Sari la conținut

Tipa Simpatica 34 Ani 0761211999


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hei... bună :*

 

Vă anunț că vizitele mele în minunatul Brașov se răresc, astfel că incerpând cu luna mai voi veni în Brașov o data pe luna, în primul weekend, 2-3 zile în funcție de cum reușesc să îmi fac programul.

 

Brașovul este orașul meu de suflet, locul în care am întâlnit o mulțime de oameni frumoși ( așa ca mine că, deh, cine se aseamănă se adună :P )

 

Vă mulțumesc pentru vizite și vă doresc sărbători fericite! :*

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 2569
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Bună! Data asta nu cred să reușesc, dar sigur în primul weekend din luna copiilor.

Va fi cel cu 1 iunie sau următorul?

Si eu as vrea sa stiu raspunsul...cred ca e o  chestie de "aliniere a astrelor" cu PaMantul!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai că ai reușit să mă bagi în ceață.🕶 Eu te așteptam în primul week-end din iunie, care o fi ăla, cel cu 1 sau cu 8 iunie...🤓

😅 Ce să-ți zic? Am decalat un pic pentru că un weekend nu voi fi activă deloc. Daca nu faceam așa reuseam sa ajung la Brașov abia la jumătatea lunii viitoare :*

Se vor alinia astrele odată și odată :*

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Putem alinia astrele artificial doar la Planetarium.ÃŽn rest, guvernează legile Universului. On topic- răbdare!

Corect! Eu dupa prima intalnire, tot am sperat sa se alinieze astrele, dar nu renunt!!😃😃
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Hei! Am tot încercat sa te sun ...dar nimic...

daca vrei sa uiti cum te cheama si sa pleci cu picioarele tremurand ,insista, nu sti ce pierzi, te fute de nu sti ce-i cu tine, eu am zis ca ea e de luat de nevasta, dar futai-ul nu o sa mai fie acelasi, te pup draga Monica si sa vedem din nou cu bine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...