Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Ai fantezii cu o stapana transpirata si / sau aflata la menstruatie ? Suna-ma si impartaseste-mi-le ! Vino, sa te pun sa ma speli cu limba intre buci si sa imi speli la mana chilotii patati !

 

                    0737662980

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Esti cea mai mare tarfa sugatoare, cu o pula mica, bleaga si nefolositoare intre picioare. Treci la supt ! Asistentul meu abia asteapta sa te bata cu pula peste fata aia, de muist innascut !

 

                        0737662980

 

https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/51083/clip_images/PB%20SLV%200172%20Made%20to%20suck%20cock%20and%20eat%20spit.gif

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Facessiting, verbal humiliation, cum eating instruction, pussy control, tease & denial, strap-on, fisting, uro, spanking, trampling, boot fetish, masturbation, shoe & boot worship, slave training, female supremacy, etc...

 

          0737662980

 

        450-600 ron / ora

 

https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/82191/clip_images/pussyrepellcei.gifhttps://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/143995/clip_images/shoe-cleaning-400.gifhttps://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/143995/clip_images/spanking-liv.gif

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Nu iti este indeajuns umilinta pe care ti-am aplicat-o, carpa, ce esti ? Mai vrei , gunoiule ? Suna-ma, daca vrei iar o programare, la o sedinta umilitoare, de dominare !  Ia pe tine o fusta, ca imi place sa iti vad scula cum iese de sub ea si cum ti-o vad iesind, ti-o plesnesc cu cravasa ! Imbraca apoi un body decupat intre picioare, urca-te pe tocuri si defileaza cu un dildo infipt in cur, prin fata mea, in aceasta tinuta de tarfa, in timp ce eu te huiduiesc si batjocoesc !

 

     

 

  https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/143995/clip_images/strap-on-400.gif

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Labus, esti singurel si te simti pierdut in lumea asta, mare ? Iti cauti o stapana care sa se ocupe de tine si careia tu sa ii lingi talpile in semn de recunostinta ? Suna-ma si ia-ti angajamentul ca de azi vei trai doar pentru mine ! Fii ascultator si o sa primesti recompense ! Cand faci prostii am sa te pedepsesc, am sa iti innod urechile, am sa iti atarn greutati de coada si am sa iti trag cate o chelfaneala.

 

                                  0737662980

 

                              450- 600 ron / ora

 

   

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Stapana rafinata, frumoasa, senzuala si autoritara, imi place sa am un harem de sclavi de tot soiul, pe care sa ii fac cobai ai fanteziilor mele. Suna-ma, daca vrei sa faci parte din haremul meu, de supusi !

 

                                              0737662980

 

                                                   450-600 ron / ora

 

 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Vino, sa te leg de pat, sa te iau de par, sa iti vorbesc murdar si sa te supun la tot felul de perversiuni ! De azi, pizda mea frumoasa, va fi stapana fetei tale de porc pervers. Te voi striga Ratulet si voi face din cada din baie troaca in care te voi baga, ca sa ma pis pe tine.

 

                     0737662980

 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Am o fantezie noua : sa te masturbezi langa mine in timp ce dorm si sa iti dai drumul pe mine. Sa te masturbezi intre talpile mele, sa iti dai drumul pe ele iar apoi sa le lingi ... Apoi sa ma lingi in pizda pana ma trezesti si intre buci, in timp ce te masturbezi din nou si sa terminam in 69 ...

 

  https://imagecdn.clips4sale.com/accounts99/57901/clip_images/MS_MyCumInYourFace_MS.gif

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Pentru mentinerea unei minti sanatoase in corp sanatos, vino, regulat, la doctorita proctolog Siana, care te va trata intr-un mod cu totul special !  Ofer tratamente de lux, am de la mama natura, dotarile necesare, care vin in intampinarea oricaror nevoi si exigente si detin cabinet bine pus la punct, pentru cei mai pretentiosi pacienti.

 

                    0737662980

 

                450-600 ron / ora

 

 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Eu sunt doctorita care te trateaza cu curul si care iti stimuleaza prostata in cel mai placut mod. Ce stai sa te zgaiesti atat, la curul meu ? Suna-ma, sa te programezi, la un consult de specialitate !

 

                   0737662980

 

  P. S. Mi-au intrat chilotii in cur ! Vino, sa mi-i scoti cu dintii !

 

 

 

 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Ai o mare slabiciune pentru cizmele de dama, lungi, cu tocuri ? Suna-ma, sa imi impartasesti fanteziile pe care le ai, legate de ele ! Ai grija ce iti doresti, ca sunt mari sanse ca dorinta sa ti se indeplineasca, daca vii la mine !

 

        0737662980

 

  https://www.xvideos.com/video36238947/japanese_bondage_girl_retrain_masochistic_slave

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Saptamanal trebuie sa vii cu portbagajul plin de bunatati la mine, sclavule ! Pentru mine, stapana ta, trebuie sa traiesti si sa muncesti ! Nu imi sta ca o dihanie nefolositoare la usa, sa astepti cu pula-n mana, sa te bag in seama, ca nu am s-o fac, nici daca imi vei spala, cu limba, pragul usii ! Trebuie sa imi asiguri bunastarea si confortul material pe care mi le doresc, daca vrei sa devii vizibil in ochii mei. Straduieste-te mai mult, sa ma satisfaci financiar, ca la pat nu esti capabil ! Trebuie sa compensezi prin ceva. In plus, esti un pervers iar fanteziile tale deocheate nu ti le poate indeplini nimeni mai bine decat mine.

 

    0737662980

 

                      

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Vino, sa te spal cu pisatul meu, ca pe un un rahatoi, ce esti, dupa aceea sa te bat cu ciorapii mei uzi, sa iti storc chilotii mei, plini de pisat, in gura, sa ma frec cu bucile de fata ta, de sobolan ud, in timp ce ma pis pe ea, sa te pun sa imi bei, cu paiul, pisatul, spunand ca este cel mai bun suc pe care l-ai baut vreodata, sa te fac pres si sa calc pe tine cu tocurile in timp ce ma pis pe tine,  !

 

                         0737662980

 

 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

       Iti place sa fii umilit fizic sau / si verbal ? Vino, sa te pun sa faci diverse lucruri casnice si nu numai, in timp ce te filmez si umilesc si apoi sa te pun sa postezi chiar tu, filmuletele pe net, sa vada toata lumea cum te faci singur, de ras ! Cand iti voi ordona sa iti torni farfuria cu ciorba in cap, sa te dai cu capul de pereti, sa mananci fulgii din perne, sa dai cu aspiratorul in timp ce ai un strapon bagat in fund, etc, tu, asa sa faci !

 

                  0737662980

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...