Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

       Profesoara de arte plastice, imi place sa ma joc cu pensula si sa ma pictez cu ea pe fata si pe corp. Din mana mea nu poate iesi decat o opera de arta. Eu sunt stapana tuturor pensulelor care imi pica in mana. In mana mea orice pensula prinde viata si contureaza o imagine mai vesela a zilei. Pot picta si tinand pensula intre degetele picioarelor sau intre talpi. Sunt senzationala, autoritara si am o imaginatie debordanta.

 

 

                  0737662980

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Dominatoare senzuala, imi place sa iti calc orgoliul masculin in picioarele mele fine si frumoase, de zeita a pasiunii, sa te fac obiectul meu de folosinta, obiectul placerii mele, sclavul dorintelor mele, tarfa mea.

 

                    0737662980

post-84499-0-02493500-1567511616_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Eu sunt, de azi, noua ta directoare. Sunt exigenta si nu accept sa carctesti in fata mea, executantule. Vreau sa vad daca esti bun de ceva ! Scoate-ti scula si pune-o pe biroul meu, s-o vad ! Daca este bleaga sau minuscula, am sa rad de ea, am sa ti-o scuip si plesnesc si am sa iti intep coaiele cu tocurile sau am sa te oblig sa ti-o freci pana ejaculezi, pe birou sau in scrumiera, dupa care am sa te pun sa iti lingi propria sperma ! Scoate limba ! Daca nu este destul de lunga si de placuta pentru mine, am sa te fut in cur cu straponul, pana or sa iti iasa ochii din cap !

 

                  0737662980

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Umilire ... 0737662980

 

    Imi spui ca vrei sa te bag la vanzare, sclavule, sa te duc la targul de sclavi ? Am sa iti infoliez scula in celofan si am sa pun apoi pe ea o eticheta pe care scriu : carnat expirat; mancare pentru caini la reducere; 2 ron bucata.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Ma admiri atat de mult,

de ramai, in fata-mi, mut.

Curajul iti prinde viata,

cand te afli la distanta

si-ncepi sa ma tii din treaba

cu mesaje, o gramada !

Cu fruntea-ti, am sa te pun,

sa spargi nuci si-alune-ti spun !

Daca te prind ca-mi strici somnul

din noapte, cu telefonul,

cand o sa-mi incapi pe mana,

iti dau o bataie buna,

te fac una cu podeaua

te infasor cu perdeaua

si te bat ca pe fasole,

draga mestere, Manole

si in gura am sa te fut,

ca sa imi platesti tribut

pentru fiece minut

ce, cu tine, l-am pierdut !

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YELL9FG6cPo

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Ce ai facut sclavoi oropsit si obosit, ai pierdut toti banii cu care trebuia sa imi cumperi masina de spalat, la pacanele ? Doua zile te pedepsesc si nu te mai las sa iesi din casa ! Stai sa faci curat luna, in toata casa ! Nu mai ai voie nici sa te uiti la televizor ! Vei munci pana vei pica frant de oboseala ! Vei fi sclavul care imi va face menajul ! Vei fi menajera mea personala, care imi va spala veceul ! Vei fi gunoierul meu personal, care imi va duce gunoiul ! Vei fi spalatoreasa mea personala, care imi va spala la mana, toate boarfele, prosoapele si cearsafurile murdare ! Baga, Gicuta, baga, ca mai ai o serie ! Cand voi avea client, te voi inchide pe balcon, dupa ce te voi lega la gura, la ochi, la maini si la picioare, cu banda adeziva.

 

       0737662980

post-84499-0-51356400-1567588185_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Imi vine sa ma pis. Cine se repede primul, cu gura deschisa, sa imi fie toaleta personala si sa ma stearga apoi cu limba, la lindic ?

 

 

                   0737662980   :stiletto   450 ron / ora

post-84499-0-56400300-1567596926_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Imbracata-n nylon toata,

sunt cea mai sexy amanta.

Chiar de-ai barca in deriva,

am spirit de initiativa.

 

Eu mereu te recreez

si iti  reconfigurez

pozitiv, in general,

aspectul zilei, total.

 

 

 

https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/68591/clip_images/n_486.gifhttps://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/68591/clip_images/486_4k%200078.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Vrei sa fii pudelul meu ? Va trebui sa te dresez.  Daca vei fi ascultator, te voi recompensa cu un scuipat, cu un pisu, cu limbute pe care te voi lasa sa mi le dai, cu un foot job, cu un sex oral, te voi lasa sa imi mirosi lenjeria intima, sa bei suc din gura mea, sa lingi farfurioara din care eu am mancat o prajitura,sa sugi dildoul pe care mi-l scot din pasarika,  etc.

 

 

     0737662980  :stiletto  100 euro / ora

 

    https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/141057/clip_images/generated_21934663.gif

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Va rog, sa ma contactati pentru a stabili o intalnire, cu cel putin o ora inaite, intre orele 10- 20 ! Dupa orele 20 nu mai sunt disponibila decat pentru minim trei ore sau pentru toata noaptea. Va multumesc, pentru intelegere !

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Trecuta prin scoala vietii,

nu ma-ncurc cu repetentii.

Daca esti doar corigent

si vad ca zace latent,

 

in tine, mare talent,

poate, ca-ti voi da o sansa,

sa te meditez acasa,

sa-mi fii, la chiloti, rejansa.

 

Eu vin cu bunavointa

iar tu, sa iti dai silinta,

sa recuperezi, din urma,

nu sa-mi stai ca o leguma !

 

 

    0737662980

post-84499-0-73820900-1567615835_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...