Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

tu oricum erai prost , acum chiar vei muri prost.

Nu am absolut nimic pe mana domnule " tampit" estichior nu vezi bine sau cum ?

 

Vad ca ai inceput iarasi cu insultele.

 

Este in regula, asa isi fac o idee si potentialii clienti. Vad si ei ce caracter ai. Ai reusit in cateva cuvinte sa ma faci prost, tampit si chior.

 

Ai foarte mult venin in suflet, pacat.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Vad ca ai inceput iarasi cu insultele.

 

Este in regula, asa isi fac o idee si potentialii clienti. Vad si ei ce caracter ai. Ai reusit in cateva cuvinte sa ma faci prost, tampit si chior.

 

Ai foarte mult venin in suflet, pacat.

Te chinui destul de mult sa imi strici reputatia . Pacat nu vei reusiiii
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

Vad ca ai inceput iarasi cu insultele.

 

Este in regula, asa isi fac o idee si potentialii clienti. Vad si ei ce caracter ai. Ai reusit in cateva cuvinte sa ma faci prost, tampit si chior.

 

Ai foarte mult venin in suflet, pacat.

 

 

Chiar daca colegii au facut recenziile cu mult bun simt, ea tot nesimtita a ramas.

 

Desi se vede ca are multe kg in plus, grasa face pe nebuna.

 

Parerea mea este ca o sa fie zburata la categoria ~de evitat~ cat de curand, datorita atitudinii de cacat pe care o are.

Link spre comentariu
  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

e o rapandula penala

cine-i prost si totusi merge la ea, face stanga imprejur cand o vede

 

 

Adevarat.... cine e prost sa mai mearga la ea avand in vedere ce mahalagioaca este si felul in care arata? Maxim 4 pe toata linia cu buboaice bonus

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

feriti-va da bube, e contagioase

Esti penibil rau ! Inainte de a comenta asigurate prostu forumului . Asa ai fost si vei ramane in continuare un obsedat mintal .
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Având in vedere ca sa speculat de la anumite persoane ca aş avea ceva sau ca sunt prea nu stiu ce grasa tin sa mentionez ca nu ma intereseaza parerea lor , inteleg acele persoanr stim cu toti ca sunt foarte josnici si nu au nimic mai bun de facut decat stand in fata unui pc si comentand aiurea la postarile fetelor incercand sa le demigreze reputatia !

Tin sa mentionez ca eu habar nu am persoanele respective de mai sus ce au adus la adresa mea fel si fel de acuzati. Nici nu le cunosc si nici la mine nu au ajuns !

Le multumesc ca sunt atat de importanta pentru ei !

Intr-un final au incercat sa imi strice o reputatie care dw cand am aterizat pe acest forum am incercat sa mi-o creez singura . Si da voi incerca sa ajung acolo unde eu singura mi-am propus .

Din acest moment nu voi mai raspunde tuturor comentariilor urate de prost gust .

O seara placuta . Imediat o sa va anunt si programul de lucru pentru aceasta seara .

Va pupi

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Forumul are si o functionalitate care-ti permite sa adaugi la lista de ignore pe acele persoane care nu corespund criteriilor tale de sortare/vetting.

 

Astfel, le poti ignora acestora mesajele, semnatura, postarile, etc.

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

nu esti grasa, esti forta

 

URS

tocmai de tine vorbeam . Ramai asa cum esti si nu te schimba o sa ai foarte multe de castigat. O seara placuta iti doresc.
  • Minus 1
Link spre comentariu

Karla te rog nu baga răutățile unora in seama. Un sfat: se poate sa te trezești cu el la usa si sa nu îți fie bone de loc. Au mai fost astfel de cazuri când s-a lăsat cu pepeni sparți. Nu uita: clientul nostru stăpânul nostru. Tu faci ce vrei! E un sfat sincer.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...