Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

   Sclav lingau, tu in zadar,

lingi ruju-mi de pe pahar

si mucii-mi din servetel

sau ma stergi la dos cu el

dupa care il mirosi ;

degeaba stai sa imi cosi,

sa imi speli, sa-mi faci curat,

si imi dormi noaptea sub pat,

sa-mi aprinzi cate-o tigara

la cafea, esti o povara !

Nu te vreau, hai, iesi afara !

Ma stresezi, n-am chef de tine,

oricat ai tine la mine.

Poate c-o sa am chef maine ...

Pan-atunci stai ca un caine,

la usa-mi ! De latri bine

si ma aperi de hoti, caine,

iti arunc un colt de paine !

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  ... continuare

 

   Fata imbracata in body-ul despicat intre picioare a inceput sa il traga de penis, luandu-i, in acelasi timp mana si ducandu-i-o la fofoloanca ei, ca sa se mangaie reciproc. Dupa ce s-au masturbat indelung si si-au dat limbi pe fata, fata i-a calarit bine penisul in erectie sub privirle noastre, facand valuri, pana ce au terminat amandoi. In acelasi timp eu imi fataiam fesele imbracate in colantii transparenti, in apa iar el mi le mai prindea si framanta din cand in cand cu o mana, in timp ce cu cealalta mana prindea cate un san gol care se atingea atatator de el.

 

   Apoi, cea imbracata office l-a pus sa o dezbrace ... hainele ii pluteau in jacuzzi ... era o priveliste asa de sexy ! L-a pus sa ii maseze umerii de directoare, sa o spele pe spate, pe sani, la pisi ... sa ii maseze talpile ... pe urma la pus sa ii spele ciorapii si chilotii. Apoi, toate, am inceput sa luam hainele ude, de care ne dezbracasem si sa il batem cu ele, pana ce  el n-a mai putut indura si a sarit afara din piscina. Am  iesit si noi dupa el ...

 

va urma ...

Link spre comentariu

Iata, ca ne reintalnim iar, eu si prietenele mele cu saxofonistul. L-am rugat, desigur, sa vina la hotelul nostru si cu intrumentul ... sa ne cante si incante ... de fapt, cu ambele instrumente ... intr-unul sa sufle el, in celalalt sa suflam noi ... Avem de gand sa facem mare show cu instrumentele lui. I-am pregatit multe surprize si il vom lega la ochi de cum ne va intra pe usa, ca suspansul sa fie mai mare si sa il emotionam si mai tare.

 

 

Eu port niste colanti transparenti, de scandal, o alta poarta un costumas de Scufita Rosie, alta este imbracata office si are si ochelari de intelectuala, iar a patra poarta un body sexy, cu totul, decupat in zona intima. Toate purtam tocuri inalte. El a venit la noi nu doar cu saxofonul, ci si cu flori si cu o cutie de bomboane de ciocolata. L-am intampinat toate, bucuroase, pe saxofonist si i-am spus ca vrem sa ne jucam cu el, la inceput de-a baba oarba ... asa ca l-am legat la ochi cu o pereche de ciorapiori sexy, purtata de una dintre noi. L-am condus in living, l-am asezat pe canapea si fiindca ne era musafir, am vrut sa fim gazde ospitaliere si sa il servim cu cate ceva. El trebuia sa ghiceasca, pe rand, cine este fata care il serveste. Daca nu ghicea, fata care il servea, ii dadea o pedeapsa. Daca ghicea el, atunci primea fata o pedeapsa de la el.

 

 

va urma ...

Vad ca v-a tare placut fantezia mea si ati respectat multe din ea

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

... continuare.

 

  - Asa deci ... fugi de noi ? am strigat eu dupa el. Stai, sa vezi ce iti facem cand te prindem ! Ne-am inarmat toate cu pistoale pline cu cacao cu lapte si altele cu frisca si am inceput sa il alergam prin dormitoare si sa tragem in el. La un moment dat el a alunecat, a cazut si s-a predat. Am alunecat si noi toate peste el si ne tot zbateam sa ne ridicam dar trupurile ne alunecau unul peste altul ... ne-am tavalit toti o vreme, in frisca si-n cacao cu lapte. La un moment dat saxofonistul era pus la podea iar eu calare deasupra lui, asa ca i-am bagat pistolul in gura si l-am facut sa inghita munitie pana nu a mai putut. Apoi m-am intors  cu curul peste fata lui si l-am pus si pe el sa ma impuste in gaoz si sa mi-l umple cu frisca. Bineinteles, frisca mi s-a topit repede intre bucile fierbinti si a inceput sa se scurga in gura saxofonistului, care imi lingea cu pofta gaozul.

 

Va urma ...

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

   ... continuare.

 

   Directoarea a zis ca vrea sa ii bage si lui ceva in cur. Si-a pus un strapon  in timp ce noi i-am legat saxofonistului mainile de picioare cu niste curele, ca sa stea in picioare, dar aplecat si cu picioarele departate. Cum era cam inalt fata de fata, ea s-a urcat pe o platforma cu vibratii, pentru facut exercitii fizice, si a inceput sa il penetreze. Era foarte haioasa treaba, fiindca aparatul vibra de ii zgaltaia pe amandoi ... La amandoi le tremura carnea pe ei ... Nu am mai vazut nici macar o antrenoare de fitness sa faca asa ceva ... I-a sculat la lupta inamicul intr-un minut.

- Uite, asa se tonifiaza mister Musculos ! radeam noi.

 

 Abordat pe la spate in acest mod, inamicul a cedat repede.

 

 Va urma ...

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

 ... contiuare.

 

  Musafirul nostru era vlaguit ... Ni s-a facut mila de el si l-am lasat sa isi traga sufletul si sa se duca la dus. Dar fiindca ne trecea pisarea pe toate, si nu aveam decat un singur veceu, ne-am dus in dus peste saxofonist si l-am dusat cu jeturile noastre. L-am lasat apoi sa se spele iar noi ne-am tolanit, toate, pe canapea, la o tigara ... pe el l-am pus sa stea la picioarele noastre, sa ne tina scrumiera si sa linga scrumul din scrumiera.

 

  L-am pus apoi sa ne mai cante ceva la saxofon, apoi l-am facut pachet si l-am dat, satule, pe usa afara.

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

   Ai o problema ciudata, domnule pacient ? Visezi noaptea doctorite si de cate ori te gandesti la o consultatie la cabinetul meu, ti se umfla si ti se scoala galma ? Esti ingrijorat si te gandesti ca ar putea fi ceva grav ? Vino, de urgenta, sa te consult pe indelete si sa iti administrez tratamentul de care ai nevoie  !

 

0737662980 :hi3 450-500 ron / ora

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

   ... continuare.

 

   Directoarea a zis ca vrea sa ii bage si lui ceva in cur. Si-a pus un strapon  in timp ce noi i-am legat saxofonistului mainile de picioare cu niste curele, ca sa stea in picioare, dar aplecat si cu picioarele departate. Cum era cam inalt fata de fata, ea s-a urcat pe o platforma cu vibratii, pentru facut exercitii fizice, si a inceput sa il penetreze. Era foarte haioasa treaba, fiindca aparatul vibra de ii zgaltaia pe amandoi ... La amandoi le tremura carnea pe ei ... Ei ii sareau tatele intr-o parte si-n alta, lui i se balanganea scula si se lovea cu ea peste picioare, in timp ce era penetrat. Nu am mai vazut nici macar o antrenoare de fitness sa faca asa ceva ... I-a sculat la lupta inamicul intr-un minut.

- Uite, asa se tonifiaza mister Musculos ! radeam noi.

 

 Abordat pe la spate in acest mod, inamicul a cedat repede.

 

 Va urma ...

Link spre comentariu

Astăzi, de ziua Ta

Aș vrea să fiu sub talpa Ta

Cu limba să te răsfăț

Să-ți ling fundul cu nesaț

Implorand ca să mă bați

Târfa Ta, Tu să mă faci

Să mă umilești cum vrei

Demnitatea să mi-o iei

In picioare să o calci

Sclav umil ca să ma faci

Să spun de sub talpa Ta

La mulți ani, Stapâna mea!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Astăzi, de ziua Ta

Aș vrea să fiu sub talpa Ta

Cu limba să te răsfăț

Să-ți ling fundul cu nesaț

Implorand ca să mă bați

Târfa Ta, Tu să mă faci

Să mă umilești cum vrei

Demnitatea să mi-o iei

In picioare să o calci

Sclav umil ca să ma faci

Să spun de sub talpa Ta

La mulți ani, Stapâna mea!

 

 

    :clapp :clapp :clapp  Super ! :stiletto :2qm40hg

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

    Vreau sa vad mai multe flori pe topic, astazi si cutii cu bombane si jucarii erotice si costumase sexi pe care mi le-ati face cadou si in care ati dori sa ma vedeti imbracata !

 

    Nici online nu sunteti in stare sa imi daruiti flori si cadouri, sclavi netrebnici ? ! Meritati sa va trimit la munca silnica !

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

   Nu ai timp azi de amante,

dar te-ai tavali cu toate ?

Ma doresti de simti ca mori ?

Vrei sa treci sa-mi aduci flori

si sa mi la dai la usa,

zicand : La multi ani, papusa ?

Sa crap usa doar putin

iar tu din prag sa suspini,

eu sa scot prin crapatura,

fundul gol, sa-ti ploua-n gura,

sa imi dai doua-trei limbi,

bucuroase ca le plimbi

din gaoz in pasarika,

sa simti zeama de piersica ?

Si in graba, la plecare

fiindca ai batonul tare,

sa iti fac putin cu mana

ca se-ncheie saptamana

si ai muschul incordat

si ramai nerelaxat

si in weekend prost dispus

de te iau curcile-n ras.

Imagini atasate
  • post-250470-0-99289400-1520504433.jpg

Aceasta postare a fost editata de safacemdragoste: Astazi, 12:20

  • 0
Raspuns nou
photo-thumb-250470.jpg?_r=1513591148
Poti crea mai multe posturi ana la Astazi, 13:18.
 
 

  

 

  • twitter.png
  •  
  •  
  • digg.png
  • delicious.png
  • reddit.png
  • stumble.png
  • email.png
  • blogthis.png

4 useri citesc topicul

1 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi


 
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Vreau sa stau pe-un pat de flori

ca regina florilor,

tu, sclavule sa m-adori,

sa imi impletesti din flori

coliere si bratari,

si-o impozanta cununa

ca sa-ti fiu, tie, stapana.

Fa-mi din flori si lantisoare

frumoase, pentru picioare

precum si multe inele,

sa le pun la degetele

si cercei si-apoi curea,

sa te bat la fund cu ea !

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

La multi ani stapana mea.

Daca ati avea un pistol real? Ce ati face ?

 

   Iese din discutie asa ceva. Dar mi-ar placea cu un pistol de jucarie ... sa ti-l bag in cur. Ne-am putea juca in mai multe feluri  cu el ... am putea apela la tot felul de jocuri si roluri ... Pot juca rolul de politista, hoata, amanta santajista, mafioata, agent FBI etc. Poate fi un pistol cu apa sau un pistol care face zgomot, ori un pistol in forma de penis, etc ...

 

  Tu ce ai vrea sa iti fac cu el ? Ti-ai imaginat vreo scena anume ?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...