Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  In dimineata asta, Muisor a scapat un ou pe jos, in timp ce imi pregatea micul dejun, asa ca l-am pedepsit. L-am pus sa il linga de pe jos iar apoi sa si-l dea din gura in gura cu Poponici, care a vrut sa ii acopere greseala. Am luat cate un ou si l-am spart in capul fiecaruia dintre ei, apoi am mai luat cate un ou spargandu-l intre fruntile celor doi si manjindu-mi cizmele cu ele, dupa care i-am pus pe Muisor si pe Poponici sa imi  curete cizmele cu limba. Asa patesc sclavii neatenti.

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Off. Doar cu atata ?

O sa va fac clatite, prajiturele, o sa va aduc micul dejun la pat si o sa va servesc ca pe o regina, apoi o sa ma lasati sa va acord limbi ?

 

     Cine crezi ca are timp nelimitat sa se ocupe de tine sau sa iti ofere totul gratis ? Nu fi nerecunoscator ! Ti-am acordat atentie, in masura timpului pe care l-am avut la dispozitie.

 

   Suna bine ... promisiuni frumoase ... dar mi-e teama ca doar gura e de tine ...

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Imi place sa citesc cat de mult chestii de genul. Prin telefon nu tare ii vad rostul, eu cel putin.

 

    Eu ii vad rostul, fiindca putem discuta mai multe chestii, dezinhibati, fara sa fim auziti si blamati de altii, in plus, iti arati recunostinta fata de mine si mi te faci util, incarcandu-mi cartela cu credit. Vocea mea este senzuala, calda, te poate excita, te poate face sa te simti cu adevarat sclavul meu, te face sa simti mai mult apropierea dintre noi doi iar tu imi castigi increderea ca esti un sclav folositor si dedicat mie.

 

 Deschide gura mare, sa iti storc in ea, cu talpile mele, o lamaie, apoi suge-mi degetele si linge-mi talpile, ca prea ai gura lasata in libertate si fara ocupatie !

Link spre comentariu

Eu ii vad rostul, fiindca putem discuta mai multe chestii, dezinhibati, fara sa fim auziti si blamati de altii, in plus, iti arati recunostinta fata de mine si mi te faci util, incarcandu-mi cartela cu credit. Vocea mea este senzuala, calda, te poate excita, te poate face sa te simti cu adevarat sclavul meu, te face sa simti mai mult apropierea dintre noi doi iar tu imi castigi increderea ca esti un sclav util mie.

 

Deschide gura mare, sa iti storc in ea, cu talpile mele, o lamaie, apoi suge-mi degetele si linge-mi talpile, ca prea ai gura lasata in libertate si fara ocupatie !

Da stapana mea, dar eu sunt genul timid căreia e mai indragostit de scris si de citit decat de vorbit..

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Am inteles stapana. Dar le arati si altoracu ajutorul meu.

Am zile cand mu ar placea sa fiu umilit rau.

 

  Dar multi ar fi curiosi sa te vada in niste videoclipuri ... ca si faci ceea ce spui ca ai in minte. Multi au curaj doar din gura ... in realitate, nu au curaj sa puna in practica, nu au curaj sa experimenteze cu adevarat ceea ce isi doresc.

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

    Vreau sa umplu sosetele pe care eu le-am incaltat, cu frisca si capsuni pe care sa le storcesc in ele si apoi sa scurg continutul lor in gura ta de sclav ... sa sugi cu pofta sosetele pline de frisca cu capsuni, sa imi multumesti pentru asa recompensa si sa imi spui cat sunt de delicioase sosetele mele !

 

 

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...