Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

  • Oras:unde vreau eu
  • Oras:unde vreau eu

Salutare

   Am  fost  si  eu  pe  la  carla  acum  o  luna  si  ceva  ,  luat   legatura  cu  ea pe  whatsapp  stabilit  detaliile

  Ajuns  la  fata  locului,  ma  cer  la  un  dus  imi  da  prosop  curat,  dupa  care   trece  si  ea  la  dus,  si  trecem  la  actiune  dupa  foarte  grabita  fata    refuza  multe  pozitii  invocand  o  gramada  de  scuze si  sa folosit  foarte  mult  de  mana,  cu  ochii  tot  timpul  in  telefon 

oral=7

normal=5

gf6

platit  300  pentru  2  ore  dar  am  fost  grabit 

 eu  nu  mai  revin  

      BAFTA  LA  TOTI 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Salutare

   Am  fost  si  eu  pe  la  carla  acum  o  luna  si  ceva  ,  luat   legatura  cu  ea pe  whatsapp  stabilit  detaliile

  Ajuns  la  fata  locului,  ma  cer  la  un  dus  imi  da  prosop  curat,  dupa  care   trece  si  ea  la  dus,  si  trecem  la  actiune  dupa  foarte  grabita  fata    refuza  multe  pozitii  invocand  o  gramada  de  scuze si  sa folosit  foarte  mult  de  mana,  cu  ochii  tot  timpul  in  telefon 

oral=7

normal=5

gf6

platit  300  pentru  2  ore  dar  am  fost  grabit 

 eu  nu  mai  revin  

      BAFTA  LA  TOTI 

Tu la mine 2 ore ? acum 1 luna si ceva ? serios ?

 

pai eu nu iau programari de 2 hr , am avut experienta nasoala sincer acum cateva luni bune cu asta , deci la mine nu ai cum sa fi stat doua ore sincer !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...