Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Fetito, cele ca tine sunt la 40 lei finalizarea

 

Tu nu vezi ca te reversi

 

 

Cum plm sa plătesc ca să fut un butoi

 

 

Las o dracu de treaba

 

 

Partea cu "butoi"-ul nu-s avea rostul. Dupa cum ai zis si tu preferintele difera. Unora le plac mai plinute, altora ba.

 

Cat despre poze, eu le-am vazut pe cele postate la pagina 3. Par niste poze normale, neretusate, iar faptul ca fata posteaza si acum selfie-uri, cred ca e un semn bun. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Partea cu "butoi"-ul nu-s avea rostul. Dupa cum ai zis si tu preferintele difera. Unora le plac mai plinute, altora ba.

 

Cat despre poze, eu le-am vazut pe cele postate la pagina 3. Par niste poze normale, neretusate, iar faptul ca fata posteaza si acum selfie-uri, cred ca e un semn bun.

 

multumesc , nu iau in seama comentariile lor că de fiecare are preferinte :) :x
  • Like 10
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Fetito, cele ca tine sunt la 40 lei finalizarea

 

Tu nu vezi ca te reversi

 

 

Cum plm sa plătesc ca să fut un butoi

 

 

Las o dracu de treaba

Mai omule, dar esti chiar asa nesimtit si zeflemist, ca parca nu te mai termini cu ironiile

 

Femeia s-a expus asa cum e, pana si fata si-a afisat-o, ce mai vrei?! Preferai poze false care sa te induca in eroare? Daca nu-ti place...zbori in alta parte

 

Nu pricep ce rau v-a facut de va tot luati de ea, nu-i iau apararea, dar e de prost gust ceea ce faci tu si inca cativa

 

Da-o-ncolo de treaba ca nu-i elegant sa continui in aceeasi nota intr-un mod agresiv

 

Forumul asta ar fi trebuit sa fie o platforma informativa, nu o scena pentru mascarici

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Cercei de țigancă

nu iti vad din nou rostul aici, iar ai gresit persoana pe care sa o injosesti babalau mic ce esti .
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

ignora-l ca asta nu se mai potoleste, va continua la nesfarsit din frustrare

mi-am dat seama de prostimea lui :)))))) incerc sa ma amuz pe seama lui astazi probabil a intrecut cele 44 de paharele =)))))
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Of of ce rău îmi pare că nu putem vb pe Whatsapp as fi vrut să te vizitez in dimineatza asta

:)))))) dimineata cand ? Si unde am zis ca nu putem? Cred ca am lasat un numar si am specificat sa imi lasi un mesaj normal pe nr si eu iti scriu de pe whatsapp ! Oricum indisponibila pana la 11:00 va puuupiiiii dubiiiii
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

De ce nu lași tu Nr de whatsapp sa ne confirmam?

ne confirmam, tocmai de aia am zis sa imi lasi mesaj ca sa ne confirmam pe whatsapp
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Dragilor astazi sunt disponibila pana la 22:00 apoi sunt de la 00:00 . Asa ca va asteptam la programat

 

Detali la nr de contact:0784482719

LOCATIA: DRISTOR (POPA STOICA FARCAS ) CALEA DUDESTI !!!!

Va puuuuuuuupiiiii dubiiiii

  • Like 11
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...