Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

Te leg fedeles si fac din tine pres. Scriu pe tine, mare : stergeti-va pe mine, va rog ! Sunt un pres uman. Te pun la asa de la intrare sa se stearga pe tine toti cei care vin la mine.

Nu am sa ma impotrivesc stapana. Am sa stau cu limba cat doriti.. am sa va stau cu gura deschisa si am sa va implor sa va pisati..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Nu am sa ma impotrivesc stapana. Am sa stau cu limba cat doriti.. am sa va stau cu gura deschisa si am sa va implor sa va pisati..

 

   Atunci am sa iti scriu pe frunte : VECEU PUBLIC si pe piept : Pisati-va pe mine, va rog frumos ! si am sa te scot in fata blocului punandu-te sa stai acolo legat de maini si in genunchi.

Link spre comentariu

Atunci am sa iti scriu pe frunte : VECEU PUBLIC si pe piept : Pisati-va pe mine, va rog frumos ! si am sa te scot in fata blocului punandu-te sa stai acolo legat de maini si in genunchi.

Sincer nu as fi de acord sa ma umileasca toata lumea..

Ce as putea face doar pentru dumneavoastra si sa fiu doar veceul dumneavoastra si al prietenelor..

Link spre comentariu

Am pofta de prajituri cu ciocolata si frisca, sclavule. Mars, mai repede, pas alergator si du-te sa mi le cumperi ! Daca vor fi bune te voi recompensa asa cum iti place tie.

Cum ma veti recompensa draga stapana ?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...