua despre el, razand in hohote de el si lovindu-l din cand in cand cu cate un picior. Potaia imi suge degetele picioarelor acum. Este cu limba intre degetele picioarelor mele. I-am bagat in nas doua tampoane interne de ale mele, dupa ce mi le-am scos din pasarika si sta asa cu ele. Mananc struguri iar lui ii arunc pe jos  sau ii scuip direct in gura cojile si il oblig sa le manance.

 

Va continua ...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 ... Continuare ...

 

   Am pus potaia sa isi puna fata pe scaunul biroului iar eu m-am asezat acum cu fundul meu impunator pe fata lui. Am sa trag si un vant. Ha ha aha ! Ce ma mai frec cu curul de fata lui  de javra !

 

va continua ...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 ... Aoleu ! A inceput sa fornaie ... A stranutat si i-au iesit tampoanele din nas. L-am luat de ciuf si l-am pus sa caste gura ... ca sa il recompensez cu un scuipat fiindca este catel ascultator...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 ... Ha ha ha, ce scula mica are ! Numai pielea este de ea ! Dar are multa piele ... cred ca s-a tras cam mult de ea ... Are niste coaie care ii atarna mai mult decat scula. Ce coaie atarnate ! Ha ha aha ! Zici ca sunt niste boarfe intinse la uscat. Ia sa i le prind in niste clesti de rufe, ca sa dea mai bine !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 ... Asa. I-am legat si scula cu bikinii mei, ca sa i-o tin belita. .. Ii fac un fel de bondage la scula  ... si il lovesc din cand in cand, usor, cu cravasa. Ce fleoarta de scula are ! I-o scuip, ca sa nu i-o deochi, de urate si mica ce este !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Mi-as fi dorit sa mai am in acest moment la mine  inca un sclav, care sa intre in rolul de pisica, sa il pun pe Labus sa il alerge si tavaleasca iar pe pisic sa il scuipe si zgarie pe Labus.

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    M-a sunat cu noaptea-n cap

unul ce-a picat din pat

pe la sase dimineata,

zicand ca vrea sa-i spal fata

cu al meu pisu caldut

si sa-l fac apoi calut,

sa-l tin la pamant, sub toc

si in picioare sa-l joc,

sa nu-l las sa se ridice

si peste fund sa-i dau bice,

curul sa ii fac arsice,

sa-i fac din coaie popice.

 

        :stiletto    :sado 

 

 

POZE NOI

 

 

  • post-84499-0-47028600-1544254071.jpg
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...