Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Imi place sa te rogi de mine in genunchi, sa ma implori, sclavule, sa te accept la picioarele mele, sa iti accept darurile si ajutorul, sa te las sa ma atingi si sa ma lingi ... fiindca vreau sa ma simt cea mai rasfatata femeie din lume.

 

      0737662980

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Sclavule, meriti bataie

si sa faci, in pisat, baie !

Esti un porc si jumatate

si faci glume nesarate.

 

Ma pis pe glumele tale

ca-mi fac sila ! N-ai scapare !

Cand scot biciul si te bat,

ti le pun la desarat.

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cum poti cere 450 lei ora pentru dominare si facuta la telefon?!!!!

 

   Ca sa stie lumea despre ce vorbesti : mi-ai dat azi telefon si ai spus ca ai 20 de ani si ca vrei dominare ... Eu ti-am spus ca te pot ajuta doar telefonic, daca imi incarci cartela cu credit Vodafone, nu ti-am cerut 450 ron.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Eu sunt doctorita LOVE.

Vrei medical exam gloves,

interventii dificile,

tratament fara pastile,

 

si ingrijiri speciale ?

De-a dreptul seducatoare,

sunt sexy, fenomenala

si te las in pula goala.

 

Stai in sala de-asteptare,

pe balcon sau in parcare,

pana-ti vine de tot rau,

tot privind la curul meu !

 

Sa ai limba pregatita,

dar si scula dichisita,

sa ma lingi in fund, diseara ,

cand iti voi opera iara

 

portofelul si control,

am sa-ti fac, la fundul gol

si la penis, o marire !

Asteapta-ti randul, iubire !

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Vino, sa imi faci baita la pasarika si sa imi clabucesti bine curul, sclavule ! Cel mai incitant si senzual dus il faci cu mine.Te las sa stai si sub dusul pasaricii mele, daca iti place ...

 

 

    0737662980

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Cand am sa ma intorc din oras, diseara, am sa imi las pantofii la usa de la intrare, sa mi-i gasesti, sclavule, si sa mi-i speli cu limba, cat timp eu ma relaxez sub dus. Sa nu dea naiba sa mi-i stropesti de sperma, ca te pun sa o lingi si te bat in cap cu pantofii. Dupa ce ies din dus am sa te las sa intri in casa, sa imi faci masaj cu creme si uleiuri parfumate. Sa  nu dea naiba sa ejaculezi pe mine, ca te fac sa inghiti toate prezervativele folosite de mine azi ! Dupa aceea am sa te dau afara si am sa te trimit la pubela de gunoi, sa iti faci laba deasupra ei, cu gandul la mine si sa ejaculezi in ea.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Aa, adica m-ai luat la misto, “cum ar veni”, puteai spune ca intretii cu barbati de varsta mai mare, era mai simplu.

 

      Nu am luat pe nimeni la misto. Ti-am spus ce iti pot oferi tie. Ofer dominare si sex si la telefon. Nesimtitilor nu le ofer insa nimic. Le dau cu flit. De intalnit, ma intalnesc cu cine vreau eu, cand am chef eu. Nu sunt angajata la nimeni, cu carte de munca in acest domeniu de activitate, nu lucrez la norma.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

        Limbii tale i-ar sta bine printre degetele picioarelor mele, in goaza mea perversa si in pizdica mea capricioasa si greu de satisfacut.

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

        Uite, acolo, este locul tau, Labus, langa patul meu ! Daca nu sezi frumos, iti fac cunostinta cu cravasa mea ! Ai voie sa urci langa mine, in pat, numai cand iti ordon eu, sa ma lingi !

 

              0737662980

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Caut sclavi pe care sa ii trimit la cumparaturi si care sa imi faca piata. Ofer recompense pe masura de efortului lor financiar, a priceperii si straduintei lor.

 

    Vino, sclavule, sa iti dau lista de cumparaturi sau suna-ma, sa ti-o dictez la telefon !

 

                                 0737662980

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

       Vreau sa muncesti si sa te straduiesti sa strangi bani, ca sa imi cumperi o suta de perechi de pantofi, ghete si cizme sexy, cu tocuri inalte, sclavule financiar si un dulap facut expres pentru ele !

 

                  0737662980

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...