Sari la conținut

Tipa Simpatica 34 Ani 0761211999


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Tipa Simpatica 34 Ani 0761211999
Vizitator bob000
Reputație: 0
Acum 2 ore, newage a spus:

 

Nu mai vreau fucking. Vreau altceva.

 

Pai revino si mai vedem ce fucking putem face, poate unul maraton, fara pat de data asta, e incomod. te pup.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

"Ia spune domnișoara inginer, ce îți dorește inima?"

mamma mia, cata intimitate. interesant

si apropo...

 

sau....ceva care m-a patruns, multi ani in urma. oricum, am toate cartile :)culmea ca am vizionat videoul asta (There is no tomorrow) intr-o noapte, cu o chinezoaica, care dupa o luna a descoperit ca are cancer la oase.

"domnisoara INGINER"

 

 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună dragilor 😘

Săptămâna viitoare voi fi în  Brasov doar în  zilele de vineri, sâmbătă și duminică până la ora 12 😘

❤ Serviciile și cadourile sunt la fel, iar eu sunt tot aceeași babă nașpa😝

Dacă voi găsi cartela de telefon pe care am folosit-o la începutul lunii septembrie o voi folosi, dacă nu o voi găsi voi anunța aici noul număr de telefon. 

Pupici dulci și un weekend relaxant! 

Vă îmbrățișez  cu drag! 😚🤗🤗🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 22.08.2020 la 16:01, newage a spus:

Bună :*

 

:*

 

 

SERVICII:

- SEX:

- SEX normal protejat (durex normal sex :) )

- SEX oral cu deep throat în funcție de dimensiune ( blowjob with deep through- depends on the size)

 

-FANTEZII:

- GFE (Girlfriend experience)

- 69 (69 pose)

- COB (cum on body)

- Streaptease ( Strip off my clothes to music)

 

 

PREȚURI:

- INCALL:

- 200 ron (30 min)

- 300 ron (60 min)

- 450 ron (90 min)

- 550 ron (120 min)

 

Am scos varianta de masaj întrucât pentru a face masaj de calitate am nevoie de exercițiu, de continuitate, iar mesajul nu este un serviciu solicitat.

Dacă doriți, vă pot face masaj dar nu răspund de calitatea lui :P

 

:* :* :* programarea se face cu cel puțin 30 minute înainte la numărul de telefon afișat în titlul topicului, 

:* :* :*

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:SF Gheorghe Covasna
  • Oras:SF Gheorghe Covasna

Salut.

Vizitat azi pe "tipa simpatica" ,intalnire reinnoita dupa aproape trei ani de cand am vazut-o ultima oara.

   Aceeasi femeie ca si inainte,nu e topmodel,a fata simpla dar care stie cum sa te excite si sa te faca sa te simti bine.Pacat ca n-am cunoscut-o in viata civila,are gandurile cum era lumea odata inainte de a se strica cu asta virtuala,o fata care se baga si intr-o relatie care stie ca e de o singura noapte,ceea ce nu mai sau foarte greu gasesti in ziua de azi.

   Sper ca si-a indeplinit misiunea de fuckweekend sau portia de futai.

   Intalnirea:- 

Programare prin mesaje 

Ajuns la ea m-a imbratisat si sarutat ca pe o cunostinta veche.

Apartament normal,curat ,nimic luxos ,nu prea m-a interesat,m-am dus pentru ca stiu ca la ea mereu am parte de o partida intensa.

Oral executat super,montat prezervativul in timpul oralului fara sa observ( asta am patit inca de la doua fete in viata mea,amandoua in strainatate) ,cand am vrut sa gust si eu ea era deja pe val si s-a urcat pe mine,parca chiar dorea sa ma simta in ea ( nu stiu daca gresesc,asa am simtit atunci) .

M-a calarit o vreme,gemea destul de tare ,schimbat misionar,craci umer si intors pe burta ,acolo se simtea cel mai fain cum intram in ea,contre din ce in ce mai rapide si gemea parca se apropia de orgasm,din pacate n-am mai rezistat si am terminat.

  Stat intansi minute in sir,discutie faina si nu simteam deloc sa ma fi grabit,ba din contra,ea cred ca se baga si in al doilea numar,dar stiam ca nu o sa reusesc in timp si n-am inceput.

Imbracat ,sarutari si pupici de ramas bun.

Recomandat pentru cei care vrea o partida intensa cu o fata care participa intens si sustinut,nu fast fuck .

 

  Multumesc si poate ne mai revedem daca te mai intorci ☺️

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

daca și fata asta a lucrat cu andrea8, îmi tai sula. astea sunt baliverne, nu te supăra. nici eu nu am avut o întâlnire buna cu ea, dar nu o defăimez. Nu vreau sa intru in polemici, de fapt nu vreau nimic, generaly specking, dar sa nu amestecam mere cu banane.

Link spre comentariu
Acum 13 ore, vale37 a spus:

daca și fata asta a lucrat cu andrea8, îmi tai sula. astea sunt baliverne, nu te supăra. nici eu nu am avut o întâlnire buna cu ea, dar nu o defăimez. Nu vreau sa intru in polemici, de fapt nu vreau nimic, generaly specking, dar sa nu amestecam mere cu banane.

Amice, pe sahia au lucrat amândouă! Înainte ca baba sa lucreze singura cu masa de masaj vis a vis de tribunal

eu am fost și la baba, a fost ok dar ma teroriza, intra după mine la baie sa imi povestească viața ei, nu ma lasă sa ma cac.  Mariana (baba) e ok dar are probleme psihice, e o baba cu harfe de diva, se da “duamna” dar vrea sa para curva, uita-te și tu la ce postează, este bipolara…

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 6 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...