Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Ca sfat,pune doar poze cu pula-n gura pt ca nu te ajuta corpul,il ai destrabalat rau

Suge acolo si taci in mm de lingau! scrie ca oricum vei fi banat :)))
Link spre comentariu

Suge acolo si taci in mm de lingau! scrie ca oricum vei fi banat :)))

De ce injuri de morti ursoaico?Eu daca imi bag pula in mortii tai si-n ma-ta aia betiva care a nascut o curva,e frumos?Arata ca nu am eu dreptate si pune cateva poze cu tine in picioare si o poza cu picioarele de la genunchi in jos.

Sa vada baietii urs adevarat!

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

De ce injuri de morti ursoaico?Eu daca imi bag pula in mortii tai si-n ma-ta aia betiva care a nascut o curva,e frumos?Arata ca nu am eu dreptate si pune cateva poze cu tine in picioare si o poza cu picioarele de la genunchi in jos.

Sa vada baietii urs adevarat!

Somn usor ba baiatule !!!!!!! Esti prost pentru secolul asta ! Mars la cotet unde iti este locul

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Esti prea nasoala ca sa vin la tine sa te fut,dar o muie tot iti dau ursoaico!Hai pa da-te drak ca nu te mai bag in seama ca-ti dau valoare

Iar eu iti promit ca iei ban , doar pt ca stiu cine se afla in spatele acestui cont :) 

Link spre comentariu
  • Oras:N'ai tu treaba
  • Oras:N'ai tu treaba

Din nou la a mea Karla.

 

Astazi in jurui orei 12 imi fac programare la madame prin apel telefonic  pentru ora 14, ajuns la adresa dameza mea era la baie ,raspunde si zice'ASTEAPTA TE ROG 2 MINUTE' m-am uitat la ceas fix 2 minute a durat suna dameza urc sus la locul cu pricina si deschide focoasa mea frumoasa . 

 

Intrat fumat o tigare cu ea si fugit la dush, revin de acolo ea ma astepta goala in camera rosie , ma intind si se apuca de mine cu niste pupaturi velica ca imi provoca micu sa explodeze , coboara jos asa cum ne-a obijnuit cu atingerile ei pasionale si incepe dameza cu un oral pana la finalizare .Termin eu stau cu ea la povesti si o intreb curios : Karlito ce inseamna cim la discretie, si ea zisa: Oral cu finalizare iar in momentul in care iti dai drumu trag pana la ultima picatura. Velica ca ma excita din nou si trecui la treaba bagai eu fortai si explodai iar , zic in mare ca sa nu stau la detali pt Karlita este a 3 recenzie sa dam note zic 

 

ASPECT: 8,30 (A cam slabit si chiar este bine , mai e nevoie de putina sala )

LOCATIE:8 (A ramas fara colege ,curat, liniste)

IGIENA 9 (NU SA SIMTIT MIROS IAR DAMEZA FACU DUSH )

ORAL-  8 (Mai trebuie damezo)

NORMAL 8( SE IMPLICA)

GFE 8 (Prietenoasa , dulce la discuti)

per total 8,60 

  de recomandat DA DA DA 

de revenit : cu siguranta merita 

 

 

spor la pompat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...