Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Iti place sa imi bei sampania din pasarika si sa o simti curgand pe fata ta ? Suna-ma !

 

                0737662980

 

  450-ron / ora - facessiting, uro, role play, porunci, dresaj, hand job, foot job

 

 

 

 

 

              

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Incepe anul sub tocurile stapanei tale, sclavule, ca sa iti mearga bine tot anul ! Am chef sa te supun la perversiuni.

 

                                0737662980

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

       Eu sunt stapana pentru care tu ai facut o pasiune, sclavule, care iti subjuga gandurile si dorintele. Iti place ca sunt autoritara si cand strig la tine : - Limbricule, fa aia sau ailalta, tu executi intr-un suflet. Simti ca te sufoci si ca n-ai aer cand nu ma mai vezi aparand cu postari pe forum sau cand nu iti raspund la telefon. Fara mine nimic n-ar mai fi la fel. Eu sunt o zeita pentru tine. Sunt apetisanta, rafinata, eleganta, inteligenta si suficient de perversa incat sa iti creez dependenta de mine. Vino, sa imi faci curat in casa, in timp ce eu plec sa ma relaxez la spa, pe banii tai ! Te las sa imi mirosi in voie chilotii, ciorapii, sosetele, pantofii, pana ma intorc. Iti las de baut si o sticla plina de pisat.

 

             0737662980

 

 

 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Imi place sa am sclavi financiari care sa ma copleseasca cu cadouri, care sa imi ofere tribut lunar si care sa sara cu banul pentru orice moft de-al meu, vacanta sau dorinta. Ii pot domina si de la distanta asa cum si-o cer si cum merita.

 

                   0737662980

 

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Te astept, la o sesiune de fetisuri si fantezii ! Detin filme xxx, jucarii si lenjerie sexy. Chiar daca esti neexperimentat sau timid, nu ezita sa ma suni ! Lux, discretie, intimitate.

 

                           0737662980

 

                      450-600 ron / ora

 

 

 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Vreau sa imi sugi degetele de la picioare si sa ma lingi pe talpi in timp ce eu ma masturbez cu un vibrator. Vreau sa iti bag artificii in cur si sa le aprind si sa iti dau sa bei sampania pasaricii mele.

 

                         0737662980

 

https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/59269/clip_images/2148_.gifhttps://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/67875/clip_images/Jay%20Taylor%20(Big%20Dong)%20MP4.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Vreau sa fii sclavu meu sexual, jucaria mea sexuala, daca ai scula groasa si limba lunga ! Vino, degraba, sa ma satisfaci, sa ma frec cu pizda de fata ta si sa imi faci masaj la sani si la buci !

 

                           0737662980

 

 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Sugar baby / dominatoare, rafinata, educata, instruita, apetisanta, eleganta, ingrijita, discreta, open minded, caut un sugar daddy / sclav financiar potent financiar si generos.

 

       0737662980

 

 

 

  • post-250470-0-21326500-1522235008.jpg
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Ai inceput saptamana incordat ? Esti nervos in trafic ? Esti agitat si nu iti gasesti locul ? Te frichini pe scaunul de la birou de parca ai avea mancarici ? Vino, sa scot stresul din  curul tau, cu straponul !

 

                0737662980  :stiletto  500 ron / ora

 

 

 

  • post-250470-0-20029700-1522139830.jpg

       

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Doctorita proctolog Siana, iti face cel mai pervers control la prostata si iti ofera cele mai inovatoare terapii. Suna-ma pentru o programare !

 

                          0737662980

 

 

  • post-250470-0-92828200-1522139397.jpg
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    La multi ani, draga Ionelule ! 

   De ziua ta esti bun de cinste si de tras de urechi. Eu te poat trage si de altceva ... Suna-ma !

 

                :hug1  :flowers2  0737662980 :2808.gif :birthday

 

 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    De ziua ta esti dator de cinste ! Te astept, sa dai sampania si prajiturile  ! Te pot lasa sa le servesti de pe mine, din palma mea, din gura mea, din pantofii mei ... Muzica o pun eu.

 

                                 :hi3  :cocktail     0737662980 :2808.gif :birthday

 

 

 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...