Sari la conținut

Useri creati in ultimele doua zile care dau cate o stea la unele conturi colorate


Vizitator mc hammer

Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

 Toti userii colorati au primit 1 steluta la profil, deci in relatie relativa user-alti useri nu reprezinta nimic, caci toti am facut "un pas inapoi" sau cateva stelute inapoi.

Sincer ... nu ma deranjeaza,

Parcă vezi că,  de Crăciun, aproape toate steluțele alea se vor înmulți.

De la 1 la 4 sau la 5.

Fiecare după cum va merita.

Și iar lumea îi va mulțumi lui Pisicuts.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Sarbatori fericite tuturor ! mai putin clubului PSD multa muie va doresc

Tu zici bine, asta le doresc si eu, insa ma tem ca ne-o cam trag ei pe toate partile, deocamdata: ROBOR sarit de 2.5 ori, puterea leului scazuta, inflatie si lista continua!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CALATOR PRIN LUME
  • Oras:CALATOR PRIN LUME

 

Salut

 

Ce se intampla cu acesti useri care dau cate o stea la multe din conturile colorate? Sunt aceiasi care fac asta si cred ca e deja caz pentru sectia de psihiatrie.

 

 

 

Nu credeam in viata mea , ca poate exista oameni nebuni ca acest individ bolnav cu capul , să-și creeze conturi false si sa  intre pe conturile oamenilor pe care nici nu le cunoaste si sa dea minusuri , aceasi problema este si la mine mc hammer , un nebun cu capul , asta e mai nebun ca magdalena serban , intra pe contul meu si imi da  minusuri  fara sa ma cunoasca ,  acest individ este pericol social , mi se rupe ca mi se inchide contul , nu sunt disperat ca acest nebun , eu am viata  nu sunt dependent de acest forum ca acest handicapat . fereasca dumnezeu de nebunii ca astia 

Link spre comentariu
  • Oras:prin oras
  • Oras:prin oras

<p>SalutCe se intampla cu acesti useri care dau cate o stea la multe din conturile colorate? Sunt aceiasi care fac asta si cred ca e deja caz pentru sectia de psihiatrie.

 

Eu sunt onorat de atenția primita, ca si la minusari. Înseamnă ca sunt important aici pt cineva. Cinevaule, tu dai sens vietii mele. Multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi

Parcă vezi că,  de Crăciun, aproape toate steluțele alea se vor înmulți.

De la 1 la 4 sau la 5.

Fiecare după cum va merita.

Și iar lumea îi va mulțumi lui Pisicuts.

 

sa inceput blocare clone care dadeau 1 la stelute

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

So, mai nou stelutele reprezinta noul motiv de galceava de pe forum. :laugh2 Acum ca s-a scos banarea automata, iar punctele de reputatie negativa se dau cu portia.

 

Cati 15 ani aveti?

Buna asta 😂😂😂
  • Like 112
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

So, mai nou stelutele reprezinta noul motiv de galceava de pe forum. :laugh2 Acum ca s-a scos banarea automata, iar punctele de reputatie negativa se dau cu portia.

 

Cati 15 ani aveti?

Mai nou copii nu se mai joacă cu puța în nisip, își fac cont pe nimfomane, altfel nu îmi explic mizeriile astea.

 

Btw, Sărbători fericite, să futem sănătoși, la anul și la mulți ani!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...