Sari la conținut

Tipa Simpatica 34 Ani 0761211999


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Țin să vă anunț că dețin masă de masaj :) ... este testată... ține 150 kg :)

 

Prețuri/timp/servicii:

-150 lei-60 min- masaj de relaxare;

 

-150 lei-30 min- o(1) fin;

 

-200 lei-60 min- masaj de relaxare si o fin;

 

-200 lei-60 min- două(2) fin;

 

-250 lei-90 min- masaj de relaxare, body și erotic + O (1) fin;

 

-300 lei-120 min- masaj de relaxare, body și erotic + doua(2) fin.

 

Finalizarea nu va avea loc prin tehnici de masaj, ci prin sex (o+n).

 

Nu fac: sex anal, fin orală, ani, nu mă mărit :P , nu accept cuplu sau doua persoane ( nici în acelasi timp și nici pe rând)

PS: mă spăl :) sau mă poți spăla tu :))  :* și nu cer bani pentru deranj. Dacă nu îți plac poți pleca, singura condiție este să nu mai suni după,  deoarece cu siguranță nu îți voi plăcea altă dată dacă nu ti-am plăcut prima dată :)

Pupici :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce e asa agitat csaba8422? Ca eu nu inteleg? Si ce tot o tine cu igiena d-rei ca eu nici la vizită care i-am facut-o si nici in multele pagini ce le are pe Buc. nu am văzut pe nimeni sa se plângă de acest lucru... De unde s-a ajuns aici??ca pe mine m-ati pierdut..

Nu are cum să mă jignească și credea că a inventat roata  :slap2   Sincer, nu stiu ce are cu mine. Chiar nu am avut întâlniri nereușite, au fost cateva mai ciudate,le pot număra pe degete, dar nimic care să se termine aiurea, cu excepția salvării numărului în telefon. 

Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

Buna ziua dragi coledzi :)

Voi aveti aici o fata de nota 20+ si nu ziceti nimic?...noroc ca s eu inspirat :lol:

Am fost; locatie in Scriitorilor, curat cu strictul necesar + masa de masaj-8,5

Ea-9,5 ochi nuanta deschisa,inaltuta, sexi milf, f f draguta, chiar frumoasa, avand in vedere ca e naturala si nu i plac gleturile.

Actiune 9,75 (fara retinere, 10, de erau si servicii de ON si AP) - pasiune maxima si magie cu gumita!

GFE:10 FK, comunicativa si glumeata, o joviala.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua dragi coledzi :)

Voi aveti aici o fata de nota 20+ si nu ziceti nimic?...noroc ca s eu inspirat :lol:

Am fost; locatie in Scriitorilor, curat cu strictul necesar + masa de masaj-8,5

Ea-9,5 ochi nuanta deschisa,inaltuta, sexi milf, f f draguta, chiar frumoasa, avand in vedere ca e naturala si nu i plac gleturile.

Actiune 9,75 (fara retinere, 10, de erau si servicii de ON si AP) - pasiune maxima si magie cu gumita!

GFE:10 FK, comunicativa si glumeata, o joviala.

:*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ajuns-am doar o data pe mainile , intre sanii si intre picioarele Monicai.

De neuitat si de apreciat la superlativ....la toate capitolele.

Femeie adevarata , cu atitudine , senzualitate etc.

Da, a avut ceva nereusit....si nu a rezonat cu clientul...cand acesta i-a spus senin in fata : Normalul il facem neprotejat , nu-i asa ?

Si l-a invitat imediat sa iasa pe usa.

Eu tot mai sper sa o revad curand la Bucuresti....miammm !

@Monique, sa ramai o scumpa si o simpatica !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

PS: mă spăl :) sau mă poți spăla tu :)) :* și nu cer bani pentru deranj. Dacă nu îți plac poți pleca, singura condiție este să nu mai suni după, deoarece cu siguranță nu îți voi plăcea altă dată dacă nu ti-am plăcut prima dată :)

Pupici :*

:*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Țin să vă anunț că dețin masă de masaj :) ... este testată... ține 150 kg :)

 

Prețuri/timp/servicii:

-150 lei-60 min- masaj de relaxare;

 

-150 lei-30 min- o(1) fin;

 

-200 lei-60 min- masaj de relaxare si o fin;

 

-200 lei-60 min- două(2) fin;

 

-250 lei-90 min- masaj de relaxare, body și erotic + O (1) fin;

 

-300 lei-120 min- masaj de relaxare, body și erotic + doua(2) fin.

 

Finalizarea nu va avea loc prin tehnici de masaj, ci prin sex (o+n).

 

Nu fac: sex anal, fin orală, ani, nu mă mărit :P , nu accept cuplu sau doua persoane ( nici în acelasi timp și nici pe rând)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună :* Ajung în Brașov 3 zile pe săptămână, momentan în cursul săptămânii. De obicei, scriu ceva aici când ajung. Astfel că săptămâna asta sunt până joi seară, ultima programare o fac pt ora 18.30. Cand nu sunt la birou telefonul este inchis, iar când îl deschid nu răspund la sms-urile primite decât dacă văd specificat acest lucru, asta pentru că mesajele imi apar cu ora la care am deschis telefonul, nu ziua și ora la care ai trimis mesajul.

Săptămâna viitoare nu lucrez, astfel că ne putem vedea săptămâna asta sau peste 2 săptămâni.

Acestea fiind spuse, vă doresc o săptămână excelentă :*

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună!

Precizare: variantele de 90 și 120 de minute sunt pentru masaj, le alegeți doar dacă doriți masaj, masaj ci nu o frecție. Dacă tu crezi ca alegi varianta de 2 ore sau cea de o ora si jumatate ca să fuți o ora si jumatate-o ora, ai face bine să te gândești de două ori înainte. Dacă voiam să-mi rup pizda-n două alegeam varianta de fast-fuck.

 

Astfel că, începând de astăzi imi rezerv dreptul de a da afara pe ușă, fără să cer vreo compensație, persoanele care aleg una din cele 2 optiuni, 90 sau 120 de minute, deși nu vor masaj.

 

La ambele variante este obligatoriu masaj timp de 40, respectiv 60 de minute.

 

Pe bune??? Nesimțirea se tratează cu nesimțire, întotdeauna și fără excepție.

 

Cui nu-i place regula mea, il rog sa nu mă viziteze!!!!

 

În rest, cu o mână pe inimă si cu una mangâind păsărica abuzată , vă doresc o săptămână frumoasă :*

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...