Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

    Unde sunt, sclavi  buni de nimic, presuri vorbitoare, buchetele de flori si cadourile pentru stapana voastra ? Magari nesimtiti, daca va prind, va smulg copitele ! Ar fi trebuit sa faceti intrecere intre voi si sa postati imagini si urari care mai de care ma frumoase, pentru mine. Ma chinuiesc degeaba sa va dresez si sa fac din niste jigodii ca voi, dulai de rasa, potailor ...

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  Pupa-mi tocul, sclavule ! Mesteca ca pe guma de mestecat prezervativul pe care l-am folosit  cu altul mai bun decat tine si in care m-am pisat, mai apoi, ca doar atat meriti din partea mea, jivina ! Linge-mi de pe jos scuipatul si adora-mi-l, umbra nesemnificativa, ce esti !

post-250470-0-78735000-1520516296_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Ok. Te las sa stai de vorba cu curul meu, ca eu am putina treaba. Ai grija cum il abordezi, cum i te adresezi !

Nu stiu.. fosta mea iubita stapana a avut un pistol luat de la mine care spunea ca imi zboara organele daca nu o excit si nu ii dau limbi unde vrea si cand vrea..

Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea

Mulțumesc dat fiind faptul ca eu sunt din valcea si tu din București dacă tot ma deplasez 170 km ma intreseaza compania ta pentru o noapte întreaga măcar sa fie totul ca la carte ma intreseaza un preț estimativ si dacă îți dai OK-ul am sa te sun pentru programare . Mulțumesc

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

   Am sa iti storc o lamaie intreaga, in gura aia pe care o casti toata ziua pe aici, sclav neputincios si fara folos, limbist, muist, labagiu si poponar ! Am sa picur ceara fierbinte pe penisul si pe testiculele tale lenese si nefolositoare si apoi am sa ti le frec cu sare si am sa ma pis pe ele ...

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Mulțumesc dat fiind faptul ca eu sunt din valcea si tu din București dacă tot ma deplasez 170 km ma intreseaza compania ta pentru o noapte întreaga măcar sa fie totul ca la carte ma intreseaza un preț estimativ si dacă îți dai OK-ul am sa te sun pentru programare . Mulțumesc

 

   Depinde ce stabilim ca vom face ... Scrie-mi in privat !

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

       Vino sa fac instructaj cu tine, sclavule, sa te invat cum sa vorbesti stapanei si cum sa te porti cu o stapana !

 

 

 
http://blogimages.serenataassets.com/pollennation/wp-content/uploads/2014/03/man-with-flowers.jpg
 
https://t4.ftcdn.net/jpg/01/36/60/95/500_F_136609506_0tCkqsUDJ8ZTWDPKoAdWr64CX1GQzrmq.jpg
 
 
 

post-250470-0-11159600-1520521890_thumb.jpg

post-250470-0-46993300-1520521899_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

    Daca  nu o sa imi placa bomboanele de ciocolata pe care mi le vei aduce, le voi zdrobi sub talpi  te voi pune sa le mananci de pe jos, sclavule, sau le voi topi pe foc si voi picura ciocolata fierbinte pe limba, penisul si trupul tau, pe talpile tale !

 

https://www.youtube.com/watch?v=jyS9fEbcJik

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  Te astept, sa vii cu prajituri la mine,  sclavule ! Daca nu o sa imi placa, am sa le arunc pe presul de la usa de la intrare, am sa le calc in picioare si am sa te pun sa le mananci tu, zdrobite, de pe pres si sa imi cureti bine picioarele cu limba sau le voi zdrobi pe capul tau, iti voi apreta bine, cu ele, parul, iti voi face o freza cum nu mai are nimeni.

 

 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

  Am sa iti storc o lamaie intreaga, in gura aia pe care o casti toata ziua pe aici, sclav neputincios si fara folos, limbist, muist, labagiu si poponar ! Am sa picur ceara fierbinte pe penisul si pe testiculele tale lenese si nefolositoare si apoi am sa ti le frec cu sare si am sa ma pis pe ele ...


Mi-ar place sa fiu tratat in acest fel de Dvs.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...