Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

Carlo, te-a mai suparat **spam editat**ul picon ?

Sincer nu am luat in seama mai niciodata ce se discuta :) m-am amuzat mereu
Link spre comentariu
Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

Asta seara inca sunt disponibila pana dimineata . Maine mai fac programari pana in 12 maxim . Va astept cu drag futaciosi nimfomanii

Link spre comentariu
Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

Avand in vedere ca in ultima perioada am fost destul de ocupata astazi vin si imi doresc sa discut cu voi despre voi dragilor . Numerele care pt mine sunt de evitat le voi impartasi in alta sectiune .

 

Bun atunci cand voi stiti ca la o finalizare nu terminati in 30 de min nu luati sau nu veniti la mine daca stiti ca nu platiti o ora .

Cand ati ajuns la mine nu va mai chinuiti sa va abtineti de a nu finaliza .

Daca voi faceti asta apoi e greu sa va mai finalizati si incepeti cu rautatile .

Astazi defapt acum 5 min in ultimele luni a plecat prima persoana care nu a finalizat . Dragilor nu este vina mea ca veniti cu aere de audi sau bmw . Dragilor va rog frumos sa intelegeti ca imi dau si imi doresc din suflet sa decurga totul bine insa daca voi nu dati voie nu este vina mea .

Asadar pt cei ce ma cunosc nu este valabil trb asta pt ca ma stiti .

 

Cel mai important lucru este atunci cand vi la.mine nu te grabesti . Te-ai grabit ai zburat indiferent ce si cum vei face . Nu ma intereseaza nicio recenzie . Multumesc de intelegere si sper sa fie bine de azi inainte

Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

Avand in vedere ca in ultima perioada am fost destul de ocupata astazi vin si imi doresc sa discut cu voi despre voi dragilor . Numerele care pt mine sunt de evitat le voi impartasi in alta sectiune .

 

Bun atunci cand voi stiti ca la o finalizare nu terminati in 30 de min nu luati sau nu veniti la mine daca stiti ca nu platiti o ora .

Cand ati ajuns la mine nu va mai chinuiti sa va abtineti de a nu finaliza .

Daca voi faceti asta apoi e greu sa va mai finalizati si incepeti cu rautatile .

Astazi defapt acum 5 min in ultimele luni a plecat prima persoana care nu a finalizat . Dragilor nu este vina mea ca veniti cu aere de audi sau bmw . Dragilor va rog frumos sa intelegeti ca imi dau si imi doresc din suflet sa decurga totul bine insa daca voi nu dati voie nu este vina mea .

Asadar pt cei ce ma cunosc nu este valabil trb asta pt ca ma stiti .

 

Cel mai important lucru este atunci cand vi la.mine nu te grabesti . Te-ai grabit ai zburat indiferent ce si cum vei face . Nu ma intereseaza nicio recenzie . Multumesc de intelegere si sper sa fie bine de azi inainte

Fair enough!  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:[]
  • Oras:[]

Avand in vedere ca in ultima perioada am fost destul de ocupata astazi vin si imi doresc sa discut cu voi despre voi dragilor . Numerele care pt mine sunt de evitat le voi impartasi in alta sectiune .

 

Bun atunci cand voi stiti ca la o finalizare nu terminati in 30 de min nu luati sau nu veniti la mine daca stiti ca nu platiti o ora .

Cand ati ajuns la mine nu va mai chinuiti sa va abtineti de a nu finaliza .

Daca voi faceti asta apoi e greu sa va mai finalizati si incepeti cu rautatile .

Astazi defapt acum 5 min in ultimele luni a plecat prima persoana care nu a finalizat . Dragilor nu este vina mea ca veniti cu aere de audi sau bmw . Dragilor va rog frumos sa intelegeti ca imi dau si imi doresc din suflet sa decurga totul bine insa daca voi nu dati voie nu este vina mea .

Asadar pt cei ce ma cunosc nu este valabil trb asta pt ca ma stiti .

 

Cel mai important lucru este atunci cand vi la.mine nu te grabesti . Te-ai grabit ai zburat indiferent ce si cum vei face . Nu ma intereseaza nicio recenzie . Multumesc de intelegere si sper sa fie bine de azi inainte

Mie mi trebuie 2h sa finalizez pot sa iau juma' de ora ? :P

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...